Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

hemeroidy

dobry den, jiz nekolik let mam problemy s hemeroidy, posledni dobou se stav znacne zhorsil, citim neustale tlak v oblasti konecniku a znacne paleni a bolest pri vyprazdnovani, nekdy i slabe krvaceni. podstoupila jsem zatim jen domaci lecbu, predepsanymi lecivy:Faktu mast i cipky, dubovou kuru- koupel, Glyvenol, tablety, ...tato lecba mi vsak jiz nepomaha. Zvazuji, zda mam podstoupit operaci ¨v celkove nerkoze a tim se vyhnout neprijemnemu a bolestivemu vysetreni( rektoskopie, kolonoskopie), nebo se obratit na vasi kliniku.jake mate zkusenosti s lecbou, jak dalece je zakrok bolestivy a je nutne tento zakrok vicekrat opakovat? je mozne pri tomto zakroku odstranit krome vnejsich a vnitrnich hemeroidu i fisury v oblasti konecniku?Dekuji za vasi odpoved.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
bary
2x

AHOJ!JA MAM TAY HEMOROIDY A MAM BOLESTI?NEKDY ANI NEMUZU VSTAT z postele.beru leky a pouzivam taky krem,jo a mam taky krev na toaletaku ale muj lekar rikal ze je to normalni,takze tedkom nevim.nekdy nemam bolesti i vice n ez mesic a nekdy to mam kazdej den a mam krev taky v,no vite kde.ja se stydim jit k lekari ale tedkom asi pujdu,protoze se bojim

Petr H
2x

Dobrý den, trpím hemeroidy a snažím se zjistit co nejvíce informací, tak abych se tohoto problému co nejefektivněji zbavil. nejvíce mne zajímají on-line diskuze s lékaři. Prosím realizuje se zda na tomto webu něco podobného ? Vím že zítra 27.2.08 bude na Žilníporadna.cz dikuze s MUDr. Martnem Koudou. Pokud by jste mi mohli poradit zda zde nebo jinde lze podobnou diskuzi navštívit, prosím o radu. Se svými informacemi se také podělím. Hezký den. P.H.

Jenka
3x

Moc zdravím a předávám "dobrou radu nad zlato".Zkuste v Ústí nad Labem proktolog.poradnu MUDr.Martina Plzáka (soukromá klinika Tornero).Mají zde k dispozici nový přístroj- navigovaný ultrazvuk - Hal doppler. .Zákrok s ním je trochu nepříjemný,ale snesitelný.Nahrazuje oper.chir.řešení je to prostě"bomba" Přeji odvahu

Věra
1x

No, na toto já nejsem.. já jsem na klasiku a tou je u mě Hemostop. Pomohl a proto mu věřím.

Martina2
2x

Ahoj, vnější hemoroidy jsou vydutiny žilního věnce pod svěračem. Dosahují velikosti hrachu, fazolí až lískových oříšků. Jen zřídka způsobují vážnější potíže. Když se přitisknou prstem, zmenší se. Bolí pouze tehdy, když se pro nedostatečnou čistotu zanítí - může přitom otéct i okolí, nebo tehdy, když se v nich srazí krev. Při tvrdé stolici se však mohou natrhnout a tehdy z nich vytéká čerstvá, nesražená krev. PREVENCE: Dostatek tělesného pohybu, lehký a vzdušný oděv, nesedět na studeném, nezadržovat stolici, často se v této oblasti mýt, hlavně studenou vodou. LÉČBA: Fine6, sedací koupele, kyselé mléko, zelenina, ovoce, jogurty. V obtížných případech se ale musí přistoupit k chirurgickému výkonu.

David
10x

Dobry den. Zadam o radu.Mam docela problem.JIz treti tyden mam prujem..byly dny kdy jsem chodil cca co hodinu a to i v noci.Jiz 5 let trpim na hemeroidy a vsak stale to bylo umerne ( drobne bulky v oblasti konecniku ) obcas nejaka krev a svedeni ale vesmes jsem nemel problemy s bolesti.Dnes je to druhy den co se mi z cista jasna obevili dve boule ( dle informaci co jsem se docetl to vypada na srazenou krev-ma to take fialovou barvu ).trochu se bojim zda to nebude neco komplikovanejsiho vzhledem k tomu ze mam jiz zminovany treti tyden stolici v podobe vody.Mast mam ( faktu ) ale to mou bolest nezmirnuje.zasel bych k lekari,ale jsem v zahranici a ma znalost jazyka neni dostacujici k zadne konverzaci.Zkousel jsem horkou koupel,zmirneni bolesti bylo jen po dobu nez jsem z vany vylezl.Je nejaka doba do kdy se ta srazena krev vstreba a zmizi to samo?Je mozne reseni dany hemeroid propichnout a docilit odstraneni srazene krve?prosim o radu...pri teto bolesti a postizenem miste nemohu ani poradne chodit..

