Inzerce

Vypadávají mi vlasy

Prosím někoho,kdo mi může poradit ohledně vypadávání vlasů v době kojení.Kojim už 1 rok a 4 měsíce a strašně mi vlasy vypadávají.Bojim se,že timhle tempem budu brzo plešatá.Napíše mi prosím někdo jak dlouho to ještě bude trvat?Dík za odpověd

Inzerce
Odpovědi
Bibi(Blanka83@email.cz)1 poděkování

Pokud máte problém s kvalitou vlasů,třepením se jich, padáním a nebo s lupy,tak mi dovolte abych se s vámi podělila o zkušenost s bylinnými produkty,které zabírají. Tyto problémy jsou způsobeny nedostatkem živin,které se nedostávají,tam kam by měli a proto je třeba to řešit nejen z venku ale především ze vnitř.Pokud se chcete informovat a třeba i vyzkoušet pište mi na mail.Budu se těšit a přeji brzské vyřešení vašich problémů z vlasy ať už s bylinkami nebo i jinou metodou.Přeji krásný den

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. března 2009, 17:53:04

Matice

Zkus Clinical Cair Hair, opravdu funguje! :)

31. března 2014, 11:20:18

Jana

Mě pomohl Reneval Neo. Konečně mě vlasy nepadají a doma po mě nikdo nepyskuje, že kam se podíváb jsou jen moje vlasy :)

27. srpna 2014, 08:15:12

Bart

Lidi máte někd zkušenosti s folixilem?

1. června 2016, 01:07:28

Bart

Lidi máte někd zkušenosti s folixilem?

1. června 2016, 01:07:49

Petra

Můj manžel folixil užívá

3. července 2016, 20:37:40

janca

hezký večer, po vysazení antikoncepce jsem měla s vlasy hrozné problémy, nakonec mi pomohla kura od vichy, vlasy mi posílila a nebyli tak jemné a rozlítane.

24. října 2017, 20:25:39

Lenka

Není Vichy zbytečně drahé? V drogérce to stojí přes 1500,- :/

25. října 2017, 12:50:23

janca

přes 1500? no tak to je zbytečně drahý, já to kupuju na netu za 1250 nebo tak něco :)

25. října 2017, 15:10:45

Lenka

Aha, tak to bych možná obětovala... kde to nakupuješ?

26. října 2017, 16:43:44

Adéla

Nezkoušela jste třeba nějaké sérum ? Ty bývají většinou hodně účinné

3. listopadu 2017, 23:27:44

Andy

Ahojky :) Forcapil... Pomáhá na vypadávaní vlasů? Má někdo zkušenosti?

21. prosince 2017, 22:48:44

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Opalujete se na jarním sluníčku?
Zatím hlasovalo 121 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eliška (darování orgánů) 13. června 2018, 00:35:19

Napište mi prosím víc informací o svém požadavku svatosovaeliska@seznam.cz Diskutovat

• Růžena (Příspěvky zdravotních pojišťoven na bezlepkovou dietu 2016) 14. června 2018, 17:07:47

Souhlasím s Nik. Jsem celiak 7 let, chodím do práce a stejně si nemůžu dát bezlepkový… Diskutovat

• Věra (Rivotril) 13. června 2018, 11:08:01

Dobrý den Petře. Jsem již také důchodkyně. Brala jsem dlouhodobě diazepam, chtěla jsem… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.