Inzerce

Pocení rukou

Ahoj, strašně se mi potí ruce, už se za to stydím, protože nemůžu nikomu podat ruku. Strašně mi to vadí , nevíte jak se toho zbavit? Napište mi kdyžtak e-mail, budu vám moc vděčný. Ruzicka.Vasek24@seznam.cz

Inzerce
Odpovědi
Petr

Ahoj, mě pomohla iontoforéza. Je to poměrně drahé, ale funguje to. Jedná se o zdravotnický prostředek schálený Ministrestvem zdravotnictví. Zkoušel jsem i botulotoxin, ale ten mi fungoval je n 4 měsíce. Teď mám klid. koupil jsem to na www.pharmabiotech.cz Petr

Reagovatpoděkovatnahlásit

2. července 2010, 10:23:28

Luca

a ten přístroj ti zůstane na urt?a jak dlouho se ti potom nepotí?Děkuju.

26. srpna 2011, 13:09:38

Míša

Ahoj Luco, já mám iontoforézu Electro Antiperspirant z webu www.electroantiperspirant.com , kde si ho můžeš koupit a maj tam i 50ti denní možnost vrácení. :) Měj se :)

13. září 2011, 23:02:16

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 112 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • n (ukončení léčby antidepresivy) 27. května 2017, 18:53:26

Nika - ako sa mas? Je to uz lepsie? Alebo stale citis nejake abstinencne priznaky? Diskutovat

• Jirka (Zkušenosti s léčbou akné) 24. května 2017, 16:53:43

Mám zaručenou odzkoušenou zkušenost s léčbou akné na sobě - zdarma pošlu návod.  Diskutovat

• Pavel (krční páteř - bolesti) 25. května 2017, 16:18:42

Dobrý den,čtu si Vaše zprávy a i když je vše nepříjemné,musím se přiznat,že mne… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.