Inzerce

CHOPIN

Dobrý den.Je mi 68 let a mám CHOPIN 3.Před rokem jsem ležel v nemocnici na Františku, kam mne převezla záchraná služba z domova.Tam se mi objevili potíže ,bolesti na prsou.Byl jsem převezen do FN na Vinihrady, kde mi vsunuli stent.Měl jsem pokoj, ale před půl rokem, jsem začal mít motolice i v sedě a několikkrá jse i upadl.Obvodní lékařka mi předepsala lék Torecan, ale potíže přetrvávají,můžete mi poradit? Děkuji.

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Kateřina (Zmenšení) 23. června 2017, 15:51:40

Dobrý den, kde ten plastický chirurg sídlí a na které klinice dělá zákroky? Diskutovat

• Pepa (Máte někdo zkušenosti s novým lékem CHAMPIX?) 25. června 2017, 13:32:40

První mesic nekoureni Diskutovat

• Veronika (Operace hemoroidů) 25. června 2017, 15:46:06

Moc prosím o radu včera jsem postoupila na chirurgii akutní vyrezani heme chci se zeptat kdy by… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.