Inzerce

bercove vredy

Mam babicku ktera ma bercove vredy velke a shanim lecbu jakoukoliv ale slysela jsem o lecbe pomoci larev prosim poradte mi

Inzerce
Odpovědi
MacaM

Nabízím alternativní řešení pomocí českých bylinných přípravků bez chemie a vedl. účinků. Napište si o info na maca.lvz@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

4. listopadu 2010, 17:41:12

Petra Zálešáková

Možná bych měla pro vás řešení.VOLEJTE NA TEL.:774 359 996 ZÁLEŠÁKOVÁ

22. února 2011, 01:30:39

Iveta Špaltová

Dobrý den pomohu s bércovými vředy, s fytofarmaky - poradna léjaře na lince! Odepíši všem zájemcům iveta.spaltova@seznam.cz

18. března 2011, 11:20:44

henrieta

Dám Vám radu ,která mi pomohla zahoji t5 let otevřené rány na obou bercích. Ránu jsem každý den ošetřila obkladem z prostředku Prontosan (běžněkekou v lékárně)a pak 20 minut ozařovala lampou Bioprton ( vydává červené světlo) po cca 5 měsícich jsem měla nohy zahojené , i když před tím jsem vyzkoušela doslova desítky obvazů mastiček, náplastí , gelů a to vše pod lékařským dohledem a neůspěšně. Rány byly hluboké velice bolestivé o velikosti cca 50 Kč mince. Nechci tu zrazovat od nákupu nějaké mastičky nebo bylinky, ale je třeba si uvědomit, že bércový vřed má různé fáze a to co např pomohlo někomu na tzv granulaci může někomu jinému kdo má vřed povleklý a mokvající velice zásadně ublížit. Proto radím navštivte nějaké centrum pro hojení ránu a tam by se vám mělo dostat pomoci.

3. května 2011, 17:13:21

Anna

Dobrý den. Já se s problémem bercových vředů potýkám už několik let. Začalo to bolestmi nohou a otoky. A později se začali objevovat skvrny a otevřené rány. Jediné, co na otevřené rány pomohlo byla hospitalizace na oddělení popálenin. Ale jakmile mě z nemocnice propustili, ranky se začaly znovu otvírat. Až jsem se dozvěděla o Wobenzymu, vyzkoušela jsem ho, výrazně prodlužuje účinnost léčby do 2 měsíců bolesti ustaly.

6. června 2011, 14:28:20

lucie

Pracuji jako zdravotní sestra a s pomocí fytopharmak mám velmi dobré výsledky v lčbě, ráda poskytnu své zkušenosti. email kohoutice88@seznam.cz

23. srpna 2012, 09:15:52

Sabina

Dobrý den Chtěla bych poprosit o radu- matka má bércový vřed na kotníku a u lékaře jí dali jen nějakou mast,která moc nepomohla. Můžete mi prosím doporučit nějaký lék nebo mast na zlepšní? Děkuji a jsem s pozdravem Sabina

26. října 2012, 14:00:46

Honza

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

22. listopadu 2012, 18:03:14

Pavel

Proboha, nechte již všech mastiček, obvazů a bylinek ! Chovejte se k problému odpovědně a zjistěte si PŘÍČINU, proč bércový vřed vzniká a tuto příčinu se snažte odstranit ! I když vám třeba některé přípravky pomůžou, uvědomte si, že je to pouze DOČASNÉ řešení a vředy se zase objeví ! Příčinou je téměř vždy cukrovka a špatné prokrvování dolních končetin. Je to na delší povídání, více se můžete dozvědět na stránkách kx laser.cz.

17. prosince 2012, 15:20:49

Dědek

částečně je to správně, ale příčina je jinde, na všech zdravotních potížích se podílí chlamydie a další viry , bakterie, plísně atd. pomůže jedině kombinace ATB a bylinných extraktů

17. prosince 2012, 18:12:05

Majka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

3. června 2013, 17:36:10

Romana

5. srpna 2013, 16:35:26

Monika

Dobrý den, moje známá se s tímto problémem potýká již 20 let dlouho jí nic moc nezabíralo.Rána se pořád nehojila.nyní užívá český přírodní přípravek zevně a je moc spokojena, už si pořídila druhé balení. Rána se postupně zmenšuje. Bércové vředy je nutné řešit nejen zevně, ale i vnitřně. Napište mi na mon.docekalova@gmail.com, ráda vám pomohu vše vysvětlím.

21. srpna 2013, 23:43:22

marika

dobry den.ZNAM TU BEZNADEJ..TRPEL TIM MUJ TATA:NIKDE MU NEPOMOHLI.VYHAZELA JSEM PLNO PENEZ A MASTI A NIC NEPOMOHLO:VOJENSKA NAM.AZ PANI DOKTORKA JURAJDOVA Z BLANSKA..MA ZLATE RUCE,,JE TO KOZNI ODDELENI NA POLIKLINICE BLANSKO

25. srpna 2013, 18:02:38

Jana

Hlavně ránu nevysoušet ale používat raději vlhké "moderní hojení", střídat přípravky podle jednotlivých fází, kterými bércák prochází...

31. října 2013, 12:01:38

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • anonym (bolest paty) 8. prosince 2016, 07:33:23

reklama ! Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

• Martina (Operace hemoroidů) 8. prosince 2016, 08:52:40

Mne to teď v úterý dělali v Rokycanech, doktor Zenkl z Plzně, musim říct, ze to co tu… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.