IvkaPL
4x

Ještě jednou doporučuji olejíček Fine6, vyzkoušeli jste všechno možné, ale nic vám nezabírá mastičky to jen utlumí, mna tento přípravek vyléčil používala jsem ho podle návodu a jsem nadmíru spokojená. Vyzkoušeno

Karel
1x

Uz me kdysi trápily a ztratily se sami, ted zase, je mi 39 a mám jednu tu cevku nebo co to je venku, je to vnější, k mudr nejdu ti ee stydím, da se říct že mi od bolestivosti pomáhá mezi pulky poskládat jeden útržek z toaletaku, chodim stim ted prakticky pořád,uvidíme co to časem udělá, ale ten papír pohltí vlhkost a od bolesti mi to rozhodne pomáhá. Stydím se i v lékárně něco si koupit

Dacan
2x

Občas mě trápí vnější hemoroidy, 2x mi pomohly čípky hemostop a mast faktu, potřetí už jsem skončil na chirurgii, kdy po týdnu užívání čípky ani krém nepomohly. Nemusíte mít z vyšetření a zákroku žádné obavy ani se nijak stresovat. Zdravotnický personál je na dané vyšetření zvyklý a dokonce vás i uklidní, pokud uvidí že jste nervózní. Mě hemoroid o velikosti 2 cm nařízli skalpelem, odstranil sraženinu a dali drén, který druhý den odstranili. Hemoroid je znecitlivěn Kelenem, samotné naříznutí je bezbolestné, mírně bolestivé a nepříjemné je odstranění sraženiny a zavedení drenů, ale za tu úlevu to stojí. Sám jsem s tím otálel zbytečně déle, než jsem musel, za tu úlevu návštěva lékaře a potlačení studu či obav opravdu stojí.

Dacan
1x

podotýkám že zákrok je proveden ambulantně

Martina

Jak dlouho jste se po řezu skalpelem léčil a kdy vám bylo dobře a mohl jste dál fungovat? Já byla dneska cca po 10 minutách kdy jsem slezla z lehatka začala nesnesitelna bolest, snad to do rána bude lepší a já budu moc normálně chodit a ohybat se

Lenka

NA hemeroidy můžu dopručit cantalin

Věrka

Cantalin jsem dostala na křečáky. A pomohl výborně

Jsn

To zní dobře, víte kolik za to dám?

Velnka

Pomáhá na křečáky, otoky, hemeroidy a podobné problémy s cévami

Vlasta

No teď před létem doporučuju cantalin proti otokům. Minulý rok jsem přečkala v pohodě jenom díky tomu

Jajik
2x

Mám podobný problém ale tohle mi pomohlo také

Niky

Dobrý den, mám problémy s Hem. Ale nyní už to bylo neúnosné a došla jsem k lékaři na chyr. Zákrok byl 5min injekce vyriznuti srážene krve, ale stále to bolí v pondělí mám kontrolu, máte někdo rady děkuji 😁😱😓

anonym

Operace není řešení, léčit bakterie !

Niky

Ještě nějaká ráda, tahle při sobotě nepomáhá děkuji

anonym
1x

neurol , aulin, obklad odvar dubová kůra, divizna a pod.

Niky
1x

No nejsem si jistá zda mohu kůru když to mám řízle a po riznuti ještě je furt bulka myslela jsem si, že odejdu od lékaře a bude to již bez bulky.....

anonym

nevím co to máš, ale bude potřeba léčit složitou bakterii, dej to do vyhledávače :-)

Darina

Dobrý den, nevíte co by pomohlo?

lussyB

Já dostala od doktorky doporučení na hemeroidy užívat psyllium.

Irena
1x

Dobrý den, můžu si i s nimi užít hezký sex?

Jaroslava

Co používáte za přírodní léčbu? Tabletky popřípadě čípky?

Zdeněk
Zdeněk
1x

Dobrý den, našli mě drbny polypek o velikosti cca 22mm a doporučily kolonoskopii kde to žeprý udajně odstraní, bohužel na kolonoskopii je volno nejdříve za 3 měsíce, má někdo nějakou zkušenost a radu či se bát, děkuji moc

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce