Inzerce

Driclor

Chtěla jsem se zeptat začala jsem asi před dvěma měsíci pouzívat driclor a pokaždém na nesení nepříjemně pálí? Mám zkusit něco jiného? Nebo co mám dělat pocení v podpaží je dost nepříjemné. Teď když sedím u počítače a ptám se na tenhle dotaz cítím jak mi teče pot.Dá se dělat něco jiného než driclor?

Inzerce
Odpovědi
lena

po osprchování musíte počkat s nanesením minimálně hodinu!! potom by to štípat nemělo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. prosince 2005, 17:48:44

péťa

nemělo, ale na mě to nepomáhá ani kdy počkám 2 hodky.. :-(

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. července 2007, 17:32:23

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 123 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • VěrkaKunc (Vápník nad zlato, ale jen s vitaminem D a dalšími minerály) 17. září 2018, 10:05:30

    Zlepšení pocítil cca do měsíce. Na každého to ale asi působí jinak.  Diskutovat

  • Ovesova (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 19. září 2018, 03:19:38

    Zdravim všechny v této diskuzi. Začala jsem procitat z roku 2011 především příběh Jany… Diskutovat

  • nechápu... (Zdravý pohyb při vysokém krevním tlaku) 19. září 2018, 17:11:33

    box, karate jsou zakázané a společenský tanec má zelenou.... nic proti, ale způsoby… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.