Inzerce

pasový opar

Dobrý den je tomu 3týdny,kdy mě začalo pálit na levé straně pod žebry směrem dozadu,po 2 dnech pálení se zmírnilo a kuže zustala na dotek v širší oblasti citlivá,pri pohybu píchlavé bolesti a álení mírnější,trvá to již 3 týdny a pořád nepřestává.Doktorka mě poslala na krev,moč a sono,potvrdila se ledvinová kolika,dostala jsem antibiotika ,ale vše pokračovalo a tak 5 injekci proti bolestem a tabletky,jelikož bolesti stále trvaly poslala mě k neuroložce a té se zdály příznaky pasového oparu,ale nejsou vidět žádné pupínky ani zarudlá kuže,jelikož mám stále problémy,citlivost kuže,píchání a mírné pálení,ráda bych věděla jestli se jedná o nějaký druh pasového oparu nebo něco jiného,děkuji Sněgonoá

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Z jakého důvodu držíte bezlepkovou dietu?
Zatím hlasovalo 7 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Laura (Léčba akné a chemický peeling) 27. března 2017, 21:18:16

Může mi tu někdo poradit, kde je vhodné chemický peeling podstoupit ?  Diskutovat

• Jiří (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 26. března 2017, 15:42:42

: ) Diskutovat

• Jana Dvořáková (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 24. března 2017, 15:58:19

Ahoj Jiří, jsi snad tak naivní,ten nepřestane,sám od sebe ne.Jarda už dlouho nenapsal,to asi… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.