Inzerce

vysoký tlak a cvičení

Je mi 40 let a mám krevní tlak 150/100. Chtěl bych začít chodit do posilovny a trochu si vypracovat figuru.Zajímalo by mě, jak bych měl cvičit, a které cviky jou pro mě rizikové. Děkuji

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měl by stát a zdravotní pojišťovny podle vás více přispívat na léčbu celiakie?
Zatím hlasovalo 85 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Věra (Cvičení mozku může oddálit Alzheimerovu chorobu ) 25. května 2017, 08:53:31

Můj otec byl vysoce inteligentní člověk. S rodiči jsem od svých 18 let nebydlela. Když bylo… Diskutovat

• michaela (ProctoClinic a zkušenosti s ní) 19. května 2017, 07:59:06

Dobrý den, Ilono. Jak dlouho jste po ligaci? Já třetí den a mám stejný problém - bolesti… Diskutovat

• Petra (komu pomohl nejaky spalovac tuku pri cviceni) 23. května 2017, 07:00:11

Dobrý deň prosím v akom množstve ste ho užívali? Stačí keď ho budem užívať iba pri… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.