Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Bolest hlavy

Dobrý den, prosím o radu, delší dobu mne trápí neustálé bolesti hlavy, návaly, tlak vycházející od temene, bodání vždy v jednom místě - na levé straně u temene nebo nad čelem, hučení a zaléhaní v uších, občas bolesti po stranách krku. Také trpím na zvýšenou tvorbu modřin. Mám neustále studené končetiny. Na neurolog. vyšetření mi byla zjištěna tetanie. Mívám paroxysmální tachykardie. je mi 22 let. Předem děkuji za odpověď.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Monika
3x

dobrý den,trpím 2 roky latentní tetanii. Záchvaty v těhotenství sem mívala obden. Nyní mám 11měsíčního syna a záchvaty mám 1x měsíčně. Můžete mi poradit,jak zabránit záchvatům? Jaká životospráva? Mám to i ze zad. Pomůže fyzioterapeut?? Dekuji Monika

Marek
1x

Dobrý den, mám kapelu a po včerejší zkoušce, když jsem o něco víc zakřičel do mikrofonu pocítil jsem tupou bolest jakoby na temeni hlavy a ta bolest se ihned rozrostla do celé hlavy, bolely mne i uši z toho tlaku, pociťoval jsem rychlý tep právě v hlavě a uších, od té doby mne bolí hlava, spánky a mám tlak po celé horní části hlavy. Nevíte zda odezní, co na to brát, nebo co pomáhá na prevenci? děkuji moc za odpovědi:) Marek

Andreita
1x

Dobrý den,v posledních měsících si stěžuji na bolest hlavy,většinou k večeru,někdy i když se hned ráno probudím,obcas ráno i večer.Bolest je tupá bolí mě i na dotek levá půlka ovlasene části hlavy,občas mi hučí v levem uchu a k bolesti hlavy když mě chytne večer,mívám i zvysky. V poslednim roce žiju ve velkem stresu,hádky,řešení situací,úzkost atd.Mohlo by to být že stresu? upřímně bolest hlavy mám jak před menzesem tak i po a i když skončím, bolest hlavy se opakuje i tak ..Prosím o radu,nevím si rady.Děkuji ;)

Jitka
2x

Prosím,poradte mi někdo.Pře dvěmi měsíci se mi každý den objevovali před očima zářící obrazce které po deseti minutách zmizeli a začala mě slabě bolet hlava ve spáncích.Po týdnu se obrazce přestali objevovat,ale bolest hlavy zůstala.Na očním vše v pořádku,na neurologii mi lékař zdělil, že se jedná o tenzní bolest hlavy,předepsal mi léky na bolest,které vůbec nezabrali.Bolest je tlaková,svírající,ve spáncích nebo na celém čele,objevuje se hned po probuzení a trvá do usnutí,každý den.CT v pořádku,páteř také.Před týdnem mi lékař předepsal lexaurin,prý na zkoužku,je to prý psychyckého původu,zatím nezabírají.Zdali máte podobnou zkušenost napište mi zdali se s těmito bolestmi dá nějak bojovat,ale hlavně nad nimi vyhrát.Hrozně mě tento stav vyčerpává,nic mě nebaví. DĚKUJI

NICOLE
3x

tyhle problemy mám přímo půl roku, kdy se mi stala stresová situace v rodině.. od té doby bolesti hlavy, buď na levé, nebo pravé části, nejčastěji v zátylku .. od toho zavratě, strach, boulicky na krku, byla jsem u 5 neurologu, kazdy mi zjistil tetanii, a žádna rehabilitace mi nepomohla, mozna jen na chvíli... je to panická porucha.. většinou .. člověk ma strach co se s ním děje, pomahaji na to antidepresiva, nezabere to hned, ale po 2 týdnech značná uleva, clovek to sice musi jist aspon 5 mesicu, ale pak ma svaty klid... :) jinak na tu bolest hodně pomaha, když si koupíte zrní dáte do polštáře ktery si zašijete tak aby z toho nevypadavalo, date na 4 minuty do mikrovlnky a v noci na něm spíte.. hodně to pomuze tem svalum:))) ty problémy jsou jasne od krcni patere. .. ktere vznikly stresem cili panickou poruchou .. v krcni pateri jsou nervova zakonceni a vsechen stres se tam uklada.. proto ty svaly tuhnout... fakt na nic necekejte.. je mi 20 let, bylajsem strašně proti antidepresivum.. ale fakt mi nic jineho nepomohlo ... tak hodne zdaru nadale :)) a drzim pesti at jsme co nejdrive vsichni zdraaavi :)

