Inzerce

transplantace srdce

Nevím, jak začít. Už je to dva roky, co mi zemřela Maminka a já mám neustále jednu otázku. Kdo byl ten šťastný člověk, který dostal její srdce nebo ledviny? Prosím, poraďte mi někdo, jak bych mohla příjít na to, jestli je ten NEZNÁMÝ v pořádku. Mohl její orgány dostat i muž? Je možné něco takového vůbec vypátrat?? Prosím, jestli toto někdo čte a zná někoho, kdo přijal srdce 16.8.2003 nebo o den později. (nevím, jak dlouho můžou být takové orgány mimo tělo)Prosím, ozvěte se mi na můj mail emilkab@centrum.cz Když chcete, nemusíte ani prozradit své jméno. Jen se mi prosím ozvěte. Byly jsme si s Maminkou velice blízké a její ztráta mě velice ranila. PROSÍM,PROSÍM,........

Inzerce
Odpovědi
jana

to ti nikdo nerekne. na toto tema bylo natoceno nekolik hororu - samozrejme prehnanejch, ale neni sprochu, aby v nem nebylo pravdy trochu. zasadni problem je nejaka podivna, nezdrava, neadekvatni vazba mezi pozustalym a pacientem. mozna, ze ti reknou vek a pohlavi, ale to je vsechno. ani nam, co mame neci organy nereknou vic a chapu to (ty horory sou fakt vyzivny). organ tvy mamy muze mit kdokoliv, kdo je priblizne stejne velkej, ma stejnou krevni skupinu a asi par chemickejch parametru. na veku ani pohlavi nezalezi. ten clovek je na 95% v poradku, maji, maji velkou uspesnost. jestli te zajima, jestli se lidi s transplantovanym organem pak citej jinak, tak ver, ze je to pitomost.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. srpna 2012, 13:58:16

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Berta (ukončení léčby antidepresivy) 3. prosince 2016, 17:03:35

Proč AD vysazujte? Mohou se brát dlouhodobě i celoživotně pokud vám pomáhají. Když… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

• Macíček (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 7. prosince 2016, 14:33:25

Za mě na problémy s močovým měchýřem jedině Probiolact. Vyzkoušel jsem kde co a tohle… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.