Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

bolesti hlavy nevolnost a pamický strach

Zdravím.nevím jak bych začalal, ale již delší dobu trpím bolestmi hlavy a letos se k tomu přidalo ..lékaři tomu říkají panický strach.nevím čím a co to vyvolává, ale vím jen, že je mi hrozně zle a mám pocit, že omdlím.Nikde mi nic nezjistili, doktoři říkají, že to mám nahromaděný stres a dostala jsem anitdepresiva. Mám bolesti za pravým uchem , stavy omdlívání a panický strach. Nic mi nezjistili.prosím o radu.

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
evča
10x

Ahoj mám to podobné, po stresujícím období se mi výrazně zhoršily bolesti hlavy s nevolností, tuhnutím svalů a návaly úzkosti, doktoři také nic nezjistili a i podle mého názoru je to vážně psychika, vždyť ta umí divy... Nemám antidepresiva jako Ty, protože mi zatím po všech bylo ještě hůř, ale začínám s psychoterapií. Myslím, že prášky samy o sobě moc nepomůžou, když je to od stresu, musíš se s ním naučit vypořádat, vypovídat se a změnit životní styl. Žádná káva, alkohol, cigarety, pravidelně pít a jíst a relaxovat... to je to nejtěžší, a právě s tím by měla pomoct ta psychoterapie. Tak držím palce, ať je líp.

martin
3x

Ahoj je mi 22 a mam podobne stavy nevolnost,nechut k jidlu, tlak v tyle nebo bolest hlavy a slabost v rukou a nohou,pocit uzkosti... Mel jsem ruzna vysetreni..gastroskopie...,EEG a vse v poradku. Uz nevim co delat. Uz se to nekomu z vas podarilo vylecit a jak? Mejte se.

zana
1x

Mam tiez panicky strach, toci sa mi hlava, navaly horka, bolest na hrudi, nevolnost, nechut do jedla, tlak v krku ako keby som nemohla prehltat, slabost v koncatinach a bojim sa byt sama, slale placem a bojim sa ze sa mi nieco stane ked som sama, pred dvomi mesiacmi som bola uplne v poriadku ale potom som zacala mat stresy a mala som dyspepsiu a ibs a to u mna vyvolalo aj psychicke problemy ktore zacali silnym busenim srdca a strach ze mam nieco vazne. Teraz uzivam paretin uz 7 tyzdnov ale nepomaha mi to. Uz som z toho zufala a velmi by som chcela byt v poriadku, uz aj manzel je zo mna zufaly a bojim sa ze sa somnou rozvedie. Neviem co mam robit.

Jean

nezoufej, dá se to zaléčit, ale doktoři to neumí, je to chlamydie pneumonie, je potřeba několik balení antibiotik tetracyklinové řady, je to ale málo informací, bude to dlouho trvat, jestli chceš dej email :-)

ladyO
2x

Mám to asi podobné, úzkost začne vždycky při západem slunka a kolem 21 odezní, potom jsem moc vyčerpaná a můžu jenom spát. Ráno to samé, nejschopnější jsem v poledne. Už to trvá přes měsíc a nevím, co s tím a poslední dobou jsem už i v mezidobí, kdy úzkost nemám, hodně vyčerpaná. Nevíte, za kým s tím jít?

Sanny

U mňa je to rovnaké, okrem toho sa občas pridá do toho triaška alebo lepšie povedané tremor. Absolvoval som kopec vyšetrení, nakoniec som si nechal skontrolovať hladinu DAO v Krvi. A vitamín D. Nakoniec to u mňa spôsobuje Histaminova intolerancia. Nakoľko skoro vo všetkých potravinách je chamický bordel a telo je toho už presýtené. Vyskúšaj aspoň na mesiac nízkohistamínovú dietu. Uvidíš či sa ti to zlelší. Nie vždy je všetko psychické, aj keď to tak vypadá.

Andrea

Dobrý den, mám už dva roky houpani těla, navaly, bolest hlavy, někdy bušení srdce, únava i když jsem spala x hodin a x vyšetření za sebou a nic. Jak vám zjistili tento problém ?

