Inzerce

Zarudlé pupínky, akné

Ahoj, je mi 17 a akné mě trápí už nejméně tři roky. Nejdřív to začalo černýma tečkama, ty určitě znáte skoro všichni, pak se mi začaly dělat klasické "beďary". Chodila jsem od 14cti let pravidelně jednou měsíčně na kosmetiku, ale výsledek žádný. Už rok beru Aknoren a Retin-A, po těhlech lécích se akné zlepšilo. Zůstaly zase jenom černé tečky na nose, sem tam nějaký pupánek, jenže po akné mi zůstala zarudlá místa. Vypadá to jako normální vyrážka. Make-up nosím denně už asi od 15 let. Slyšela jsem, že pomáhá solárko... nebo máte někdo nějakou lepší radu? