Inzerce

těhotenství po císařském řezu

lékař mi po prvním císaři zakázal minimálně rok otěhotnět,lépe ještě později.zkkusila jsem otěhotnět až po 6 letech,i tento porod byl císařem,ale aspon plánovaně.raději jsem podstoupila sterilizaci.

Inzerce
Odpovědi
ivana

Dobrý den chtěla jsem se zeptat ,kdy je dobré mít další dítě po císařském ,řezu?když jsem se ptala doktora,řekl mi po roce ,ale podle něj je lepší po třech letech prosím jak to je děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. února 2012, 13:28:59

Hana

Dobrý den, před půl rokem jsem rodila císařským řezem a tet jsem znovu otěhotněla nevím to ještě na sto procent ale test my vyšel pozitivně doktor my řek že můžu po 1 roce ale mám už dvě děti je možná interupce ? děkuji

Reagovatpoděkovatnahlásit

23. května 2016, 15:06:31

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinace&utm_medium=banner2
Anketa
Jste spokojeni s kvalitou praktických lékařů?
Zatím hlasovalo 17 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Problémy s erekcí má polovina mužů! Může za to životní styl) 16. října 2017, 17:19:03

Osobně moc nedoporučuji Clavin, sám jsem ho zkoušel a výsledky nebyly tak silné, jak tvrdí v… Diskutovat

• Aneta (Melatonin pomáhá nespavcům) 10. října 2017, 14:56:42

Ahojky, prosímtě kde melatonin allegra koupím a za kolik? :) Díky. Diskutovat

• olinava (Ostruha patní kosti ) 11. října 2017, 06:30:29

ja zkousim detoxikacni naplasti,a vypada to,ze pomahaji.Mam ostruhy na obou patach a v praci cely… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.