Ahoj,já zkušenosti osobně s migrénama a bolestma hlavy nemám,ale můj chlap ano.Většinou ho to chytne když je přechod ročního období,a nebo změna počasí všeobecně.Bylo to hrozné,už večer věděl že to ráno a nebo nad ránem začne.Bolesti hlavy,doprovázené zvracením,které se nedají ničím zahnat.Nic nezabíralo.Pak začal používat přípravky jedné firmy(nejprve jsme nevěřili),které zabírají nejen na migrénu a bolesti jsou ty tam.Jsou to čistě přírodní produkty.Pokud máte zájem o bližší informace,napište mi mail a ráda Vám poradím.

Jana

tiez mam take problemy a chcela bz som vas poprosit co je to za firmadakujem pekne za spravu

palo

dobry den ak vas mozem poprosit o blizsie informacie co mu pomohlo. moj mail je [email protected] dakujem

Jarka copakova

Ahoj jemi 26let mam depresi a newim co stim bila jsem lekare na eeg a rikali ze sem v poratku vistresovala jsem se zvlastni krve mela jsem potrat doktori mi dali neurol ale tu mislenku mam porat v hlave a nevim co stim nejde mi jinak premislet

Zuzana

Dobrý den přeji mám tu taký problém z mím manželem už delší dobu si stěžoval na bolesti hlavy v oblasti spánků a čela bolest očí a také špatné vidění teď minulou neděly přišel domu zpráce večer najedlse a šel spát protože ráno měl jít zase do práce ale nad ránem začal silně zvracet protože si v práci vzal tabletky na bolest hlavy a když přišel domu tak ho ta hlava bolela pořád prostě beze změny tak si vzal další tabletky a proto zvracel jenže v pondělý mu začaly ještě větší bolesti hlavy dvadny poté jen spal na třetí den zase zvracel a to tak pokračuje doteď ani pořádně nespí jely sním na pohotovost ale nechaly hotam sedět ani je nezajímalo že má závratě že skoro vůbec nemůže chodit ani mluvit někdy má stavy blouznění a výpadky paměti jemu jen 47 let nehorázně zhubl nemá energii nic jak bez života někdy nevnímá a to jsem už zpozorovala dřív ztrácí orientaci co vipije sni ale jen dvě lžíce tá do pusy a už nevládne je unavený na té pohotovosti strávyl 5 hodin a nic prostě ho tam nechaly tak sedět a ještě byly protivný kdýž se muj syn šel zeptat kdy už ho vezmou že je moc unavený a má velký bolesti prostě ten personal tady v Liverpoolu je arogantní a vůbec tu nemají zájem o lidi jentak tam sedí lidi tam skučí a nic pokud jim tu nikdo přednima neodpadne na zem tak jako by to bylo jen kus hadru to od té doby jak začal ten nesmyslný covid jsou doktoři tak neochotní a chovají se klidem strašně arogantně no ale vrátim se zpátky ktomu co postihlo mého manžela ze dne na den tak jesli prosim někdo vý co by tak mohl mít za nemoc a jak ho vyléčit budu vděčná za každou radu

zdenek
4x

ahoj já mám také problémi s bolestmi hlavy nejdřív mám návali potom někdy třes pocity na zvracení a pocity mdlob a samotná bolest hlavy která trvá třeba i čtyři dny prodělal jsem různá vyšetření včetně ct nic mi nezjistili že prý se asi jedná o migrénu. také mám problémi z páteří jak bederní tak krční může to být tou páteří? prosim o radu dík

evina

Ahoj mám to samé již 3měsíce ale bohužel jsem k tomu ještě i těhotná a nechutenství je u mě na každodenním pořádku.Nechutenství bych ještě překousla ale bolest hlavy a pocit na omdlení už moc ne.Mohl by mi poradit jak na to a být zase fit pořádně

Tomáš
1x

Zdravim je mi 23 let a stala se mi taková věc ... docela dost sem hulil trávu a chlastal ... pak jsem ve druháku na vysoký měl problem se semestrama nějak sem to neřikal ani doma a do toho sem se rozešel se svojí přítelkyní ... byl jsem z toho dost v háji no a jednoho večera mě to sebralo všechno ... začal sem celej brnět pocit infarktu zavolal jsem si sanitka a tam mi řekli že je to NCA nemoc tzv, neurocirkulační asténie ... nejhorší moje období myslel jsem že skolabuju no a prej že to odezní jenže potom jsem to měl ještě pár měsíců dost divný teď už to bude 8 měsíc a někdy jsem v pohodě ale někdy se cítím fakt špatně ... nevolnost bolest hlavy pocity na omdlení a nebo mnou z ničeho nic projede takovej divnej impuls až se zastavuju sám nad sebou jestli je to normální ... doufam že je a že si to jen vsugerovávám ... stresy mam pořád nic jsem od té doby nevyřešil ale k psychoušovi nechci protože nechci žít s pocitem že k němu chodím na to jsem až moc hrdej blbeček ...

