Inzerce

akne

me dceři je 14 let a akné se ji druhym rokem stále zhoršuje.Menstuaci ještě nemá a kožní lékař nám doporučuje antikoncepci Diane 35.Užívala retin , diferin a teď má isotreksin.Zatím bez zlepšení.Začínají se ji dělat jizvy.

Inzerce
Odpovědi
Jiri

Dobry den, moje pritelkyne ma dobrou zkusenost s kosmetikou jedne firmy, která je z Mrtveho more. Zmizely ji po case i jizvy po akne a jizvy vznikle po redukci vahy v kuzi. Nechci zde delat reklamu, ale muzete me poslat email.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. prosince 2005, 14:16:24

koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

10. září 2010, 10:04:21

Zuzana

Dobrý den, mě pomohlo pít každý den bylinné čaje (např. mátový). Pleť se mi dost zlepšila, a tato metoda je velice pohodlná. Samozřejmě každému může pomáhat něco jiného, ale za zkoušku nic nedáte.

9. prosince 2010, 16:20:40

Alena Adámková

Zdravím všechny kteří mají s tímto problém,mé dceři pomohlo mýdlo s houbou Reishi koukni.Pro více info AliAdam@seznam.cz

23. prosince 2010, 10:45:37

Jana

u mně v rodině se akné vyřešilo díky přírodním bylinkovým kapkám, Používáme je i nadále a celkový zdravotní stav se nám lepší. Ráda poskytnu bližší informace na mailu ok.jana@seznam.cz

24. ledna 2011, 12:37:40

LAURA

Ja s akné mám problémy od mých 13let,ted je mi 18 a akné mám stále, ale za tu dobu jsem vyzkoušela tolik přípravku,že bych si mohla otevřít obchod:), nic nefungovalo zkousela jsem drogerii,lekarnu i pripravky od kožní,nepomohlo nic,byly to jen zbytečně vyhozené tisíce korun.Ale našla jsem reklamu na lejzr , objednala si ho a po týdnu používání se mi plet výrazně zlepšila, už ho používám měsíc a plet mám krásnou :) sem tam se objeví pupínek,na ten si dám štávu z česneku a jsem spokojená :)

14. srpna 2011, 11:47:21

pleť

Dobrý den, doporučuji koloidní střibro

24. března 2016, 19:15:58

Eva

Dobrý den. O koloidním stribre už jsem neco malo slysela. Jak se pouzívá? vnitrne ? a jak casto?

31. května 2016, 14:16:28

Lída Malá

V tomhle veku to muze byt jeste puberta, uvidite za par let ale snad ji nevniknou jizvy na obliceji aby pak nemusela jit na nejaky zakrok, ale taky to jde vyresit pomerne snadno

11. července 2016, 19:58:34

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 54 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• Jean (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 22:19:12

je potřeba čistit tělo a léčit CNS, pupalka, B12 pozor na chlamydie a jiné bakterie :-) Diskutovat

• Lenka (Operace hemoroidů) 2. prosince 2016, 14:16:39

Ahoj, jsem mesic po operaci, skalpelem venkovni, vnitrni, trhliny. Prvnich 14dni po operaci bylo… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.