Inzerce

Pocení rukou

Ahoj, strašně se mi potí ruce, už se za to stydím, protože nemůžu nikomu podat ruku. Strašně mi to vadí , nevíte jak se toho zbavit? Napište mi kdyžtak e-mail, budu vám moc vděčný. Ruzicka.Vasek24@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Petr

Ahoj, mě pomohla iontoforéza. Je to poměrně drahé, ale funguje to. Jedná se o zdravotnický prostředek schálený Ministrestvem zdravotnictví. Zkoušel jsem i botulotoxin, ale ten mi fungoval je n 4 měsíce. Teď mám klid. koupil jsem to na www.pharmabiotech.cz Petr

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. července 2010, 10:23:28

Luca

a ten přístroj ti zůstane na urt?a jak dlouho se ti potom nepotí?Děkuju.

26. srpna 2011, 13:09:38

Míša

Ahoj Luco, já mám iontoforézu Electro Antiperspirant z webu www.electroantiperspirant.com , kde si ho můžeš koupit a maj tam i 50ti denní možnost vrácení. :) Měj se :)

13. září 2011, 23:02:16

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 155 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Andrea (Potíže se štítnou žlázou mohou být důsledkem stresu i dovolené v Egyptě) 17. září 2018, 21:28:17

Dobry vecer take mam poderzreni na stitnou zlazu jsem lorad unavena sice delam dvanactky a boli me… Diskutovat

• Moon (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 16. září 2018, 14:52:12

Ahoj všichni, na mail, který skoro nepoužívám se ozval někdo s dotazem jestli chodím ještě… Diskutovat

• Petr (Rivotril) 21. září 2018, 10:11:32

Zdravím Michaeli, omlouvám se, že Vám odepisuji já, když jste svoji zprávu adresoval Petře.… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.