Inzerce

hemeroidy

dobry den, jiz nekolik let mam problemy s hemeroidy, posledni dobou se stav znacne zhorsil, citim neustale tlak v oblasti konecniku a znacne paleni a bolest pri vyprazdnovani, nekdy i slabe krvaceni. podstoupila jsem zatim jen domaci lecbu, predepsanymi lecivy:Faktu mast i cipky, dubovou kuru- koupel, Glyvenol, tablety, ...tato lecba mi vsak jiz nepomaha. Zvazuji, zda mam podstoupit operaci ¨v celkove nerkoze a tim se vyhnout neprijemnemu a bolestivemu vysetreni( rektoskopie, kolonoskopie), nebo se obratit na vasi kliniku.jake mate zkusenosti s lecbou, jak dalece je zakrok bolestivy a je nutne tento zakrok vicekrat opakovat? je mozne pri tomto zakroku odstranit krome vnejsich a vnitrnich hemeroidu i fisury v oblasti konecniku?Dekuji za vasi odpoved.

Inzerce
Odpovědi
bary1 poděkování

AHOJ!JA MAM TAY HEMOROIDY A MAM BOLESTI?NEKDY ANI NEMUZU VSTAT z postele.beru leky a pouzivam taky krem,jo a mam taky krev na toaletaku ale muj lekar rikal ze je to normalni,takze tedkom nevim.nekdy nemam bolesti i vice n ez mesic a nekdy to mam kazdej den a mam krev taky v,no vite kde.ja se stydim jit k lekari ale tedkom asi pujdu,protoze se bojim

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. listopadu 2007, 22:55:59

Petr H1 poděkování

Dobrý den, trpím hemeroidy a snažím se zjistit co nejvíce informací, tak abych se tohoto problému co nejefektivněji zbavil. nejvíce mne zajímají on-line diskuze s lékaři. Prosím realizuje se zda na tomto webu něco podobného ? Vím že zítra 27.2.08 bude na Žilníporadna.cz dikuze s MUDr. Martnem Koudou. Pokud by jste mi mohli poradit zda zde nebo jinde lze podobnou diskuzi navštívit, prosím o radu. Se svými informacemi se také podělím. Hezký den. P.H.

26. února 2008, 11:43:47

Jenka3 poděkování

Moc zdravím a předávám "dobrou radu nad zlato".Zkuste v Ústí nad Labem proktolog.poradnu MUDr.Martina Plzáka (soukromá klinika Tornero).Mají zde k dispozici nový přístroj- navigovaný ultrazvuk - Hal doppler. .Zákrok s ním je trochu nepříjemný,ale snesitelný.Nahrazuje oper.chir.řešení je to prostě"bomba" Přeji odvahu

30. listopadu 2008, 13:34:24

Martina1 poděkování

Dobrý den, nejprve bych být Vámi zkusila přírodní léčbu.Prodáváme skvělý výrobek, který získal Nobelovu cenu v oboru medicíny a byl označen za nejlepší produkt století v USA!!!Nyní se je už i na českém trhu.Léčí hemeroidy a chrání před jejich vznike.Je také na spoustu dalších nemocí, jedná se o výtažky z různého např. ovoce, které u nás neroste atd...není v tom tedy chemie, která člověku často více škodí než pomáhá.Kdyžtak se ozvěte na mrtolka@seznam.cz Ráda poradím:-)

9. listopadu 2009, 16:58:21

Věra

No, na toto já nejsem.. já jsem na klasiku a tou je u mě Hemostop. Pomohl a proto mu věřím.

5. března 2014, 09:40:32

Martina22 poděkování

Ahoj, vnější hemoroidy jsou vydutiny žilního věnce pod svěračem. Dosahují velikosti hrachu, fazolí až lískových oříšků. Jen zřídka způsobují vážnější potíže. Když se přitisknou prstem, zmenší se. Bolí pouze tehdy, když se pro nedostatečnou čistotu zanítí - může přitom otéct i okolí, nebo tehdy, když se v nich srazí krev. Při tvrdé stolici se však mohou natrhnout a tehdy z nich vytéká čerstvá, nesražená krev. PREVENCE: Dostatek tělesného pohybu, lehký a vzdušný oděv, nesedět na studeném, nezadržovat stolici, často se v této oblasti mýt, hlavně studenou vodou. LÉČBA: Fine6, sedací koupele, kyselé mléko, zelenina, ovoce, jogurty. V obtížných případech se ale musí přistoupit k chirurgickému výkonu.

