Inzerce

Laryngitida

Mám 7 měsíčního syna a dnes jsme se vrátili z nemocnice. Tuto neděli Pavlík začal pokašlávat, dala jsem mu ráno, v poledne a večer Silonat. Ve 22.30 ho přepadl hrozný záchvat, nemohl popadnout dech, když "jsme ho nahodili", blinkal hleny. Jelikož mám s lar. zkušenosti, okamžitě jsem volala 155. Přijeli a tvrdili, že lar. to nebude, že u takto malých dětí to není. Ouha, i u takto malých dětí se lar. vyskytuje. Pavlíkovi nasadili v nemocnici kapky, práčky a inhalátor a dnes nás propustili domů. Doslechla jsem se, že proti lar., respektive proti původci Haemophilu lze očkovat. I přesto, že si toto očkování hradí pacient sám, jsem ochotna jej pro svého syna podstoupit. Zítra jdu na konzultaci k dětské lékařce, takže pak napíši její názor na očkování.

Inzerce
Odpovědi
Milena

Synovi je 9měsíců,je to moje třetí mimčo a poprvé jsem se setkala s touto nemocí.Jsou velká vedra a můj synek to nezvládá udejchat.V noci se dusil a na pohotovosti mi byla zdělena,že je to tato nemoc.Jsem z toho celá vyděšená.Poprvé se mu to stalo minulou středu a včera opět.Bohužel studený vzduch není,tak jsme si vypůjčili větráky a nechodíme ven.Jen doufám,že to není na ceý život.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. června 2006, 09:23:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eliška (zacpany nos,, trva to dlouho) 20. července 2017, 19:38:38

No, ono je hlavně důležité, jakého původu rýma je... To je nejdůležitější pro zavedení… Diskutovat

• beky (Bradavice) 19. července 2017, 09:06:14

Niki, zrovna řeším bradavici synovi, sama jsem to jako dítě měla x let a vracela se mi,… Diskutovat

• Bobeš (Afty – léčba) 25. července 2017, 14:14:55

Afty a Larypront nejdou dohromady. Buď máte jedno nebo druhé. Já dávám přednost pastilkám… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.