Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

37teplota

nevolno zima teplota až 39

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
pekarkova

Da se povazovat teplota 36,9 za zvysenou?

Alča

Ohledně ptačí chřipky a daších nemocí, které mužeme chytit od zvířátek. Objevila jsem dost dobrou knížku - Nebezpečné ifekce - je tam dost dobrých informací a rad - co a jak dělat, aby se člověk nenakazil - mají ji na Václaváku v Luxoru a vydalo ji nějaké nakladatelství scientia

CEKY

Posilte svou imunitu a chřipka, ale i další nemoci kolem Vás jen projdou! Ale kdyby náhodou virus chřipky přeci jen Vás dostal, Vaše skvělá imunita ji zdolá do 24 hodin, nebudete mít rýmu ani kašel. Horečka zmizí přes noc.. Poradím jak si posílit imunitu. Toto je část mého životního příběhu: Jakákoliv bolest (když to není zrovna úraz) je projev těla a místa na těle ,kterému zřejmě něco chybí. Již nechodím k lékaři, jen dávám tělu to, co potřebuje. Narodila jsem se v roce 1961 a napíši Vám část svého životního příběhu: Před třemi lety jsem byla tlustá (Do plavek? Fuj!) unavená,nemocná,po třech dětech, začínající osteoporóza - otoky kolenou a bolesti, nízký tlak od 16 let, gynekologické potíže, děsná chuť na sladké, 3-4 kávy denně,jarní pylová alergie s pravidelnými návštěvami u alergologa, ten mi řekl,že to mám na doživotně, vyzkoušela jsem všechny blbosti na hubnutí z lékárny (nebudu jmenovat).Nefungovalo nic - však to na Halině Paw. vidíte! Pak jsem potkala lidi,kteří mi říkali,že změnou stravovacích návyků pomocí programů na přírodní bázi vytvořených lékaři a detoxikací organismu ,mi pomohou. Druhý den zmizel otok kolena! Světe div se! Do 14 dnů jsem přestala pít kávu. Tělo ji nepotřebovalo! Ohromný příliv energie.Po třech měsících 5 kg dole, po 6 měsících 10 kilo dole, krevní tlak 70/120, bez gynepotíží,sladké nemusím (bylo to jen nedostatek živin v těle!)jaro 2008 prověřilo mou alergii,jen kolem mne přešla bez nutnosti navštívit po 13 letech alergologa.Díky bylinkám moje tělo zatím nepoznalo,co je to menopauza, tedy přechod. A fyzičku mám lepší než ve 20ti a dělám sporty,které jsem nikdy předtím nedělala. Postavu mám jako v 17letech..Jupííí! Přeji Vám to samé:)) Krása vždy vychází zevnitř! Jestliže se cítíte zdrávi uvnitř, projeví se to i navenek. Jiskra v oku a pěkná pleť mluví za všechno! Po několika měsících jsem přidala i detoxikační kosmetiku včetně péče o celé tělo. Váhu 62kg na 169cm ve 48 letech si skvěle udržuji! To mě přesvědčilo o tom, že budu lidem pomáhat! dagmarcekanzavinacseznamteckac ezet

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce