Inzerce

dotaz

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na kolik by vyšlo ošetření hemoroidů Longovou metodou , když jsem pojištěna u 211. Jaká je jiná možnost úhrady.

Inzerce
Odpovědi
SATRAN2 poděkování

Dnes jsem prodělal proktologiské vyšetření, mimochodem bezbolestné a velmi úsměvné, dělal jsem kočičí hřbet.Byly mně zjištěny vnitřní hemoroidy 3. stupně a po vyšetření doporučena za 1.operace, velmi bolestivé a výsledek nejasný a za 2.Longova metoda, viz.výše.Zvolil jsem za 1. Cena zákroku Longovou metodou v nemocnici MOTOL je 10.000,-Kč formou jakéhosi sponzorského daru.Údajně žádná pojišťovna tento zákrok nehradí.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2006, 23:15:31

SATRAN2 poděkování

Oprava příspěvku, zvolil jsem za 2.Už jenom proto, že nemám čas ležet doma v pelechu.Pan doktor mně to všechno vysvětlil a už se těším jak budu bez obtíží.Po zákroku který má být uskutečněn po 3.únoru se podělím se zážitkama.

Reagovatpoděkovatnahlásit

17. ledna 2006, 23:20:54

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 93 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Timi (Po trhání osmiček) 13. září 2017, 10:57:44

lidicky ted pred hodinou mi trhali horni osmicku.byla jsem k smrti vydesena z toho co jsem vsude… Diskutovat

• Daniela (Zánět spojivek) 18. září 2017, 11:18:30

Lolo, allergodil jsou dobré. Taky jsem měla kapky, u kterým mě oči tak pálily, že jsem si je… Diskutovat

• Karel K (Risperdal) 16. září 2017, 17:14:56

RISPERIDON je podle mě analog BUTYROFENONOVÝCH NEUROLEPTIK do kterých patří i nejsilnější… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.