Inzerce

Zkusenosti s pripravky na potize s prostatou

Dobry den, narazil jsem na zajimave pripravek. Rad bych se zeptal, jestli ma nekdo s nimi zkusenosti. Uvádí se tu samé zajimave veci :) "....komplexní profylaxe zánětlivých onemocnění včetně prostaty při pohlavních dysfunkcích, snížení libida, neplnohodnotném pohlavním aktu pro normalizaci arteriálního tlaku a úrovně hladiny cukru v krvi..." http://www.ikvido.com /store/goodsdetail.asp?strGood sID=TML_drak A dalsi "....Jistě vítané jsou i omlazující účinky mumia a jeho téměř zázračné působení na mužnou sílu. Každý, kdo mumio užíval, může potvrdit tento "vedlejší" efekt. S malou zásobou se dají dělat velké divy a partnerky se nestačí divit :) ... " http://www.ikvido.com/store/ goodsdetail.asp?strGoodsID=TML _mumio Dekuji predem za Vase zkusenosti. Ahoj Jirka

Inzerce
Odpovědi
Mirek

Věřte si čemu chcete, ale měl byste vědět, že doplňky stravy neprošly státní schvalovací procedurou, jež by prověřila účinnost toho výrobku - stát pouze garantuje zdravotní nezávadnost. Naproti tomu u léků stát (prostřednictvím Státního ústavu pro kontrolu léčiv) prověřuje nejen kvalitu a bezpečnost, ale i jejich účinnost. Donedávna byly všechny léky na prostatické obtíže dostupné jen na recept, teď si první z nich (Prostamol uno) můžete v lékárně koupit i bez receptu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. prosince 2008, 09:52:15

MarsyA

Dobrý den, jeden můj známí měl problémy s prostatou a bral jeden doplněk stravy jménem Tau+ a od té doby co já ví mu to pomohlo a všude to chválí. Takže si myslím že je to naprosto v pořádku. Tau+ používá dodnes a je bez problémů. Pokud by vás zajímalo něco více písněte mi na mail Amira.Cro@seznam.cz

3. března 2009, 14:37:20

Mirek

Můžete upřesnit ,co je to ten Tau a kde se sežene?

19. března 2009, 10:45:21

Barbora Konečná

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli už jste OK Tau + sehnal?

9. července 2009, 10:23:12

Kája

tak já jsem Tau+ našel např. tady... ht tp://www.okg-fit.cz/nase-zdr avi/ ... mám podobný problém, tak mě to taky zaujalo..

8. října 2009, 14:39:22

Bibi(Blanka83@email.cz)

Dobrý den.Pokud máte zájem tak vám mohu poradit jak na prostatu a ostatní potíže s močovím ústrojím a ledvinami.Jsou velmi pozitivní výsledky a mnoho spokojených lidí.Pokud máte zájem pište na mail a ráda vám pomohu,je to všechno bez chemie.Přeji krásný den a brzké vyřešení vašich zdrav.problémů.

31. března 2009, 00:55:23

Milan1 poděkování

Měl jsem problémy s prostatou. Pomohl mi přípravek InGel Boss, který jsem objednal na emailu: csupkova@seznam.cz , nejdříve jsem si objednal na zkoušku 7 denní kůru, zda to má léčivý efekt, potom teprve celé balení. Což je dobré, protože výrobků je plno a na každýho působí něco jiného.

19. července 2009, 13:03:45

Leon Ang.

Mám sedavé zaměstnání a problémy s prostatou. Sezeni neni moc příjemne, to znate. Našel jsem na internetu zidle (ASANA), takove kde netisknete na kostrc.A když netisknete na kostrč, logicky netisknete ani na inkriminovana mista. V tom sedaku je taková zvlastni díra, mně to připomíná sklápěcí desku na toaletě. Je to naoko komické sezení, ale mohu doporučit.

4. března 2011, 15:03:55

Jarda

Pokud se u vás projevily první příznaky problémů s prostatou nebo vás problémy s prostatou trápí již delší dobu, nebo pouze chcete onemocněním s prostatou předcházet, využijte sílu byliny vrbovky malokvěté. Její aktivní látky příznivě ovlivňují činnost prostaty, působí protizánětlivě, protiedematózně, antimikrobiálně a řeší případné problémy s prostatou (bolestivost prostaty, nutkání k močení, drobné úniky moči). Byl popsán pozitivní účinek vrbovky na léčení benigního nádoru prostaty a významný preventivní účinek proti vzniku nádoru prostaty. Pokud byste si chtěli bylinky sami pěstovat můžu doporučit http://www.rostliny-semena.cz/cz/nabidka-semena-osiva-bylinky-rostliny-semena/ Sám raději upřednostňuji přírodní léčbu a prevenci než různé prášky a tablety. Nejde o zázrak, který zpraví všechno ze dne na den, ale při dlouhodobějším užívání se zaručeně dostaví výsledky. Zkuste také a uvidíte.

3. února 2012, 12:55:04

Stanislav

Pokud můžu přispět svou troškou do mlýna, tak mě se osvědčila po delším experminetování nejlépe kombinace čaje z vrbovky a Prostenalu Forte.

14. dubna 2015, 11:02:44

Jarek

Mě se Prostenal osvědčil taky.

26. dubna 2015, 17:44:02

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 7. prosince 2016, 08:40:11

AD je návykové a neléčí toxiny a bakterie které poškozují CNS Diskutovat

• Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.