cace
1x

nestyď se nechat si pomoci.Psycholog, léky. Netrap se zbytečně dlouho. Ono je to skutečné utrpení, vím o čem mluvím, nechala bych si pomoci.

aneta svo
2x

Ahoj ví, že reaguju celkem pozdě , ale měla jsem nebospíš mám úplně ten samý problém ... je mi 22 let, trávu jsem hulila od 14 let a jakože denno denně brutální modely ( tím se teď nechlubím spíše naopak). Před svěma lety, přesně v říjnu 2011,taky jsem měla problémy ve škole , ne že bych byla hloupá ale měla jsem velké problémy s docházkou a musela opakovat ročník, takže stres nová třída všechno, můj přítel odletěl na měsíc do Ameriky na návštěvu za bratrem.Za tři dny se měl vrátit a já šla navštívit svého otce. Ten začal valit proč by se vracel sem tam se bude mít líp atd... já věděla že se vrátí ale asi to byl nějaký poslední impuls. V tu chvíli mě přepadl panický záchvat, začalo mě všechno brnět bylo mi zle měla jsem pocit že hned omdlím a musela jsem okamžitě vypadnout z toho místa.Odešla jsem bez vysvětlení domů a bylo mi zle šla jsem si lehnout ale bylo to hrozné nikdo doma na mobilu jsem měla napsanou sms maminko mě je strašně zle prosím přijd za mnou ( nikdy jsem toto neudělala ale ta panika je něco nemožného) ráno se probudím a... žádná změna pořád hrozné. Pak přiletěl můj muž :) aleuž ani to nepomohlo,šla jsemk doktorce a ta mě neposlala na žádné vyšetření nic ale řekla že je to všechno ze stresu ... jakmile mi to řekla z ničeho nic mi bylo super fajn dobře, ale bohužel to netrvalo dlouho, pak jednou před rokem jsem si naposledy zahulila dostala křeče do ruk a do obličeje nemohla říct ani slovo ruce podivně zkroucené tlak na hrudi jako u infarktu (bohužel ten tlak na hrudníku u mě přetrvává, ale už vím že to není od srdce)a jelo se do nemocnice kde mi řekli latentní tetanie dali mi kapačku hořčíku a vše bylo oukej. Od té doby mám rozpustný hořčík pořád u sebe a když se něco děje jde na mě panika(stalo se mi to v kavárně v čekárně u kadeřníka a u doktora, když jsem vybírala z bankomatu :-D) vycucám ten hořčík a pomůže to. Od té doby se pořád necítím tak jako pře těmito událostmi občas mě panika a celá ta hrůza zastihla ale pomalu se to lepší už tak 3 měsíce je to v pohodě jen se probouzím unavená bolí mě všechny svaly to si také vezmu hořčík a v klidu ... zjistila jsem že musímněco dělat umít nádobí, když jsem v práci taky nic vše v pohodě a hlavně si říkám je to jenom v mojí hlavě a psychika umí dělat pěknou šlamastyku. Prostě to chce změnu stylu a najít si program kroužky práci ... kamarády aby nebyl čas myslet a čekat na to až ta panika přijde, když se na ni čeká a člověk se jenom bojí kdy to přijde tak se toho opravdu dočká. Prominte že jsemse tak rozepsala ale tady touto civilizační chorobou trpí čím dál víc lidí a mě nejvíc pomohlo, když jsem zjistila, že nejsem sama, že v tom lítá plno lidí . Jen je to strašně nepříjemné :-( Držte se :-)

jujky

Ahoj měla jsem to samé bušení srdce slabost panický strach. Začala jsem užívat antidepresiva a upně mě z toho dostaly. Nepodcenujte antidepresiva jsou přesně na tohle. Chce to hlavně trpělivost nezabírají ihned jde to pomalu ale mě je ted už výborně. ani psychoterapii nepotřebuju. Hezký den.

