Inzerce

bolesti hlavy nevolnost a pamický strach

Zdravím.nevím jak bych začalal, ale již delší dobu trpím bolestmi hlavy a letos se k tomu přidalo ..lékaři tomu říkají panický strach.nevím čím a co to vyvolává, ale vím jen, že je mi hrozně zle a mám pocit, že omdlím.Nikde mi nic nezjistili, doktoři říkají, že to mám nahromaděný stres a dostala jsem anitdepresiva. Mám bolesti za pravým uchem , stavy omdlívání a panický strach. Nic mi nezjistili.prosím o radu.

Inzerce
Odpovědi
evča8 poděkování

Ahoj mám to podobné, po stresujícím období se mi výrazně zhoršily bolesti hlavy s nevolností, tuhnutím svalů a návaly úzkosti, doktoři také nic nezjistili a i podle mého názoru je to vážně psychika, vždyť ta umí divy... Nemám antidepresiva jako Ty, protože mi zatím po všech bylo ještě hůř, ale začínám s psychoterapií. Myslím, že prášky samy o sobě moc nepomůžou, když je to od stresu, musíš se s ním naučit vypořádat, vypovídat se a změnit životní styl. Žádná káva, alkohol, cigarety, pravidelně pít a jíst a relaxovat... to je to nejtěžší, a právě s tím by měla pomoct ta psychoterapie. Tak držím palce, ať je líp.

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. ledna 2009, 21:57:15

martin1 poděkování

Ahoj je mi 22 a mam podobne stavy nevolnost,nechut k jidlu, tlak v tyle nebo bolest hlavy a slabost v rukou a nohou,pocit uzkosti... Mel jsem ruzna vysetreni..gastroskopie...,EEG a vse v poradku. Uz nevim co delat. Uz se to nekomu z vas podarilo vylecit a jak? Mejte se.

18. května 2009, 14:12:39

Bibi(Blanka83@email.cz)3 poděkování

Ahoj,já zkušenosti osobně s migrénama a bolestma hlavy nemám,ale můj chlap ano.Většinou ho to chytne když je přechod ročního období,a nebo změna počasí všeobecně.Bylo to hrozné,už večer věděl že to ráno a nebo nad ránem začne.Bolesti hlavy,doprovázené zvracením,které se nedají ničím zahnat.Nic nezabíralo.Pak začal používat přípravky jedné firmy(nejprve jsme nevěřili),které zabírají nejen na migrénu a bolesti jsou ty tam.Jsou to čistě přírodní produkty.Pokud máte zájem o bližší informace,napište mi mail a ráda Vám poradím.

31. března 2009, 00:43:32

zdenek4 poděkování

ahoj já mám také problémi s bolestmi hlavy nejdřív mám návali potom někdy třes pocity na zvracení a pocity mdlob a samotná bolest hlavy která trvá třeba i čtyři dny prodělal jsem různá vyšetření včetně ct nic mi nezjistili že prý se asi jedná o migrénu. také mám problémi z páteří jak bederní tak krční může to být tou páteří? prosim o radu dík

22. února 2010, 13:54:50

evina

Ahoj mám to samé již 3měsíce ale bohužel jsem k tomu ještě i těhotná a nechutenství je u mě na každodenním pořádku.Nechutenství bych ještě překousla ale bolest hlavy a pocit na omdlení už moc ne.Mohl by mi poradit jak na to a být zase fit pořádně

10. dubna 2012, 11:01:04

Tomáš

Zdravim je mi 23 let a stala se mi taková věc ... docela dost sem hulil trávu a chlastal ... pak jsem ve druháku na vysoký měl problem se semestrama nějak sem to neřikal ani doma a do toho sem se rozešel se svojí přítelkyní ... byl jsem z toho dost v háji no a jednoho večera mě to sebralo všechno ... začal sem celej brnět pocit infarktu zavolal jsem si sanitka a tam mi řekli že je to NCA nemoc tzv, neurocirkulační asténie ... nejhorší moje období myslel jsem že skolabuju no a prej že to odezní jenže potom jsem to měl ještě pár měsíců dost divný teď už to bude 8 měsíc a někdy jsem v pohodě ale někdy se cítím fakt špatně ... nevolnost bolest hlavy pocity na omdlení a nebo mnou z ničeho nic projede takovej divnej impuls až se zastavuju sám nad sebou jestli je to normální ... doufam že je a že si to jen vsugerovávám ... stresy mam pořád nic jsem od té doby nevyřešil ale k psychoušovi nechci protože nechci žít s pocitem že k němu chodím na to jsem až moc hrdej blbeček ...

9. ledna 2013, 00:19:19

cace

nestyď se nechat si pomoci.Psycholog, léky. Netrap se zbytečně dlouho. Ono je to skutečné utrpení, vím o čem mluvím, nechala bych si pomoci.

3. listopadu 2013, 17:47:24

aneta svo1 poděkování

Ahoj ví, že reaguju celkem pozdě , ale měla jsem nebospíš mám úplně ten samý problém ... je mi 22 let, trávu jsem hulila od 14 let a jakože denno denně brutální modely ( tím se teď nechlubím spíše naopak). Před svěma lety, přesně v říjnu 2011,taky jsem měla problémy ve škole , ne že bych byla hloupá ale měla jsem velké problémy s docházkou a musela opakovat ročník, takže stres nová třída všechno, můj přítel odletěl na měsíc do Ameriky na návštěvu za bratrem.Za tři dny se měl vrátit a já šla navštívit svého otce. Ten začal valit proč by se vracel sem tam se bude mít líp atd... já věděla že se vrátí ale asi to byl nějaký poslední impuls. V tu chvíli mě přepadl panický záchvat, začalo mě všechno brnět bylo mi zle měla jsem pocit že hned omdlím a musela jsem okamžitě vypadnout z toho místa.Odešla jsem bez vysvětlení domů a bylo mi zle šla jsem si lehnout ale bylo to hrozné nikdo doma na mobilu jsem měla napsanou sms maminko mě je strašně zle prosím přijd za mnou ( nikdy jsem toto neudělala ale ta panika je něco nemožného) ráno se probudím a... žádná změna pořád hrozné. Pak přiletěl můj muž :) aleuž ani to nepomohlo,šla jsemk doktorce a ta mě neposlala na žádné vyšetření nic ale řekla že je to všechno ze stresu ... jakmile mi to řekla z ničeho nic mi bylo super fajn dobře, ale bohužel to netrvalo dlouho, pak jednou před rokem jsem si naposledy zahulila dostala křeče do ruk a do obličeje nemohla říct ani slovo ruce podivně zkroucené tlak na hrudi jako u infarktu (bohužel ten tlak na hrudníku u mě přetrvává, ale už vím že to není od srdce)a jelo se do nemocnice kde mi řekli latentní tetanie dali mi kapačku hořčíku a vše bylo oukej. Od té doby mám rozpustný hořčík pořád u sebe a když se něco děje jde na mě panika(stalo se mi to v kavárně v čekárně u kadeřníka a u doktora, když jsem vybírala z bankomatu :-D) vycucám ten hořčík a pomůže to. Od té doby se pořád necítím tak jako pře těmito událostmi občas mě panika a celá ta hrůza zastihla ale pomalu se to lepší už tak 3 měsíce je to v pohodě jen se probouzím unavená bolí mě všechny svaly to si také vezmu hořčík a v klidu ... zjistila jsem že musímněco dělat umít nádobí, když jsem v práci taky nic vše v pohodě a hlavně si říkám je to jenom v mojí hlavě a psychika umí dělat pěknou šlamastyku. Prostě to chce změnu stylu a najít si program kroužky práci ... kamarády aby nebyl čas myslet a čekat na to až ta panika přijde, když se na ni čeká a člověk se jenom bojí kdy to přijde tak se toho opravdu dočká. Prominte že jsemse tak rozepsala ale tady touto civilizační chorobou trpí čím dál víc lidí a mě nejvíc pomohlo, když jsem zjistila, že nejsem sama, že v tom lítá plno lidí . Jen je to strašně nepříjemné :-( Držte se :-)

