Inzerce

Mohu sehnat antidepresiva bez předpisu?

Dobrý den, ráda bych se zeptala na věc, která tu už jednou je, ale prakticky nezodpovězená. Můžu v lékárně sehnat antidepresiva bez předpisu? Nebo lék, co by měl podobné účinky? Moc se mi nechce za doktorem, aby mi ty prášky předepsal, ze zkušeností vím, že né vždy se povede trefit na toho správného doktora co vás opravdu vyslechne a nevidí v tom jenom peníze. Trpím tři roky úzkostí, depresí a schizofrenií. Ve srovnání s věcmi, co tu popisují jiní to asi nebude tak vážné, zatím jsem to přehlížela a kouřila jednu cigaretu za druhou, abych se uvolnila, ale za poslední dva měsíce mám nekonečnou nepřetržitou depresi smíšenou s nespavostí, kterou odstartoval můj přítel tím, že se se mnou rozešel. Chtěla bych se nějak "vzchopit". Nemyslím si, že bych potřebovala lékařskou pomoc, spíš by mi stačilo zvednutí sebevědomí. Nevíte o nějakém takovém přípravku (drogám ani alkoholu nefandím)?

Inzerce
Odpovědi
E.1 poděkování

Tak trpíte-li schizofreniíí, tak jste předpokládám v ambulantním léčení odborníka, který by vám měl napsat odpovídající léčbu, konec konců deprese může se schizofrenií souviset, stejně jako s úzkosti.

Reagovatpoděkovatnahlásit

16. listopadu 2009, 14:57:32

Leky

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

30. října 2013, 02:06:10

Jana3 poděkování

schizofrenie je dost vázné onemocnení. a tam se bez lekare a spravneho leku neobejdete.. pokud se vam casem rozjede, uz si to ani neuvedomite a bude pozde. uz ted s nazorem, ze to lze bez lekare neni na dobre ceste. tyhle leky jsou taky drogy a shanet je bez predpisu aniz byste vedela jak co uzivat, tak nadelate vic skody nez uzitku. navic za leky zaplatite i 10x vetsi cenu. napriklad hypnogen ktery stojí 500 (100 tbl) smele prodavají nekteří na netu za 3000. a tomu jeste rikaji dobra cena :) a pak se zavislosti uz je vam jedno kolik to stoji a jste normalni fetak.. pokud si to objednate na dobirku, tak vam taky muze prijit celaskon nebo vůbec nic.. at tak ci tak, je to zlodejna a hlupaci, co prodavaji prasky na netu (vymluva: zbylo po babicce, prodam) a dokonce se osobne setkaji, protoze to nechteji resit na dobírku, se brzy potkají se "zakaznikem" z kriminalky.. vas si taky muzou predvolat.. a ze svedka se snadno snazi udelat dalsiho pachatele. jelikoz nakupujete neco, co je nelegalni, porusujete zakon take. kdo kupuje leky, které jsou vazane na lekarsky predpis to samozrejme ví, takze to se neokecá jako nakup kradeneho mobilu na aukru. a padelky leku dnes nejsou taky nijak výjimečné, navic muzou uskodit vic nez dany lék.. tot zkusenosti z meho okoli..

18. listopadu 2013, 05:33:52

Verča3 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

27. listopadu 2009, 01:03:12

martina5 poděkování

Dobrý den! Nestačím se divit! Kventiax beru také, takže vím o jaký lék jde. V žádném případě se nesmí brát bez konzultace s lékařem. Může navodit sebevražedné sklony. V prvních týdnech užívání je někdy dokonce nutná hospitalizace. A to už vůbec nemluvím o tom, ža je v lékárně bez doplatku! Takže žádných 800kč. Jak můžete chtít vydělat na něčí nemoci?! Hnusné!!! a to si říkáte verčaandílek?! Styďte se!!!

13. května 2010, 07:05:44

Denisa1 poděkování

Jenom idiot muze tady nabizet k prodeji Kventiax.Ja ho take uzivam uz dlouho ale za 800kc bych ti tak akorat s radosti nakopala prdel.U lekare ho dostanes a neni na nej doplatek.

22. listopadu 2010, 15:21:53

mirek

ahoj Martino,chci tě poprosit,jestli by jsi mi napsala,jaké máš zkušenosti s Kventiaxem.bere ho moje 17-letá dcera,má s tím celkem problém.díky

29. prosince 2010, 20:34:29

Luk

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

14. července 2011, 13:15:38

ESTER3 poděkování

ty vole ja mam uplně do detailů to samý............ hustý.... (chlapi sou čůráci!)

8. ledna 2012, 19:29:11

Břeťa2 poděkování

ahoj lidi já mam uplně ten samej stav ale ja to mam zase z žensky tak proč by všichni chlapi měly bejt čuraci

6. července 2012, 10:04:50

Anet5 poděkování

Můžu ti doporučit rivotril je to proti depresím pomáha při poruše spánku proti úzkostem...je to ale hodně navykové takže doporučuju si na nej nezvykat stačí jedna tabelate 0,5 ráno a večer když se přihorší...a hlavně na něj nepít alkohol !seženete ho bez předpisu na internetu okolo 300 stovek 0,5 mg 50 tablet

10. února 2012, 09:26:10

Ady

Vážně se dá Rivotril sehnat bez předpisu na internetu?

18. února 2012, 10:44:56

vavrovbara

Dobrý večer,ráda bych si ten lék objednala přes internet,ale nějak sem ho nesehnala.. Dáte mi kontakt prosím? zbara@centrum.cz

31. března 2012, 00:01:33

MARCELA

300 KČ ZA RIVOTRIL JE NESMYSL.SYN HO BERE DLOUHODOBĚ,JE ZA 30 KČ.BÝVAL ÚPLNĚ BEZ DOPLATKU!

7. dubna 2012, 13:49:19

Věra

Lék Rivotril užívám na svalové potíže a to jeden prášek večer a na lékařský předpis, než ho začnete brát, poraďte se s lékařem. Není to sranda.

8. září 2015, 12:52:49

Katka2 poděkování

Rivotril už ne, byla jsem na něm dva roky hodně závislá, doktorka mi ho napsala na uvolnění svalů. Teď už jsem rok bez něj, ale už to nikdy nechci vidět. To radši bylinky, na spaní kozlík, a na sklidneni třezalka.

26. října 2015, 19:19:01

Anna

brácha má na tu depresi nějakej čaj a ten opravdu funguje, ale asi jak na koho

10. března 2016, 15:19:04

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 78 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (tralgit) 1. prosince 2016, 19:45:37

To nemám,můžu se ale něco zeptat? Nevíte,co se stane,když si člověk vezme asi 3 roky… Diskutovat

• Karel (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 1. prosince 2016, 18:56:02

ta jo ok. Diskutovat

• Lenka (Olwexya (Venlafaxinum)) 3. prosince 2016, 17:22:42

Moc vás tu zdravím a zeptám se"podařilo se vám někomu se Venlafaxinu nadobro zbavit?Po… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.