Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Nespavost

Dobrý den, mám problém se spánkem. Denně spím asi 3 hodiny. Užívám už rok různé prášky na spaní, které mi byly předepsány. Praktický lékař mě odmítá poslat na odborné vyšetření. Chtěla bych se zeptat, jestli mám možnost se sama objednat a kam?

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
bětka21

melatonin mučenka

Nela

Co nejaky doplnek stravy co obsahuje bylinky, to mela nase babi, a pomohlo ji to

Denisa

A cim presne babi trpi, proc nemuze spat, hcce neco na uklidneni?

Eva

S nespavostí sem měla taky problémy a pořídila sem si na to tablety Persen, to třeba mě osobně pomohlo

Nela
1x

Brala jsem Sleepnox forte, nej naco jsem narazila a je to prirodni, nenavykove'!

Sabina

Evi a co to je za tablety, není to nějaký driák?

Eva

Je to přírodní přípravek. U tady těch tabletek je super že nevyvolávají závislost takže se můžou užívat i delší dobu. Navíc mě opravdu pomáhají

Jurka

melatonin uživam taky. Když mám horší období a nemužu spát, tak ho beru a hodně mně pomáhá

Sabina

Tak děkuji za doporučení, kupujete si v lékárně? Není potřeba lékařský předpis?

Eva

Pořídila jsem normálně bez receptu

Jurka

ano, taky ho užívám když jsem pod tlakem a poak v noci nemužu spát. je opravdu hodně dobrý

Rita

Nepomůže sex nebo něco jiného?

Vlad.
1x

Ano na tecept.))

Karel
1x

Dobrý den.Moje žena trpí nespavostí již skoro rok.Spí cca 3 hodiny denně.Bere Sanval 10mg a ted' k tomu melatonin,ale nic z toho nepomáhá.Má problémy s bederními bolestmi a s tím spojené střídáním horkost nohou a chladem,podle vyjádření ortopeda,pocházející z páteřních obratlí.

Vlad.

Spanek je jako voda, vzduch, nutny k zivotu.. Nechapu, ze nelze pomoci, vyrobit lék. Lidé jsou ochotni platit zlatem za trochu snění.Farmaceuti stydte se. )) spinning@ seznam.cz Help

Anna
1x

Nemůžu spát už asi 40let,brala jsem zolpidem, teď mi ho doktorka vysadila a dala Trittico AC 75 -1/3 na nic-než usnu trvá to 1-2hod,a spím max 2-3hod, přitom se 4-5xprobudim,ted zvýšení na 2/3 a je to stejné ne-li horší. Ráno nemůžu ani vylézt z postele, jak mě vše bolí (kosti, páteř občas hlava) , je mi stále zima. Přes den jsem ospalá, ale taky neusnu, stačí, když na pár chvil sednu a zavřu oči, potom to zase je lepši,. Je mi 79let

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce