Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

akne

me dceři je 14 let a akné se ji druhym rokem stále zhoršuje.Menstuaci ještě nemá a kožní lékař nám doporučuje antikoncepci Diane 35.Užívala retin , diferin a teď má isotreksin.Zatím bez zlepšení.Začínají se ji dělat jizvy.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Jiri

Dobry den, moje pritelkyne ma dobrou zkusenost s kosmetikou jedne firmy, která je z Mrtveho more. Zmizely ji po case i jizvy po akne a jizvy vznikle po redukci vahy v kuzi. Nechci zde delat reklamu, ale muzete me poslat email.

koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Zuzana

Dobrý den, mě pomohlo pít každý den bylinné čaje (např. mátový). Pleť se mi dost zlepšila, a tato metoda je velice pohodlná. Samozřejmě každému může pomáhat něco jiného, ale za zkoušku nic nedáte.

Alena Adámková

Zdravím všechny kteří mají s tímto problém,mé dceři pomohlo mýdlo s houbou Reishi koukni.Pro více info [email protected]

Jana

u mně v rodině se akné vyřešilo díky přírodním bylinkovým kapkám, Používáme je i nadále a celkový zdravotní stav se nám lepší. Ráda poskytnu bližší informace na mailu [email protected]

LAURA

Ja s akné mám problémy od mých 13let,ted je mi 18 a akné mám stále, ale za tu dobu jsem vyzkoušela tolik přípravku,že bych si mohla otevřít obchod:), nic nefungovalo zkousela jsem drogerii,lekarnu i pripravky od kožní,nepomohlo nic,byly to jen zbytečně vyhozené tisíce korun.Ale našla jsem reklamu na lejzr , objednala si ho a po týdnu používání se mi plet výrazně zlepšila, už ho používám měsíc a plet mám krásnou :) sem tam se objeví pupínek,na ten si dám štávu z česneku a jsem spokojená :)

pleť

Dobrý den, doporučuji koloidní střibro

Eva

Dobrý den. O koloidním stribre už jsem neco malo slysela. Jak se pouzívá? vnitrne ? a jak casto?

Lída Malá

V tomhle veku to muze byt jeste puberta, uvidite za par let ale snad ji nevniknou jizvy na obliceji aby pak nemusela jit na nejaky zakrok, ale taky to jde vyresit pomerne snadno

Dana

Je to s tím věčný boj, je mi přes třicet a mám ho pořád.

Makyna

A na nejakem osetreni si nekdy byla? Nebo i s tim je prohrany boj?

Monika

Neni to prohrany boj! Jen si chce vybrat dobre misto kde ti s tim urcite pomuzou a zapltis za kvalitu!

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce