Inzerce

Chipka

Ja nachlazeni a chripku lecim hlavne pocenim, ted jsem se z toho za par dnu dostal. Na zacatek dva acylpyriny a pul litru lipoveho caje, poradne se zahreju a za chvili ze me leje. Pak jeste jeden acylpyrin a postupne piju caj. Jsem clovek, co se poti fakt hodne, za tri hodiny mam dve pyzama uplne na zdimani a mokry rucnik kolem hlavy a osusku kolem tela, pak se osprchuju ve vlazne vode, a to zopakuju tak 3 dny po sobe. To me opravdu pomaha, ale kazdy clovek je jiny...

Inzerce
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Měli jste někdy potíže s nespavostí?
Zatím hlasovalo 323 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jarda (Citalec a Neurol-zkušenosti s užíváním) 25. března 2017, 09:26:18

Ahoj všichni po delší odmlce vás všechny zdravím. Doufam ze se máte všichni fajn.Já jsem… Diskutovat

• Zuzana Stará (Metličkové žilky na nohou) 25. března 2017, 18:23:33

Tak nevím,k čemu by tahle diskuze byla dobrá,kdyby se nesměl uvést název výrobku.Všichni… Diskutovat

• Biba (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 22. března 2017, 19:15:31

Děkuji Lindo za odpověď. Četla jsem tu příspěvky vás všech a říkám si, jak se vám… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.