Inzerce

lexaurin i na nespavost???

Ahoj, trpím úzkostnými stavy a nespavostí. Obvodní doktor mi předepsal Rivotril, po kterém se mi i dobře usínalo. Rozhodla jsem se zajít k odbornému lékaři a ten mi předepsal Lexaurin. Vzala jsem si ho dnes ráno poprvé. Máte prosím někdo, kdo ho berete zkušenosti s tím, že by se po něm i dobře usínalo. Nechci si nechat předepisovat nějaké další prášky na spaní, abych toho nebrala moc. díky Monika

Inzerce
Odpovědi
Aneta1 poděkování

Také mám Lexaurin předepsaný na dobré usínání a moc mi pomáhá, akorát když přeženu dávku tak jsem ráno nesvá, moc unavená a mám slabé ruce. Ale když si vezmu opravdu jen předepsanou dávku, je to vše v pořádku.

Reagovatpoděkovatnahlásit

22. května 2006, 18:43:36

Ivana2 poděkování

Také beru občas Lexaurin, když nemůžu usnout. A ještě se mi nestalo, aby to nezabralo, vždy usnu jak andělíček.

15. října 2009, 11:19:02

Melatonin

Dobrý den, mohu doporučit Melatonin od firmy aurum

29. března 2016, 10:20:12

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Katka (tonsilektomie) 16. ledna 2017, 09:13:16

Dobrýden, ahoj.... mě čeká tonsilektomie ted v unoru, bojim se boji, ale uz ty mandle osklivy… Diskutovat

• Denis (Angína) 16. ledna 2017, 11:42:25

Na potlačení angíny jedině Bactoral. Zabírá rychle a účinně. Mám ho vyzkoušenej.  Diskutovat

• Alex (Krvácení z konečníku) 15. ledna 2017, 22:37:19

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jeden osobní problém, který mě trápí tak zhruba jeden… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.