13. března 2014, 20:15:39

David2 poděkování

Dobry den. Zadam o radu.Mam docela problem.JIz treti tyden mam prujem..byly dny kdy jsem chodil cca co hodinu a to i v noci.Jiz 5 let trpim na hemeroidy a vsak stale to bylo umerne ( drobne bulky v oblasti konecniku ) obcas nejaka krev a svedeni ale vesmes jsem nemel problemy s bolesti.Dnes je to druhy den co se mi z cista jasna obevili dve boule ( dle informaci co jsem se docetl to vypada na srazenou krev-ma to take fialovou barvu ).trochu se bojim zda to nebude neco komplikovanejsiho vzhledem k tomu ze mam jiz zminovany treti tyden stolici v podobe vody.Mast mam ( faktu ) ale to mou bolest nezmirnuje.zasel bych k lekari,ale jsem v zahranici a ma znalost jazyka neni dostacujici k zadne konverzaci.Zkousel jsem horkou koupel,zmirneni bolesti bylo jen po dobu nez jsem z vany vylezl.Je nejaka doba do kdy se ta srazena krev vstreba a zmizi to samo?Je mozne reseni dany hemeroid propichnout a docilit odstraneni srazene krve?prosim o radu...pri teto bolesti a postizenem miste nemohu ani poradne chodit..

8. dubna 2014, 13:40:27

IvkaPL4 poděkování

Ještě jednou doporučuji olejíček Fine6, vyzkoušeli jste všechno možné, ale nic vám nezabírá mastičky to jen utlumí, mna tento přípravek vyléčil používala jsem ho podle návodu a jsem nadmíru spokojená. Vyzkoušeno

17. června 2014, 22:26:18

Karel

Uz me kdysi trápily a ztratily se sami, ted zase, je mi 39 a mám jednu tu cevku nebo co to je venku, je to vnější, k mudr nejdu ti ee stydím, da se říct že mi od bolestivosti pomáhá mezi pulky poskládat jeden útržek z toaletaku, chodim stim ted prakticky pořád,uvidíme co to časem udělá, ale ten papír pohltí vlhkost a od bolesti mi to rozhodne pomáhá. Stydím se i v lékárně něco si koupit

25. ledna 2015, 21:07:56

Dacan

Občas mě trápí vnější hemoroidy, 2x mi pomohly čípky hemostop a mast faktu, potřetí už jsem skončil na chirurgii, kdy po týdnu užívání čípky ani krém nepomohly. Nemusíte mít z vyšetření a zákroku žádné obavy ani se nijak stresovat. Zdravotnický personál je na dané vyšetření zvyklý a dokonce vás i uklidní, pokud uvidí že jste nervózní. Mě hemoroid o velikosti 2 cm nařízli skalpelem, odstranil sraženinu a dali drén, který druhý den odstranili. Hemoroid je znecitlivěn Kelenem, samotné naříznutí je bezbolestné, mírně bolestivé a nepříjemné je odstranění sraženiny a zavedení drenů, ale za tu úlevu to stojí. Sám jsem s tím otálel zbytečně déle, než jsem musel, za tu úlevu návštěva lékaře a potlačení studu či obav opravdu stojí.

3. června 2016, 22:27:09

Dacan

podotýkám že zákrok je proveden ambulantně

3. června 2016, 22:28:46

Lenka

NA hemeroidy můžu dopručit cantalin

24. června 2016, 13:00:19

Věrka

Cantalin jsem dostala na křečáky. A pomohl výborně

27. června 2016, 12:55:36

Jsn

To zní dobře, víte kolik za to dám?

8. července 2016, 12:19:14

Velnka

Pomáhá na křečáky, otoky, hemeroidy a podobné problémy s cévami

29. června 2016, 14:13:14

Vlasta

No teď před létem doporučuju cantalin proti otokům. Minulý rok jsem přečkala v pohodě jenom díky tomu

30. června 2016, 10:22:56

Jajik

Mám podobný problém ale tohle mi pomohlo také

12. července 2016, 12:06:09

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 23:44:29

Každý človek v každom veku má šancu, ak sa o svoje zdravie stará a berie na to rôzne… Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.