Inzerce

Popraskaný jazyk

Mám popraskaný jazyk už několik let, a nevím co s tím udělat. Jde to nějak léčit. Děkuji mockrát za odpověď

Inzerce
Odpovědi
ted1 poděkování

mám také popraskaný jazyk,nedávno mi byl zjištěn Melkersson Roshental syndrom.Nepříjemná, nevyléčitlná věc + otok rtu,někdy otok tváře, při prochlazení ochrnutí lícního nervu.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. prosince 2005, 18:58:51

Marta

ahoj, jak to tady chodi ? vidim tu nekolik pobodnych dotazu, ale nikde zadnou fundovanou odpoved. Mame totiz doma stejny problem. Nebo chodi odpovedi primo na udanou e-mailovou adresu ? Mohla bych ji pripadne od tebe dostat ? Moc dekuje Marta

24. ledna 2006, 12:32:37

Jakub

Mam stejny problem, pokud existuje nejake reseni, moc by mi pomohlo kdyby mi ho nekdo poslal ne email. dekuji mockrat Jakub thek@post.cz

16. dubna 2008, 13:53:49

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.