Ada

Ahoj ja mam podobne potize jako vy bolesti a silne bolesti hlavy je mi na omdleni a spatne se mi dycha :-( uz ctvrty mesic chodim po doktorech a jeste jsem se nic nedozvedela mam docela strach jestly semnou neco neni nekdy si rikam ze to v mych zadech protoze mam docela velke potize skrci pateri :-(

Dědek

tady nemůžu psát , email

baf
2x

Ahoj, taky se chci na něco podobného zeptat. Jsem cca dva měsíce po operaci slepého střeva, dva týdny po operaci jsem měla střevní problémy ale ty odezněly. Pak mě čekaly státnice a já byla dost DOST ve stresu ..asi 4 dny po státnicích mi začal divné pocity od žaludku,jakoby kyselost + bolest v zádech, šla jsem k lékaři ale nic nenašel, týden na to jsem skončila na pohotovosti kdy mi brali opět krev + ultrazvuk a nic nenašli = prý to může být stále pooperační stres + ta škola. No... pak jsem s tím zašla k praktikovi, který řekl, že je to určitě po operaci, že by mě poslal na gastro, ale že si myslí, že by nic nenašel. Že po operaci můžou vznikaat srůsty apod, a může trvat až 3 měsíce než se to dá dohromady. Teď mívám i docela nechuť k jídlu a bolest v zádech (hrudní + krční) nepřestaly. Chytly mě i stavy paniky - nemůžu moc mezi lidi a sem tam menší deprese. Zkrátka jsem po operaci furt v "trablech"...Bydlím stále s rodiči a ty mi moc "nepřidávají" neboť mi stále opakují, že jsem akorát hypochondr... :-( Budu ráda za radu, co dělat...

ester

ja mam neco podobniho bolesti hlavi jako bich mnela umrtveni ruce a hubnu dekuji

čau, trpím úzkostma už pár let, ale až ted mě přistihli i tyto potíže, chcete někdo na mailu pokecat o tom? tak pište

Věra Fojtů

Ester, s tím bych šla k lékaři.

Pavla

Je to psychika, souhlasím. Mně pomáhá, když jsem v práci a nemám čas moc přemýšlet nad sebou, taky je potřeba opravdu najít antistres - u mě třeba zpěv, změnit stravu a začít se hýbat. Neuzavírat se před přáteli. Antidepresiva bych nechala jako poslední variantu.

anonym
2x

chlamydie dokáží žít v malých nenápadných koloniích téměř ve všech orgánech, jsou příznaky nemoci velmi nespecifické, často se jedná o velkou kombinaci příznaků. Navíc škodí i endotoxin, který se vyplavuje do těla a je zanášen krví do všech částí našeho těla, od nervových zakončení, přes cévy, vlásečnice, mízní systém. Typickým společným znakem u mnoha pacientů je ale meteosensitivita, to znamená zvýšená citlivost na počasí, tzv. biozátěž. Zhoršení příznaků u zhoršené biozátěže je častým a skoro pravidelným jevem. Za všemi těmito potížemi může stát chronická chlamydiová infekce. Nejčastěji napadený člověk trpí více příznaky najednou, charakteristická je dlouhodobost potíží, jejich postupné zhoršování a často nenápadný začátek. A neznámá příčina a neúspěšnost léčby! Tedy : náhlé rýmy, tvorba hlenů v dýchacích cestách, afty, alergie, kožní onemocnění postupně se objevující, vypadávání vlasů a ochlupení, bolest zubů, bolest, ztuhlost a otoky kloubů i svalů, brnění prstů, třes rukou i hlavy, únava, ospalost, malátnost, chronická únava, nechuť k životu. Pokašlávání, zhoršování psychiky dané napadnutím nervů endotoxinem. Rizikové těhotenství, neplodnost, zánět prostaty dané usídlením chlamýdií v pánvi. Pocity bolesti v různých částech těla dané napadením nervových zakončení. Napadení cévního systému. Většina příznaků je dána dlouhodobým drážděním nervových zakončení napadených orgánů v těle. Z toho si můžete udělat jasný úsudek, že nelze stanovit diagnozu přesně, protože nemov má tisíc tváří. Pokud máte nespecifické, zhoršující se zdraví, bolesti v těle, postupně se zhoršující zdravotní stav a chronickou únavu, také někdy postupné psychické změny, je dost pravděpodobné, že ve vašem těle jsou aktivní ložiska chlamydiové infekce a ty vám chronicky škodí. Neexistuje jiná tak hodně rozšířená infekce, ostatní infekce mají daleko menší schopnost takto přežívat a škodit. Díky dlouhodobému dráždění organismu, nervů a cév a také parenchymatozních tkání, je chronická infekce také jednou z hlavních příčin závažných onemocnění jako je rakovina parenchymatozních orgánů, nervové onemocnění- sclerosis multiplex atp., mozkové mrtvice, angina pectoris, bolest srdce, poruchy krevního tlaku, cukrovka, lupénka, bolesti kostí a okostice. Záněty kloubů, dna a poruchy štítné žlázy.

josef
1x

Dobry den pani pane, anonym,potřebuji pomoct mužete mne kontaktovat .josef.car @seznam.cz mockrat dekuji

Johan

Jak Vas muzu kontaktovat ?

