Inzerce

Hemangiom na játrech

Při náhodném vyšetření ledvin sonem mi byly zjištěny hemangiomy na játrech z nichž je největší 12x10x11 cm.Vyšetření krve je v pořádku,potíže nemám.Zajímá mě,co se s tím dá dělat,zda je nějaká léčba možná nebo dieta.Jak se bude nemoc asi vyvíjet dál a co mě čeká,zda je možné chirurgické řešení a s jakými riziky.Hemangiony byly potvrzevy CT i MR.

Inzerce
Odpovědi
Miloš30 poděkování

Mám stejnou diagnozu,jako pisatel uvedeného diskusního příspěvku a prakticky mám i stejný dotaz

Reagovatpoděkovatnahlásit

27. prosince 2008, 22:59:39

EditaMT4 poděkování

Můj manžel má zjištěnou stejnou diagnozu i velikost hemangiomu (ct), i já mám stejný dotaz - prosím....

23. ledna 2009, 14:31:14

Ema3 poděkování

Též mám stejnou diagnozu v levém jaterním laloku. I já též mám stejný dotaz, prosím odepište,

11. června 2009, 18:47:36

Elis@seznam.cz8 poděkování

Také mám stejnou diagnozu ,prosím o odpověd,děkuji...

31. července 2009, 12:48:22

Jitka

Dobrý den, mám hemangion na játrech 15 mm. Už ho tam mám asi 6 let. Chodím pravidelně na sono a krevní testy. Někdy sou krevní testy zvýšené, jindy sou v normě.I když mě hodně lidí říká, že to nic není, přestio mám obavy, aby se nezvětšova nebo neprasl. Beru 1 tabletku ostropestře, přestala sem pít alkohol, kouřit. Chci se zeptat na nějakou dietu? Můžu kolu? Kafe? Děkuji

9. května 2015, 03:35:54

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (zoloft za neurol) 29. listopadu 2016, 10:16:30

bylo by potřeba léčit mikroparazity, jinak se potíží nezbavíš, zatím musíš brát třeba… Diskutovat

• Lubomilka (Asentra 50) 29. listopadu 2016, 17:24:59

Doporučuji při problémech Vitapixlu pravidelné užívání mě zbavilo celkově antb Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:42:29

Ahoj Leni, zkus to brát ráno a pak kolem oběda.Já tohle občas měla taky co ty.Sice né až v… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.