Inzerce

problem s diagnozou

Dobry den, nekolik dni me trapi bolest leve tvare (nekolik dni byl i otok). Lekar mi diagnostikoval zanet trojklanneho nervu. Po neustupujici bolesti me poslal na neurologickou kliniku, kde zanet trojklanneho nervu vyloucili. V tvari citimporad napeti, pri polykani, kousani a mluveni to fakt dost boli, nejvic vecer. Zadny uraz ani infekci jsem nemela. Pokud by nekdo vedel, o co by mohlo jit, budu vdecna za kazdou radu.

Inzerce
Odpovědi
iffany1 poděkování

Měla jsem stejný problém,na pravé polovině.moje lékařka se též domnívala,že se jedná o zán.trojklan.nervu...avšak sice také zánět,jenže Čelistního kloubu,který byl až nedávno diagnostikován mýmušním lékařem.Jelikož se bolest po čase opět objevila,a poslední půl rok jsem téměř nepřetržitě pocitovala tlak,ztuhlost,a bolesti/v oblasti zubů,čelisti,ucha,mandle...i hlavy,ktaré se pravidelně na večer a v noci objevily i na několik hodin..i přes analgetika ..Jelikož jsem nepřišla včas,dostal se zánět do chronického stadia,nyní pocituji že bolesti ustupují.. (léčba:Meloxiwinem 15mg,Tramalem 100)

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. listopadu 2006, 14:07:17

jalicha@seznam.cz3 poděkování

Zdravotní problém v předchozích příspěvcích se týká i mne.Proto prosím, může-li mi odborný lékař poradit,kam se mám obrátit. Po návštěvě obvodního lékaře jsem navštívila ušního odborníka,vyloučil zánět v uchu, doporučil mi návštěvu zubního lékaře po týdnu od doby,kdy mi předepsal lék ve spreji Elmetacin na bolavé místo 3x denně.Čekám tedy do příštího týdne na reakci a názor třeba i odborníka na internetu.

12. července 2007, 08:21:46

Alena1 poděkování

Prosím Vás o radu, jak jste všichni dopadli, manžel má již třetím rokem bolesti v levé tváři, otok, na bolest nezabírají skoro žádná analgetika, a když, tak velmi málo. Nastupují neustále deprese, pak zase odejdou, pak opět deprese, hrůza, prosím, ozvěte se mi na můj mail. Díky

12. července 2009, 15:06:19

alena - mucule@seznam.cz

Můj mail,zapomněla jsem

12. července 2009, 15:07:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eliška (Cirhóza jater) 16. července 2017, 22:02:51

No, pokud vím, tak tento lék je na odvodnění, ne? To nevím, zda to souvisí s léčbou… Diskutovat

• Radka (Oční klinika Horní Počernice ) 14. července 2017, 13:25:05

Jsem po operaci na oční klinice v horních počernicích od února. Měla jsem dioptrie -10 a… Diskutovat

• Eliška (Jak dodat kostem dostatek vápníku) 15. července 2017, 16:23:05

Vápník získaný ze stravy je dobrým řešením...je to ale bohužel běh na dlouho trať.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.