Inzerce

chlamidie a bolesti kloubů

Již rok mám potíže s moč.trubicí,nyní se přidala bolest kloubů,zavodnění obou kolen,bolest a ztuhnutí čelistí.Po výtěru z moč.trubicebyl nález pozitivní na chlamidie trachomotis.Již jsem přeléčena ATB.Jakou mám šanci,že bolesti ustanou a nemoc se nevrátí.Je přeléčen i partner.Mam se obávat neplodnosti?Chtěla bych otěhotnět v dohledné době,není to riskantní?Děkuji za brzkou odpověd.

Inzerce
Odpovědi
iva1 poděkování

Někde jsem četla, že tuhnutí čelisti může být příznakem boreliozy a že obě onemocnění mohou probíhat současně. Tedy nákaza clamidiemi i LB.

Reagovatpoděkovatnahlásit

28. září 2006, 10:23:39

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://family-care.mobi/?utm_source=ordinacecz&utm_medium=banner&utm_campaign=mcc
Anketa
Co považujete za nejvhodnější způsob podpory posílení imunity dítěte?
Zatím hlasovalo 85 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Alžběta (Prsa) 19. září 2017, 20:31:47

Hlavně chci někoho opravdu dobrého, jestli to bude Praha nebo Brno to je mi celkem jedno ráda… Diskutovat

• Tarte (opakované záněty nosních dutin) 18. září 2017, 19:51:36

Jedna "babska" rada od kamarádky - na rýmu jedině OČNÍ kapky! Jak začne štípat v nose, hned… Diskutovat

• Petra (Rivotril) 17. září 2017, 10:32:55

Ahoj Petře, já mám krizi, jsem na 0,37 mg, ráno seškrábnu tabletu a odvažuji. Trápí mě… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.