Cmuky

Potřebuji pomoc od depresy ale antydepresyva nechci uzivam neurol alw rada bych ho vysadila a zacala se lečit bylinky mate nekdo skušenost dekuji napušte prosim

Petra

Dobri den mam bolesti hlavi zad je mi porat nevolno nemam chut k jidlu porat jsem moc citliva doktori mi zatim nice nezjistili trapim stim 5 let prosim dokaze mi nekdo pomoc nebo poradit moc prosim dekuji

Jirina Ratimcova

Dobry den, cetla jsem Vas prispevek a jsem na tom uplne stejne. Mam jeste ke vsemu navaly horka. Jak jste dopadla? Pomohlo Vam neco? Jste uz v pohode?

Lída

Ahoj já sem roky trpěla na migrény a hodně mi pomohla až bikram yoga. Jak na migrény tak na psychiku, jsem o dost vyrovnanější co se tomu věnuju.

Emma

Lído co všechno ta bikram yoga obnáší?

Lída

Nevím jestli máte alespoň zhruba představu jak to probíhá. Cvičíme v sále vyhřátém na 42°C různé pozice, stačování, protahování, posilování,dýchací cvičení... Všechno trvá 90 minut. Moc mi to pomáhá a celkově mě každé cvičení tak nějak vnitřně uklidňuje.

Emma

To by se mi asi mohlo líbit. A není to náročné? Vůbec necvičím nic, tak abych to zvládla vůbec :D

Renča

Ahoj. Dřív jsem na to netrpěla ale teď po třicítce mě pravidelně před ms trápí migrény a bolesti břicha.. Do toho mi vždycky vyskáče po celym obličeji akné, takže vypadám jako puberťák :/ Máte někdo stejný problém? Tip co s tím?

Lída

Bikram yoga je vhodná pro každýho bez ohledu na to jakou má tělesnou kondici. Ale doporučuji si třeba pro začátek zaplatit jen pár lekcí a vyzkoušet jestli je to to pravé pro vás. Jinak pokud by jste se pro tuto yogu rozhodla tak rozhodně nedoporučuju bavlněné oblečení, já jsem spokojená s věcmi z dragonflybrand. Neomezuje mě při cvičení v pohybu a cítím se v tom dobře

Emma

Moc děkuji, dívala jsem se na ten eshop a mají moc hezké oblečení

Jana

Nedávno se každé ráno probouzím právě s takovými divnými pocity "jakoby" v bříše. Nemám bolesti, ani problémy s vyprazdňováním, ale trpím panickým strachem, stresem, úzkostí kvůli tomu, co bude dál v oblasti bydlení-nejsem "milionářka" a hlavně abych se z podnájmu nedostala na ulici. Beru antidepresiva, prášky na uklidnění. Navíc mám ještě neuropatii-takže mám nejistou chůzi, bojím se spadnu, ztrácím rovnováhu i když mám francouzskou berličku.Ty ranní divné pocity se snažím zmírnit užíváním Omeprazolu a Paralenem. ale po chvilce úlevy a spaní se mi ty pocity zase objeví, ale na to už beru léky. Nevím, co mám dělat, je to hrozně protivné....

Marketa

Dobrý den …chtěla je mi 15 let a mám hrozny strach co se to semnou děje už to mám delší dobu…když chodím nebo stačí když lezim a něco dělám začnou mě bolet ruce i nohy mám hrozné bolesti hlavy a hrozné mi buší srdce nedokážu byt doma sama mám strach ze se mi něco stane …kdyby někdo věděl jak pomoci napište mi prosím děkuji

Marketa

A zapomněla jsem ještě říct ze se mi občas motá hlava a je mi na obdleni a také mam jak kdybych měla kamen na hrudi nejde mi dýchat

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce