Inzerce

Dětský strabismus

MUJ SESTIMESICNI SYN PUJDE NA OPERACI STRABISMU. BUDOU HO OCI BOLET PO ZAKROKU A JAK DLOUHO TRVA HOSPITALIZACE V NEMOCNICI?

Inzerce
Odpovědi
J.

Prosím poradte.

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. prosince 2005, 09:49:41

tamarka

moja tami ma 4 roky a skuli na jedno oko tv pozera velmi blisko lebo nevidi dobre okuliare nosit nechce okluzor priam nenavidi okuliare zlomila musela som jej kupit druhe ach je to tazke bojim sa len jedneho aby neoslepla.len to sa bojim.

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. ledna 2008, 11:09:20

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 158 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Demetrios (Lexaurin) 18. září 2018, 10:49:23

Lexaurin neni špatný tak pro fetaky, nic totiž vubec neřeší, pokud člověk nevyviji s… Diskutovat

• Romana (Pozvěte své klouby na aspik) 20. září 2018, 09:29:25

A kde se prodává Alavis Triple Blend a za kolik? Nikdy jsem o tom neslyšela... Diskutovat

• Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 18. září 2018, 10:02:14

Zase po čase ahoj. Před časem jsem tu přispívala - můj nevlastní táta od mých 5 let… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.