Michaela

Dobrý den, chci se zeptat, jaká antidepresiva Vám osobně pomohla? Já se jich strašně bojím.. Ale už to u mě trvá dlouho, někdy se to snažím nevnímat, ale pak to přijde ještě v horším a je to nesnesitelný.

Zdenka
1x

Dobrý večer chtěla bych se zeptat proč mne neustále bolí hlava? Mám uplné tlaky do hlavy a nepomáhají ani brufeny. Už je to k nevydržení děkuji

Verca

dobry den poradim dodrzovat pitny rezim!opravdu ho hlidat. Popr jit se poradit s lekarem jestli to není třeba bolest od krcni patere a nemusi se zacit s rehabilitacemi.jeste doporucit i vypit třeba rano mineralku s horcikem! Napr.ondrasovka

Adéla Flíčková

Navšivte lékaře.

Kamila

ahojte ja mam taky problemy s krcni pateri a neurolog mi doporucil ateralgin nemate s tim nekdo nejake zkusenosti prosim?

Jarek

Ahoj, ano Ataralgin je na tenhle problém myslím nejlepší, je šetrný k žaludku a uvolňuje dokonce i svaly v okolí krční páteře, takže se ti uleví a ne jen utlumí bolest. Myslím, že pokud vám to doporučil neurolog tak ví co dělá a není co řešit :)

Kamila

super moc dekuji :) jsem rada ze tady tomu nekdo rozumi a mohl mi poradit

Aňulka

Mám asi začínající migrénu .. Nevíte, jestli můžu koupit prášky na migrénu normálně v lékárně nebo musím navštívit lékaře?

karel

Dobrý den potřebuji poradit mám každodenní bolesti na pravém spánku trvá to tak hodinu denně pak to odezní ale je to velmi silná bolest která my leze až do očí a dostanu i rýmu tyhle stavy my trvají tak 1-2měsíce pouze v zimním období potřebuji poradit jak se to dá léčit prášky my žádné nepomáhají

Jara

Dobrý den, už týden mám bodavou bolest na jednom místě v hlavě, v noci mě to budí, analgetika vesměs pomohou, místo na hlavě, odkud bolest vychází, je na omak citlivé, bolestivé, Jsem z toho nervózní. Děkuji za radu.

Eliška

Na mé bolesti hlavy, ať už způsobené nevyspáním, počasím nebo málo tekutinami, mi zabírá brufen...

David

Rozhodně, to je nenásilná úleva od bolesti. Taky ho beru.

Nikola
1x

Ahoj potrebuji poradit kazdy den me boli pulka hlavy, neni den kdy by me nebolela, kdyz jsem byla u praktickeho.. rekl ze mam zvýšený tlak dal mi prasky . Po mesici co prasky beru hlava stale kazdy den bolí. Vubec nevím čím by to mohlo byt. Nechce se mi brat každý den brufen.. Budu rada za jakoukoliv radu.

Martin

Dobrý den, už 2 měsíce mě bolí hlava, bolesti pres den intenzivní a míň intenzivní a to píchavá bolest na temeni, bolest na čele- taková tupá, jinak po celé hlavě, ale ojediněle. Poradí mi někdo, děkuji moc. Buď tady nebo email [email protected], děkuji Martin.

Madla

Dobrý den, poradite mi nejake vitaminy na bolest hlavy, mam strach i , že je zapricinena nedostatkem vitaminu a mozna i spatnou stravou, poradite?

anonym

Na vitaminech nezáleží :-)

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce