Inzerce

driclor pali

Taky jsem si koupila Driclor a konecne to je pripravek, ktery fakt zabira. Pokazde po naneseni ale zacne pokozka neuveritelne palit a dokonce se mi udelaly rude skrvny, ktere boli uz cely den.Delam neco spatne?

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alena (Berenika: Na atopický ekzém už mám osvědčené finty) 13. ledna 2017, 08:33:11

Lulalu bambucké máslo pro atopiky, nemám po něm mastnou kůži, rychle se vstřebává a dobře… Diskutovat

• Jean (Rivotril) 14. ledna 2017, 14:14:10

dá se to omezit, ale chce to dlouhodobou léčbu nervů, nitrobuněčná infekce a toxiny Diskutovat

• JiB (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 13. ledna 2017, 00:40:26

Ahoj Gabino,..muj manžel bojuje již 13 měsíců. Zprvu bral Temodal, na MR zjistili recidivu a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.