24. listopadu 2013, 20:59:46

Dědek

tady je to taky pole neorané, Tomáš a všichni ostatní , lečte si chlamydie pneumoniae

9. ledna 2013, 07:56:10

jujky

Ahoj měla jsem to samé bušení srdce slabost panický strach. Začala jsem užívat antidepresiva a upně mě z toho dostaly. Nepodcenujte antidepresiva jsou přesně na tohle. Chce to hlavně trpělivost nezabírají ihned jde to pomalu ale mě je ted už výborně. ani psychoterapii nepotřebuju. Hezký den.

12. května 2013, 21:31:39

Ada

Ahoj ja mam podobne potize jako vy bolesti a silne bolesti hlavy je mi na omdleni a spatne se mi dycha :-( uz ctvrty mesic chodim po doktorech a jeste jsem se nic nedozvedela mam docela strach jestly semnou neco neni nekdy si rikam ze to v mych zadech protoze mam docela velke potize skrci pateri :-(

16. srpna 2013, 18:21:38

Dědek

tady nemůžu psát , email

17. srpna 2013, 07:15:14

baf2 poděkování

Ahoj, taky se chci na něco podobného zeptat. Jsem cca dva měsíce po operaci slepého střeva, dva týdny po operaci jsem měla střevní problémy ale ty odezněly. Pak mě čekaly státnice a já byla dost DOST ve stresu ..asi 4 dny po státnicích mi začal divné pocity od žaludku,jakoby kyselost + bolest v zádech, šla jsem k lékaři ale nic nenašel, týden na to jsem skončila na pohotovosti kdy mi brali opět krev + ultrazvuk a nic nenašli = prý to může být stále pooperační stres + ta škola. No... pak jsem s tím zašla k praktikovi, který řekl, že je to určitě po operaci, že by mě poslal na gastro, ale že si myslí, že by nic nenašel. Že po operaci můžou vznikaat srůsty apod, a může trvat až 3 měsíce než se to dá dohromady. Teď mívám i docela nechuť k jídlu a bolest v zádech (hrudní + krční) nepřestaly. Chytly mě i stavy paniky - nemůžu moc mezi lidi a sem tam menší deprese. Zkrátka jsem po operaci furt v "trablech"...Bydlím stále s rodiči a ty mi moc "nepřidávají" neboť mi stále opakují, že jsem akorát hypochondr... :-( Budu ráda za radu, co dělat...

22. února 2014, 08:40:51

ester

ja mam neco podobniho bolesti hlavi jako bich mnela umrtveni ruce a hubnu dekuji

28. srpna 2014, 18:58:43

jarcek97@seznam.cz

čau, trpím úzkostma už pár let, ale až ted mě přistihli i tyto potíže, chcete někdo na mailu pokecat o tom? tak pište

8. února 2015, 13:09:01

Věra Fojtů

Ester, s tím bych šla k lékaři.

1. dubna 2015, 14:07:07

Pavla

Je to psychika, souhlasím. Mně pomáhá, když jsem v práci a nemám čas moc přemýšlet nad sebou, taky je potřeba opravdu najít antistres - u mě třeba zpěv, změnit stravu a začít se hýbat. Neuzavírat se před přáteli. Antidepresiva bych nechala jako poslední variantu.

3. srpna 2016, 23:00:58

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 58 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

• Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 4. prosince 2016, 12:08:15

A jak se podle vás léčí příčina? Diskutovat

• kačka (lymfangiom) 29. listopadu 2016, 09:47:51

Já s lymfangiomem bojuju od malička, když jsem byla mimi docent Kabelka ve FN Motol mi… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.