Inzerce

bolest asi 10cm pod pupikem blize k leve strane

Dobrý den, už asi 3 měsíce mě bolí 10 cm pod pupíkem na levé straně. Nahmatal jsem si zduření ( nebo možná bulku). Bolesti se projevují ostrým pícháním, bolest mě někdy vystřeluje až do zad. Většinou se bolest projevuje po jídle, při sportovních aktivitách. Teploty nejsou ani žádné jiné problémy. Děkuji za odpověď

Inzerce
Odpovědi
clif6 poděkování

mirna bolest v oblasti pupiku

Reagovatpoděkovatnahlásit

9. července 2009, 15:41:21

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 83 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Petr (Bolesti zad) 6. prosince 2016, 11:09:04

Po operaci páteře (výměna disků C4-5 a C5-6) došlo k poškození míchy necítím pravou ruku… Diskutovat

• Linda (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 2. prosince 2016, 21:52:53

Lucie, nevím co napsat. Prožíváte hroznou dobu, jen čas to trošku obrousí. Děkuji vám moc… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 22:11:47

Ahoj Nika: dík za optání, starý člověk už nemá moc šancí, imunita je v háji, píšu to… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.