Inzerce

Dotaz

Zkusila jsem zalozil diskuzi na tema Nonhodkinsky lymfom. Proc zde neni? Myslim, ze chybu jsem neudelala. Snad je to jen tim, ze jsem netrpeliva a dodatecne tu bude. Jinak by mi to bylo lito vzhledem k tomu, ze jsou tu takovy blbosti jako "tabletky na plet". Dekuji.

Inzerce
Odpovědi
Klea1 poděkování

Zkusila jsem zalozil diskuzi na tema Nonhodkinsky lymfom. Proc zde neni? Myslim, ze chybu jsem neudelala. Snad je to jen tim, ze jsem netrpeliva a dodatecne tu bude. Jinak by mi to bylo lito vzhledem k tomu, ze jsou tu takovy blbosti jako "tabletky na plet". Dekuji.

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. prosince 2005, 09:30:22

Vilia

Ráda bych věděla co to je NonHodkinský lymfom. Od roku 1998, kdy zemřela moje maminka mi nikdo na tuto otázku neodpověděl. Co jí bylo? Děkuji za odpověď

15. ledna 2008, 00:17:24

Petra R.

Podívejte se na www.lymfomhelp.cz (pacientské sdružení), mají spoustu informačních brožurek a nebo na www.mojemedicina.cz/pro-pacienty/diagnozy/lymfomy/.

9. června 2015, 15:51:32

eva

je to onemocnění lymfatických a mízních uzlin. syn se léčil před 10lety na onkologii v motole.díky bohu,že úspěšně.

16. března 2008, 07:33:34

lucia

dobry den, mojmu ocinovi diagnostikovali non hodgkinov lymfom na malom mozocku...trvalo to dlho,kym sa to zistilo...liecenie kortikosteroidmi, zmensenie, vysadenie kortikoidov-nasledne zvacsenie-nasledovala biopsia a dlhe cakanie na vysledok o co ide, potvrdil sa NH lymfom s rpevahou B buniek...ocino ma za sebou prvu davku chemoterapie a dalsiu davku mu zatial oddialili vzhladom na maly pocet bielych krviniek...citala som o tom vela na internete, verim ze to bude rychlo prec...ale pokial ma niekto alebo mal nieco podobne, prosim podelte sa o to...

9. dubna 2011, 21:08:14

Nela Ďurišová

To je mi líto..

10. dubna 2015, 16:45:32

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 52 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 19:55:59

Ahoj Jean, ďakujem za podporu, musím napísať, aj sama na sebe som to zistila, že je to hlavne… Diskutovat

• Tomáš (Rozostřené vidění při depresi) 29. listopadu 2016, 20:11:27

Dobrý den, mám takový problém,od malička jsem nervák,se vším se stresuji a poslední dobou… Diskutovat

• Jarka (Zmenšení) 28. listopadu 2016, 08:53:58

Dobrý den, byla jsem v brně u mudr. Justana a nejprve jsem se objednávala na konzultaci, tam… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.