Inzerce

THC

Dobry den,zajima mne,pokud jsem si dala vcera 3 pivka a predvcerem brko.If muzu jit dnes na odber.No,odpovedi se asi nedockam,ale stejne pujdu a pak vam napisu jak jsem dopadla. -N.O.F.E.A.R-

Inzerce
Odpovědi
Rakosnicek

brko by snad vadit nemelo, pivo vecer pred odberem ano.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. listopadu 2005, 16:29:07

honza

Pokud vím, tak sperma nijak extrémně tučné není, neobsahuje ani čokoládu ani alkohol(škoda), takže "BRKO" si klidně dej:o)

27. března 2006, 17:41:40

T.

Myslím, že můžeš. Blbost nakažlivá naštěstí není :-)

22. dubna 2014, 23:12:11

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak usínáte?
Zatím hlasovalo 59 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Mirka (nadměrné pocení ve spánku) 19. dubna 2018, 09:04:04

Mám rakovinu lymfatických uzlin.Jeden z prvních příznaků bylo nadměrné pocení v noci.V té… Diskutovat

• Petra (Infekční mononukleóza) 16. dubna 2018, 21:37:15

Dobrý den, Chtěla jsem se zeptat, naše 16ti leta dcera má mononukleózu, mohla jí chtit od… Diskutovat

• Tereza (Dětí z umělého oplodnění se rodí stále víc ) 21. dubna 2018, 20:57:55

Máme díky IVF krásnou zdravou holčičku. Celý zákrok jsem podstoupila na klinice ve Zlíně a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.