Inzerce

těhotenství po císařském řezu

lékař mi po prvním císaři zakázal minimálně rok otěhotnět,lépe ještě později.zkkusila jsem otěhotnět až po 6 letech,i tento porod byl císařem,ale aspon plánovaně.raději jsem podstoupila sterilizaci.

Inzerce
Odpovědi
ivana

Dobrý den chtěla jsem se zeptat ,kdy je dobré mít další dítě po císařském ,řezu?když jsem se ptala doktora,řekl mi po roce ,ale podle něj je lepší po třech letech prosím jak to je děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. února 2012, 13:28:59

Hana

Dobrý den, před půl rokem jsem rodila císařským řezem a tet jsem znovu otěhotněla nevím to ještě na sto procent ale test my vyšel pozitivně doktor my řek že můžu po 1 roce ale mám už dvě děti je možná interupce ? děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. května 2016, 15:06:31

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 108 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Tonic (Plíseň nehtů neboli onychomykóza) 28. května 2017, 10:15:08

Trvalo mi delsi cas, nez jsem pochopil, ze moje zvlneni nehtu je vlastne mykoza a ne nasledky… Diskutovat

• Radka (schizofrenie a lék Abilify) 24. května 2017, 12:56:42

Já beru jak abilify tak zyprexu. Nepřibrala jsem ani kilo. Nepřibírá se po lécích, ale po… Diskutovat

• alena82 (Problém s nadměrným pocením v podpaží) 29. května 2017, 12:07:02

já fandím sweatstopu, je výrazně jemnější než driclor a zabírá líp co se týče… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.