Inzerce

problem s diagnozou

Dobry den, nekolik dni me trapi bolest leve tvare (nekolik dni byl i otok). Lekar mi diagnostikoval zanet trojklanneho nervu. Po neustupujici bolesti me poslal na neurologickou kliniku, kde zanet trojklanneho nervu vyloucili. V tvari citimporad napeti, pri polykani, kousani a mluveni to fakt dost boli, nejvic vecer. Zadny uraz ani infekci jsem nemela. Pokud by nekdo vedel, o co by mohlo jit, budu vdecna za kazdou radu.

Inzerce
Odpovědi
iffany1 poděkování

Měla jsem stejný problém,na pravé polovině.moje lékařka se též domnívala,že se jedná o zán.trojklan.nervu...avšak sice také zánět,jenže Čelistního kloubu,který byl až nedávno diagnostikován mýmušním lékařem.Jelikož se bolest po čase opět objevila,a poslední půl rok jsem téměř nepřetržitě pocitovala tlak,ztuhlost,a bolesti/v oblasti zubů,čelisti,ucha,mandle...i hlavy,ktaré se pravidelně na večer a v noci objevily i na několik hodin..i přes analgetika ..Jelikož jsem nepřišla včas,dostal se zánět do chronického stadia,nyní pocituji že bolesti ustupují.. (léčba:Meloxiwinem 15mg,Tramalem 100)

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. listopadu 2006, 14:07:17

jalicha@seznam.cz3 poděkování

Zdravotní problém v předchozích příspěvcích se týká i mne.Proto prosím, může-li mi odborný lékař poradit,kam se mám obrátit. Po návštěvě obvodního lékaře jsem navštívila ušního odborníka,vyloučil zánět v uchu, doporučil mi návštěvu zubního lékaře po týdnu od doby,kdy mi předepsal lék ve spreji Elmetacin na bolavé místo 3x denně.Čekám tedy do příštího týdne na reakci a názor třeba i odborníka na internetu.

12. července 2007, 08:21:46

Alena1 poděkování

Prosím Vás o radu, jak jste všichni dopadli, manžel má již třetím rokem bolesti v levé tváři, otok, na bolest nezabírají skoro žádná analgetika, a když, tak velmi málo. Nastupují neustále deprese, pak zase odejdou, pak opět deprese, hrůza, prosím, ozvěte se mi na můj mail. Díky

12. července 2009, 15:06:19

alena - mucule@seznam.cz

Můj mail,zapomněla jsem

12. července 2009, 15:07:23

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

• Simona (Menopauza) 7. prosince 2016, 00:23:58

Mě pomohl přípravek Clerex pro ženy.Nejsem podrážděná když to mám. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.