Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Jojo efekt

Ja taky hubnu a chce to strašnou vůli.Mic tucneho a jeden týden si vařím tukožroutskou polévku. od 18.10. jsem zhubla 17kg. Vůbec žádne sladké jen nizkotučné jogurty a tvaroh. Jde to.Hlavně hodně pít a žádný alkohol. Ted přes vanoce jsem 2 kg přibrala, ale to zvladnu. Vůle, vůle a zase vůle že to chci.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Kamila

Milé dámy, žádám o radu z Vašich osbních zkušeností... Díky

lucinky

Dobrý den, mohu Vám doporučit užívání čistě přírodního produktu LKVB6. Koukněte na jeho popis na ht tp://zdravikoas.cz/?39,lkvb6 Je to opravdu účinný spalovač tuků a harmonizuje celý metabolismus.

Hanny

Již nějakou dobu se zabývám poradenstvím v oblasti redukce váhy, moji klienti mají skvělé výsledky s čistícím a výživovým programem, který sestavuji vždy dle potřeb klienta. Kontakt: [email protected]

nikolka

prosím pomoztemi zhubnou ,kdyby jste věděli jak tak pište na muj e-mail:[email protected] moc díky

gabi

Milé holky, všechny Vás zdravím. Ráda bych se s Vámi podělila o svou zkušenost. Je pravda, že jsem měla velikou nadváhu30kg navic, po porodu jsem nějaká kilča shodit potřebovala. Momentálně vážím o15kg méně , což se mi moc líbí a váhu si držím. Našla jsem webovou stránku, kde mi pomohli. Řídím se doporučeními, používám, co mi poradili a musím říct, že to nebylo hubnutí nepříjemné a navíc jsem si celkově zlepšila svůj zdravotní stav, čož mám i lékařsky potvrzené. Je jedno, jestli potřebujete zhubnout 5kg nebo 30kg. Postup je stejný, jen u velké nadváhy kila ubývají mnohem rychleji. Přeji Vám mnoho úspěchu a kdo máte zájem, tady je kontakt na www.snama.cz/altea-47

Jana

Ahoj reahuji na tvoje doporučení a chtěla bych vědět kolik to stojí?

Marta

Tříhodinová dieta je TA NEJLEPŠÍ DIETA na světě!!! Nejen že mi fungovala jako jediná ze všech možných, ale stala se pro mě celoživotním stylem! Víte, že Česko je na 1.místě celosvětově v rakovině tlustého střeva a máme tu 9% cukrovkářů? Celosvětový průměr je 4%!!! Tříhodinovou dietou uděláte ABSOLUTNĚ to nejlepší pro svou krásu, ale především DOKOCE i pro své zdraví TO NEJLEPŠÍ, neboť váš krevní cukr se udržuje ve stabilní poloze a nehopsá jak míč :-)) Ukažte mi jednu jedinou jinou dietu, která tohle všechno zaráz dokáže!!

Eliška Z.

Do sporu s tebou bych klidně šla a bez problémů bych ho vyhrála. Nejlepší "dieta" jak ty říkáš je zdravá výživa! Asi jsi o tom ještě neslyšela :-(((

Ivča

Konečně se mi to povedlo, kila jdou dolů sama. Ve fitku jsem po roce nezhubla ani deko, zaplatila jsem 5000 za jídelníček od trenéra, utratila tisíce za pilulky a zaručené přípravky. Desítky zaručených diet k ničemu, jen rozhozené zažívání a několik let trápení. Podle astrologie mám spočítané, jaká jídla jsou pro mně lék, a jaká jsou jed. Proto jedna dieta u deseti lidí funguje jen u jednoho.

Jana

A kde si to našla,taky bych to zkusila.Taky chidím pravidelně cvičit a nezabírá mi to.

vaanilla

Ahoj, poradím vám jak shodit přebytečná kila. jde to pomocí přírodních bylinných produktů, které jsou zcela bez chemie, bez vedlejších účinků a jo-jo efektu. Pokud máte zájem o víc informací pište na [email protected]

Ahoj, i já se s Vámi ráda podělím o svůj příběh, celý život jsem bojovala s nadváhou, vyzkoušela jsem mnoho hubnoucích prostředků a diet, ale vždy se to vrátilo s jo-jo efektem a s úroky. Po Adipexu jsem zkončila na psychiatrii. Zácpa, pálení žáhy, nadýmání, migrény, únava byly na denním pořádku. Časté angýny a virózy, prostě děs. Imunita a obranyschopnost mého organismu byla na nule, tedy spíše pod ní. Pak se začaly přidávat a projevovat další potíže, jako nefunkční štítná žláza, cukrovka, kolísavý tlak a moje váha se vyšplhala na 96 kg při výšce 158 cm. Přestal mě bavit život. Dostala jsem se však k potavinovým doplňkům české firmy a mé problémy se pozvolna začaly zmírňovat, až zmizely. Za 17 měsíců se mi podařilo sundat 21 kg a 38 cm v pase, bez rastických diet a cvičení. Jsem zase plná energie, mám radost ze života, prostě se cítím lépe, než kdy před tím. Máteli zájem o více informací písněte mejlíkem. Info můžete najít i zde na těchto stránkách: http://ok-zdravi.webnode.cz

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Pro vás kteří chcete poradit mi napište na maila.Budu se těšit

Pavla

Dobrý den. Jsem dietní sestra a ráda pomohu všem,kdo chtějí zhubnout a to natrvalo, bez jojo efektu.Poradím Vám také s vaší stravou.Pište na [email protected]

andrejka

hezký podvečer, rozhodla jsem se začít hubnout pomocí výživové poradkyně, máte někdo někoho na doporučení? nechci zkoušet pokus/omyl..děkuji

Marketa Polova

Help, poradte neco na celulitidu,mám ted silenou,zhubla jsem skoro deset kilo,ale mam osklive nohy.

Ilonka

Dělají se mne pri tehotenstvi strie a jsem z toho nestastna. Co na to pouzivate?

Mia

Dobrý den, poradte co na strie a celulitidu? Mám více kilo nahoře a ted se mi hodně objevila?

Petula

Dobrý den, chci sama zhubnout a vím, že mě hrozí tento jojo efekt, jak mám nejlépe začít, poradíte?

Veronika

Jak na zdravé hubnutí? Poradíta?Potřebuji zhubnout tak 15 kg.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce