Inzerce

lexaurin i na nespavost???

Ahoj, trpím úzkostnými stavy a nespavostí. Obvodní doktor mi předepsal Rivotril, po kterém se mi i dobře usínalo. Rozhodla jsem se zajít k odbornému lékaři a ten mi předepsal Lexaurin. Vzala jsem si ho dnes ráno poprvé. Máte prosím někdo, kdo ho berete zkušenosti s tím, že by se po něm i dobře usínalo. Nechci si nechat předepisovat nějaké další prášky na spaní, abych toho nebrala moc. díky Monika

Inzerce
Odpovědi
Aneta1 poděkování

Také mám Lexaurin předepsaný na dobré usínání a moc mi pomáhá, akorát když přeženu dávku tak jsem ráno nesvá, moc unavená a mám slabé ruce. Ale když si vezmu opravdu jen předepsanou dávku, je to vše v pořádku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. května 2006, 18:43:36

Ivana2 poděkování

Také beru občas Lexaurin, když nemůžu usnout. A ještě se mi nestalo, aby to nezabralo, vždy usnu jak andělíček.

15. října 2009, 11:19:02

Melatonin

Dobrý den, mohu doporučit Melatonin od firmy aurum

29. března 2016, 10:20:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jean (Očkování proti zápalu plic) 6. prosince 2016, 10:18:02

Ve Tvém věku je potřeba zlepšovat imunitu a likvidovat chlamydie , mykoplazmata a další… Diskutovat

• Janka (Lupénka - Psoriáza) 30. listopadu 2016, 22:25:20

Ráda bych se zeptala jaké máte zkušenosti s chytrou houbou. Manžel trpí už několik let… Diskutovat

• Anonym (Pomoc při cukrovce) 3. prosince 2016, 13:28:49

Tak sprej je koupen. Dokonce jsem o něm řekl známému a ten si jej koupil taky. Fakt dobrá věc. Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.