Inzerce

Chlamidie

Dobrý den. Můj přítel je už dlouhodobě nemocný a našli mu v těle chlamidie. V poslední době mu začali otékat ruce a nohy přímo v kloubech. Myslíte,že tento projev by mohl vznikat právě od chlamidií.Také jsem se na internetu dozvěděla, že by to mohl mít vliv na otěhotnění. Myslíte, že je tady možnost nějakého přenosu infekce do mého těla? Děkuji za odpověď a možná bych poprosila také o radu zda existuje nějaká speciání klinika, kde by se dala tato infekce léčit?Mějte se moc hezky. S pozdravem Veronika Holá

Inzerce
Odpovědi
Radka1 poděkování

Mohu Vám pomoci s léčbou chlamydie přírodní cestou.Máte-li zájem, pište na radkakasalova@bady.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. února 2006, 11:03:32

milos Kotlina1 poděkování

Dobry den,chtel jsem se zeptat uz asi 2mesíce se nemuzu zbavit kaslani.Doktorka nevi co to muze byt a nechala mi udelat testy na chlamidie.ted tady ale ctu ze je to pohlavni nemoc.

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. prosince 2009, 11:11:44

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • DJ (Kvasinkové infekce pochvy) 12. ledna 2017, 14:19:18

Kvasinkovou infekci může antibiotiky léčit jen naprostý p*****c  Diskutovat

• Ivana (DRICLOR) 11. ledna 2017, 17:17:39

Já teda nemám s Driclorem dobré zkušenosti. Po použití se mi objevily rudé fleky a začaly… Diskutovat

• ga (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 11. ledna 2017, 22:45:12

my uz rok bojujem s glioblastonem a nevzdame se zadarmo vim ze to manzel zvladne alespon se… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.