Inzerce

pálení konečníku

Už 14 dní vždy po velké mám hrozné pálení na konečníku a nevím čím to je jestli s tím mám jík k lékaři nebo mi poradíte co mám dělat. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Martin33 poděkování

Dobrý den již přes měsíc mne i přes nadstandartní hygienu neustále pálí konečník. Poradíte mi,o co se jedná? K lékaři se stydím. Děkuji Martin

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. dubna 2009, 21:09:43

Pavel5 poděkování

Mi pomohl hrozně na palení hemostop. Koupiš ho na netu. Přestalo to asi za 2 nebo 3 tydny.

18. září 2012, 13:37:11

Karel2 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

22. února 2013, 15:00:55

DAVID6 poděkování

NEOPIRAT SE O NIC TEPLEHO...

29. dubna 2009, 23:37:10

Miluška2 poděkování

Taky jsem měla takovéto pálení. Ze začátku jsem se chodila sprchovat po vyprazdňování, ale ne vždy to jde a taky mi časem začalo být jasné, že samo se to asi nevyřeší. V lékárně mi na pálení poradili hemostop gel, který se po vyprazdňování namaže. Pálení se po pár dnech značně zmírnilo a po delším užívání úplně vymyzelo.

29. května 2012, 13:46:12

Ivana6 poděkování

Měla jsem také problémy, náhodně jsem vyslechla rozhovor dvou žen, kdy jedné z nich kožní lékař poradil vyměnil toaletní papír. Prostě používat obyčejný,nebarvený. A věřte, že po několika dnech bylo po problémech.

30. května 2012, 09:08:23

Pavla

Tak já jsem začala používat hemostop a zároveň jsem vyměnila toaletní papír za intimní vlhčené ubrousky a hodně chodila do sprchy a následně namazala hemostop gel a bylo po problému. Ale stejně to souvisí i se stravou, pokud jíte pálivé a kořeněné, časem se to zase objeví.

26. září 2012, 10:56:46

Lucka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

20. září 2013, 13:46:06

jirka3 poděkování

uz asi 2mesice i pres vip higienu pali analek poradte nekdo,je treba jit ihned k lekari?

17. února 2014, 18:27:41

Karlos3 poděkování

I přes toto choulostivé téma se s Vámi podělím. Udělala se mi bulka na konečníku a pak praskla (byla to žilka), tekla mi krev a bylo to dost nepříjemné. Bál jsem se chodit na velkou. V lékárně mi doporučili hemostop nebo dubovou kuru, ale ne na otevřené rány, tak mi paní dala penoxal (modro bílá krabička) a na jejich webu jsem se dočetl, že mi to pomůže na střva a hemeroidy, tak jsem si dal silnou kůru 2x2 tablety a za týden užívání už spokojeně chodím na velkou a nemám žádné známky problému. Takže tento přípravek můžu doporučit.

11. srpna 2015, 09:51:39

Jindra1 poděkování

Karle, mě pomohl hemostop na hemeroidy, ale asi jsem je neměl v takové fázi jako vy, ale ten Penoxal beru na zažívání a nemůžu si stěžovat. Žádné pálení žáhy a chuť k jídlu je jak za mlada. Možná i díky tomu už se mi ty problémy nevrátily.

13. srpna 2015, 09:54:36

ivo1 poděkování

Zdravím. Dnes jsem byl na WC při stolici pálení konecnilu, trochu krve. Včera ostre jídlo. Může to být. Spijeno stím. Diky za rady

14. října 2015, 15:37:40

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

• Jarka (Zmenšení) 28. listopadu 2016, 08:53:58

Dobrý den, byla jsem v brně u mudr. Justana a nejprve jsem se objednávala na konzultaci, tam… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.