Inzerce

Vypadávají mi vlasy

Prosím někoho,kdo mi může poradit ohledně vypadávání vlasů v době kojení.Kojim už 1 rok a 4 měsíce a strašně mi vlasy vypadávají.Bojim se,že timhle tempem budu brzo plešatá.Napíše mi prosím někdo jak dlouho to ještě bude trvat?Dík za odpověd

Inzerce
Odpovědi
Bibi(Blanka83@email.cz)1 poděkování

Pokud máte problém s kvalitou vlasů,třepením se jich, padáním a nebo s lupy,tak mi dovolte abych se s vámi podělila o zkušenost s bylinnými produkty,které zabírají. Tyto problémy jsou způsobeny nedostatkem živin,které se nedostávají,tam kam by měli a proto je třeba to řešit nejen z venku ale především ze vnitř.Pokud se chcete informovat a třeba i vyzkoušet pište mi na mail.Budu se těšit a přeji brzské vyřešení vašich problémů z vlasy ať už s bylinkami nebo i jinou metodou.Přeji krásný den

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. března 2009, 17:53:04

Matice

Zkus Clinical Cair Hair, opravdu funguje! :)

31. března 2014, 11:20:18

Jana

Mě pomohl Reneval Neo. Konečně mě vlasy nepadají a doma po mě nikdo nepyskuje, že kam se podíváb jsou jen moje vlasy :)

27. srpna 2014, 08:15:12

Bart

Lidi máte někd zkušenosti s folixilem?

1. června 2016, 01:07:28

Bart

Lidi máte někd zkušenosti s folixilem?

1. června 2016, 01:07:49

Petra

Můj manžel folixil užívá

3. července 2016, 20:37:40

janca

hezký večer, po vysazení antikoncepce jsem měla s vlasy hrozné problémy, nakonec mi pomohla kura od vichy, vlasy mi posílila a nebyli tak jemné a rozlítane.

24. října 2017, 20:25:39

Lenka

Není Vichy zbytečně drahé? V drogérce to stojí přes 1500,- :/

25. října 2017, 12:50:23

janca

přes 1500? no tak to je zbytečně drahý, já to kupuju na netu za 1250 nebo tak něco :)

25. října 2017, 15:10:45

Lenka

Aha, tak to bych možná obětovala... kde to nakupuješ?

26. října 2017, 16:43:44

Adéla

Nezkoušela jste třeba nějaké sérum ? Ty bývají většinou hodně účinné

3. listopadu 2017, 23:27:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 30 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Stefan (Bechtěrevova choroba) 15. listopadu 2017, 17:36:24

Biologicka liecba ako vyskum?, ta liecba je uz overena aspon 10 rokov...to vam poistovna odmietla… Diskutovat

• Janka (Odstranění krčních mandlí??) 13. listopadu 2017, 13:56:28

Moje zkušenost je mi 32 let, omlouvám se všem za chyby a překlepy, trpěla jsem častými… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 18. listopadu 2017, 21:15:06

Michaeli, děkuji Vám za rady a za čas, který sem věnujete. Je to složité zbavit se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.