Inzerce

pálení konečníku

Už 14 dní vždy po velké mám hrozné pálení na konečníku a nevím čím to je jestli s tím mám jík k lékaři nebo mi poradíte co mám dělat. Děkuji

Inzerce
Odpovědi
Martin34 poděkování

Dobrý den již přes měsíc mne i přes nadstandartní hygienu neustále pálí konečník. Poradíte mi,o co se jedná? K lékaři se stydím. Děkuji Martin

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. dubna 2009, 21:09:43

Pavel5 poděkování

Mi pomohl hrozně na palení hemostop. Koupiš ho na netu. Přestalo to asi za 2 nebo 3 tydny.

18. září 2012, 13:37:11

Karel3 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

22. února 2013, 15:00:55

DAVID6 poděkování

NEOPIRAT SE O NIC TEPLEHO...

29. dubna 2009, 23:37:10

Miluška2 poděkování

Taky jsem měla takovéto pálení. Ze začátku jsem se chodila sprchovat po vyprazdňování, ale ne vždy to jde a taky mi časem začalo být jasné, že samo se to asi nevyřeší. V lékárně mi na pálení poradili hemostop gel, který se po vyprazdňování namaže. Pálení se po pár dnech značně zmírnilo a po delším užívání úplně vymyzelo.

29. května 2012, 13:46:12

Ivana7 poděkování

Měla jsem také problémy, náhodně jsem vyslechla rozhovor dvou žen, kdy jedné z nich kožní lékař poradil vyměnil toaletní papír. Prostě používat obyčejný,nebarvený. A věřte, že po několika dnech bylo po problémech.

30. května 2012, 09:08:23

Pavla

Tak já jsem začala používat hemostop a zároveň jsem vyměnila toaletní papír za intimní vlhčené ubrousky a hodně chodila do sprchy a následně namazala hemostop gel a bylo po problému. Ale stejně to souvisí i se stravou, pokud jíte pálivé a kořeněné, časem se to zase objeví.

26. září 2012, 10:56:46

Lucka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

20. září 2013, 13:46:06

jirka4 poděkování

uz asi 2mesice i pres vip higienu pali analek poradte nekdo,je treba jit ihned k lekari?

17. února 2014, 18:27:41

Karlos4 poděkování

I přes toto choulostivé téma se s Vámi podělím. Udělala se mi bulka na konečníku a pak praskla (byla to žilka), tekla mi krev a bylo to dost nepříjemné. Bál jsem se chodit na velkou. V lékárně mi doporučili hemostop nebo dubovou kuru, ale ne na otevřené rány, tak mi paní dala penoxal (modro bílá krabička) a na jejich webu jsem se dočetl, že mi to pomůže na střva a hemeroidy, tak jsem si dal silnou kůru 2x2 tablety a za týden užívání už spokojeně chodím na velkou a nemám žádné známky problému. Takže tento přípravek můžu doporučit.

11. srpna 2015, 09:51:39

Jindra1 poděkování

Karle, mě pomohl hemostop na hemeroidy, ale asi jsem je neměl v takové fázi jako vy, ale ten Penoxal beru na zažívání a nemůžu si stěžovat. Žádné pálení žáhy a chuť k jídlu je jak za mlada. Možná i díky tomu už se mi ty problémy nevrátily.

13. srpna 2015, 09:54:36

ivo1 poděkování

Zdravím. Dnes jsem byl na WC při stolici pálení konecnilu, trochu krve. Včera ostre jídlo. Může to být. Spijeno stím. Diky za rady

14. října 2015, 15:37:40

jaruš

Zdravím, nejspíš to budou hemeroidy....zavčasu doporučuju v lékárně koupit hemostop. Zabírá na to skvěle

20. dubna 2017, 09:19:53

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Kde hledáte informace o novinkách v léčbě cukrovky?
Zatím hlasovalo 17 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (tonsilektomie) 16. listopadu 2017, 23:02:27

Mám po operaci asi 6týdnů (VN Brno), vse v pořádku až na ten hlen který popisuješ. Mám… Diskutovat

• Monika (Odstranění krčních mandlí??) 14. listopadu 2017, 16:42:14

Nejsem odborník (a i ti se dost liší v názorech) a nedovedu tedy objektivně posoudit, jestli… Diskutovat

• Petr (čelistní kloub) 12. listopadu 2017, 12:26:48

Je neskutečné, kolik lidí píše "to mám taky", ale nikdo už se na toto fórum nevrátí, aby… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.