Inzerce

Laryngitida

Mám 7 měsíčního syna a dnes jsme se vrátili z nemocnice. Tuto neděli Pavlík začal pokašlávat, dala jsem mu ráno, v poledne a večer Silonat. Ve 22.30 ho přepadl hrozný záchvat, nemohl popadnout dech, když "jsme ho nahodili", blinkal hleny. Jelikož mám s lar. zkušenosti, okamžitě jsem volala 155. Přijeli a tvrdili, že lar. to nebude, že u takto malých dětí to není. Ouha, i u takto malých dětí se lar. vyskytuje. Pavlíkovi nasadili v nemocnici kapky, práčky a inhalátor a dnes nás propustili domů. Doslechla jsem se, že proti lar., respektive proti původci Haemophilu lze očkovat. I přesto, že si toto očkování hradí pacient sám, jsem ochotna jej pro svého syna podstoupit. Zítra jdu na konzultaci k dětské lékařce, takže pak napíši její názor na očkování.

Inzerce
Odpovědi
Milena

Synovi je 9měsíců,je to moje třetí mimčo a poprvé jsem se setkala s touto nemocí.Jsou velká vedra a můj synek to nezvládá udejchat.V noci se dusil a na pohotovosti mi byla zdělena,že je to tato nemoc.Jsem z toho celá vyděšená.Poprvé se mu to stalo minulou středu a včera opět.Bohužel studený vzduch není,tak jsme si vypůjčili větráky a nechodíme ven.Jen doufám,že to není na ceý život.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. června 2006, 09:23:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 82 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 23:21:03

Ahoj, zaléčil jsem se sám a vzhedem k věku musím mít nějaké potíže, do emailu Ti… Diskutovat

• Jarda (Nosní polypy) 4. prosince 2016, 08:51:07

V úterý jdu na Fess do Motola. Vše jsem tady pročetl, tak snad to přežiju. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.