Inzerce

Vypadávají mi vlasy

Prosím někoho,kdo mi může poradit ohledně vypadávání vlasů v době kojení.Kojim už 1 rok a 4 měsíce a strašně mi vlasy vypadávají.Bojim se,že timhle tempem budu brzo plešatá.Napíše mi prosím někdo jak dlouho to ještě bude trvat?Dík za odpověd

Inzerce
Odpovědi
michala11 poděkování

Zdravím.Před časem jsem měla podobný problém a nemohla jsem se ho zbavit.Nedávno kamarád dovezl novou technologii na léčení problémů s vlasy(vypadávání).Mě to pomohlo a zatím jsem v klidu.Jestli chcete vědět víc tak mu napište na mirunka22@gmail.com.michala

Reagovatpoděkovatnahlásit

13. února 2009, 17:15:48

elik

Dobrý den, nevím jestli to je ještě aktuální ale přesně vím o čem píšete. Po prvním porodu mi padaly vlasy také ale samo se to upravilo. Teď po druhém porodu se to nechtělo zastavit a já už viděla že budu mít tak málo vlasů jako můj taťka :o( a přes rok jsem zkoušela různé "zaručené" přípravky, vitaminy pro kojící, jiné vitámíny, šampony, kapsle - a nic. Vyhozené peníze. Pak jsem náhodou narazila na bylinné produkty OK ALfa + OK Omega a protože mytí vlasů pro mě byla noční můra - neváhala jsem to vyzkoušet. A výsledek?? Už po jednom měsíci mi vlasy přestaly padat za další měsíc se mi dokonce zpevnily že takovou kvalitu jsem neměla ani předtím. Pokud by Vás zajímalo více - kontaktujte mě - ráda poradím i Vám kde sehnat tyto produkty. lidaelik@seznam.cz

21. března 2009, 09:32:07

Bibi(Blanka83@email.cz)1 poděkování

Pokud máte problém s kvalitou vlasů,třepením se jich, padáním a nebo s lupy,tak mi dovolte abych se s vámi podělila o zkušenost s bylinnými produkty,které zabírají. Tyto problémy jsou způsobeny nedostatkem živin,které se nedostávají,tam kam by měli a proto je třeba to řešit nejen z venku ale především ze vnitř.Pokud se chcete informovat a třeba i vyzkoušet pište mi na mail.Budu se těšit a přeji brzské vyřešení vašich problémů z vlasy ať už s bylinkami nebo i jinou metodou.Přeji krásný den

31. března 2009, 17:53:04

Matice

Zkus Clinical Cair Hair, opravdu funguje! :)

31. března 2014, 11:20:18

Jana

Mě pomohl Reneval Neo. Konečně mě vlasy nepadají a doma po mě nikdo nepyskuje, že kam se podíváb jsou jen moje vlasy :)

27. srpna 2014, 08:15:12

Bart

Lidi máte někd zkušenosti s folixilem?

1. června 2016, 01:07:28

Bart

Lidi máte někd zkušenosti s folixilem?

1. června 2016, 01:07:49

Petra

Můj manžel folixil užívá

3. července 2016, 20:37:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petra Haluzová (Prsa) 30. listopadu 2016, 21:24:44

hezký večer, prosím máte někdo ozkoušené neco, co zabíra na rust prsou??? děkuji ::) Diskutovat

• Lia (Operace hemoroidů) 30. listopadu 2016, 16:56:17

Člověk tu nebyl pár dní a taková rozsáhlá diskuze :D No proč píšu? Jsem konečně týden… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.