Inzerce

nachlazení - dárcovství

Chtěla jsem se zeptat, jestli můžu jít darovat krev když jsem nachlazená. Podotýkám, že léky neberu a téměř nic mi není (mám rýmu, občas zakašlu...)

Inzerce
Odpovědi
Pavla

Tak v tomhle stavu, i když se Ti zdá, že Ti téměř ni není, krev darovat nemůžeš. Jedna z podmínek pro absolvování odběru krve zní : nejsem právě nemocen....

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. září 2006, 15:51:21

jarda

Proti nachlazeni pomaha otuzovani, ja jsem to s nim dotahl az do 80 odberu krve

2. srpna 2009, 16:28:34

Mirka

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

19. prosince 2012, 15:10:56

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Karel T. (bolest paty) 7. prosince 2016, 13:27:12

Ortopedické vložky Medicovi Twin heels mi pomohly, bolest nadobro zmizela. Mohu je doporučit. Diskutovat

• Martin Kratochvíl (wellbutrin) 1. prosince 2016, 20:18:53

díky za povzbuzení, jedu na asentře a stejný problém se sex. dysfunkcí. Doktor mi zkouší… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 6. prosince 2016, 21:29:31

znám ty potíže, ale tady nemůžu psát co je potřeba, ale zkus užívat kapucínku, kozlík,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.