Inzerce

Hepatitida typu C

Používá se v ČR pro léčení kromě pegylovaných interferonů i přípravek Bi-obran (MGN-3), který údajně není tak toxický a s tolika vedlejšími účinky, nebo je jeho užívání zatím jen ve fázi klinických testů? Je možné použít k léčbě i nějaká homeopatika? Děkuji moc za odpověď.

Inzerce
Odpovědi
Petr

O BioBranu slyším poprvé a silně pochybuji že jde o preparát schválený pro léčbu hepatitidy C. Našel jsem přípravek s tímto jménem pouze v nabídce na internetu (například viz http://www.prozdravi.cz/bi-obr an-1000.html ), ale zde nejde o lék, ale o potravinový doplněk. To znamená že se netestuje jeho účinnost na cokoli, ale kontroluje se pouze, zda neškodí. Pokud máte na mysli jiný preparát, dejte mi prosím vědět (email: novy.uzivatel [zavináč] centrum.cz ) V průběhu léčby bych rozhodně nedoporučoval užívat podobné věci. Pokud se neléčíte, asi to ničemu neuškodí, teoreticky by to mohlo zlepšit stav jater (zmírnit zánět), ale obávám se, že důkazy pro takové účinky neexistují. Pro zlepšení kondice jater bych osobně doporučil ostropestřec, pro jehož účinnost sice také není klinická studie, ale některé práce ukazují na možnost jeho pozitivního působení na játra. Preparáty podobného typu mohou pouze zlepšit stav jater, neumí však odstranit příčinu, kterou je virus. S tím si dnes poradí pouze interferon. Petr

Reagovatpoděkovatnahlásit

12. prosince 2005, 14:58:33

Katka

Přeji dobrý den, na diskuzi jsem narazila náhodou, protože i mně Hepatitida C bohužel navštívila. Můj ošetřující lékař mě Bi-oBran doporučil a já ho užívala cca 3 měsíce a doktor byl s vývojem velmi spokojen. Nedokážu Vám napsat v čem konkrétně se můj stav zlepšil protože tomu nerozumím, ale moje subjektivní pocity byly velmi pozitivní. Konkrétně jsem nebyla vůbec unavená a vrátila se mi chu´t k jídlu. Po měsící ustoupily i bolesti. Po 3 měsících jsem začala užívat Ostropestřec, který doporučujete, ale nedělá mi zdaleka tak dobře. Po konzultaci s lékařem se chci vrátit zase k BioBranu.

13. září 2006, 12:55:45

Katka

Jo a ještě, když jsem napsala výrobci (dovozci), poslali mi informace týkající se působení Bi-oBranu u hepatitidy C. Pokud budete chtít něco vědět určitě Vám to také pošlou.

13. září 2006, 12:57:48

Petr

Rád si to přečtu. Pokud můžu poprosit, pošlete mi to na adresu novy.uzivatel [zavináč] centrum.cz Je možné, že ten doplněk podporuje organismus, takže ten lépe snáší hepatitidu. Pokud vám pomáhá a potvrzují to i laboratorní výsledky, pak je to dobře. Ale jsem skeptický co se týká léčení jako takového - tedy vymýcení viru. Bi-Obran není registrován jako lék - pouze jako potravinový doplněk. To znamená že nejsou k dispozici klinické testy, které by prokázaly účinnost přípravku proti nějaké nemoci. Petr

21. září 2006, 20:48:53

maria

provádí se nějaké rekondiční pobyty se žloutenkou typu c a jestli existuje organizace s touto nemoci,prosím o sděleni adresy děkují

29. listopadu 2008, 10:56:03

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 96 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• Jean (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 10:08:12

Ahoj , je to složité a proto to tady nemůžu psát, ale je potřeba také změna životosprávy… Diskutovat

• Nika (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 20:43:16

Ahoj, škoda že nebývaš v Bratislave. Človek by sa rád porozprával s niekým kto takéto… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.