Inzerce

atopický ekzém

Trpím už od dětství ekzémem, a prestože se mi v pubertě na několik let vytratil,před třemi lety se znovu objevil.Od té doby už jsem vyzkoušela všemožné,ale nic nezabírá.Nedávno mě ale zaujal článek o autopatii. Máte s touto formou léčby někdo nějaké zkušenosti? Děkuji

Inzerce
Odpovědi
baby

www.eczema-psoriasis.com

Reagovatpoděkovatnahlásit

31. ledna 2006, 17:48:58

Zdenek1 poděkování

Ekzemem trpim od 8 mesicu a az ted, kdy mi tahne na 30, jsem vyzkousel něco, co mi opravdu pomaha. Mel jsem to stesti, vyzkouset prirodni australskou kosmetiku Grahams Natural Alternatives.Kosmetiku mi dovezla teta, která tam zije a po dotazu na vyrobce nam bylo sdeleno, ze nekdy na jare, by se mela prodavat také u nas. Tuto kosmetiku muzu vrele doporucit.

13. dubna 2006, 10:22:49

Michala Chaloupková

Dobrý den, moje kamarádka, měla od dětství atopický ekzém spojený s mnoha alergiemi, v pubertě se přidala alergie na nikl. Nepomáhaly hormonální tablety ani masti, které předepsal lékař. Pak se dostala k výrobkům OKG a po 2. měsících byl ekzém pryč. Máte-li zájem, mohu vám poradit, jak se ekzému zbavit. Jsem k dispozici :-). Napište mi na email. chaloupkovamichala@gmail.com

2. listopadu 2009, 19:59:12

Jana

Dobrý den, zkoušla jsem autopatii i homeopatii a nic. Na radu léčitelky jsem proceduru opakovala asi 4x a stejně se mi nic nezlepšilo. Jediné, co mi pomohlo se s ekzémem vypořádat, tak byly bylinkové kapky a gel, které jsem začala užívat po porodu svého syna. Ekzém zmizel a alergie taky. Pokud se ozvete, můžeme si o tom popovídat a já poradím, jak s atopákem zatočit. ok.jana@seznam.cz

24. ledna 2011, 12:55:45

Milena1 poděkování

Pokud máte zájem o radu jak se zbavit atopického exému napište. Můj vnouček jím trpěl od 2 let do 4 let než jsme našli výrobek, který mu opravdu pomohl, dnes po exému není ani památka.

11. května 2011, 22:06:32

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 155 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Sandra (Průjem) 18. září 2018, 21:35:16

To je k sehnání normálně v lékárně nebo jsou nějaké speciální obchody ? Diskutovat

• zůza (boule u konečníku) 17. září 2018, 13:26:36

Dobrý den byla jsem před 4 dny na operaci chronické fisury která byla bolestivá a i dost… Diskutovat

• Romana (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 21. září 2018, 13:59:46

Jinak chci ještě říct, že můj nevlastní táta sice neměl GB ale anaplastycký astrocytom,… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.