Inzerce

depka

skuste s tym bojovat....nebudte tak zadepkovany--zerte tabletky, pite, jedzte a teste sa zo zivota...su aj ovela horsie veci ako su nase stavy...ja trpim panickou poruchou uz rok...a asi 10 krat som uz vazne umieral:)....ale snazim sato brast v pohode....vsetko raz odide...tak sa radujte s kazdej sekundy-nie sme tu fakt az tak dlho na to aby sme sa bali, ze sa nam nieco stane kazdu sekundu.....drzim vsetkým palce......p.s:vyskusajte sport a hlavne majte pred sebou stale ciel a ked je vam zle myslite na nieco pekne....jo......sewa

Inzerce
Odpovědi
Petra

Ahoj vsetci spolubojovnici, ja som tiez trpela strasnymi depresiami, ked som rano vstala nic sa mi nechcelo len plakat... potom prisli zachvaty uzkosti a uz 10 mesiac beriem remood, ktory planujem coskoro vysadit lebo citim, ze ho uz nepotrebujem. Zachvaty som premohla aj predychanim a hlavne som sa dala na ezoteriku a hlatam knihy Paola Coelha a Robina S. Sharmy. Mne strasne pomohli. Meditujem, cvicim jogu a tesim sa zo zivota. Vsetkym prajem skore uzdravenie a pekny zivot.

Reagovatpoděkovatnahlásit

20. března 2006, 10:55:05

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Máte zkušenosti se syndromem vyhoření?
Zatím hlasovalo 60 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Pavla (Proti zácpě fungují probiotika) 21. června 2017, 16:38:29

urcite je urcen k rychlemu osetreni, takze si s akutkami poradi Diskutovat

• Erika (Projímadle) 21. června 2017, 23:02:14

o duphalacu jsem slysela. Vedlejsi ucinek je hubnuti kdyz diteteticke Diskutovat

• Petra (Rivotril) 23. června 2017, 10:21:39

Užívám si s rivotrilem blbé časy, mám trochu nastudovanou tu Dr. Heather Ashton, ale přejít… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.