Inzerce

priberanie po antipsychotikách-ako sa vrátiť s hmotnosťou späť?

Užívam antipsychotika už dlhší čas,neviem sa vrátiť k pôvodnej hmotnosti aj napriek tomu,že športujem jem striedmo a prestala som večerať

Inzerce
Odpovědi
Honza

Dobrý den, vím o jednom přípravku, který dokáže pomoci při hubnutí o dost účinněji než ostatní prášky. Tento přípravek obsahuje dvě přírodní složky. Jedna je na odbourávání tuku jako většina prášků toho dle typu, ale ten náš má i druhou složku, která zároveň čistí organismus od látek, které se během celého života usazovaly v tlustém střevě a tato látka je hodně důležitá, protože tělo se musí při shazování kil i pročistit. Jestli chcete slyšet více tak se mi ozvěte na mail honza.bartozel@seznam.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

15. února 2008, 11:40:49

Hanka, reprex@seznam.cz

Zdravím, pokud potřebujete poradit, jak zdravě a trvale zhubnout, jsem tu pro vás . . . reprex@seznam.cz

16. března 2008, 20:06:56

Bibi(Blanka83@email)

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Pro vás kteří chcete poradit mi napište na maila.Budu se těšit

30. března 2009, 23:24:36

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 57 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Honza (zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším) 28. listopadu 2016, 12:18:36

Děkuji za radu s injekční stříkačkou a vlažnou vodou,pomohlo my to víc než poroxid po… Diskutovat

• Suchi (darování orgánů) 5. prosince 2016, 13:00:51

Rad bych ti pomohl Diskutovat

• Lubomilka (zánět šlach na ruce) 29. listopadu 2016, 17:05:21

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu určitě Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.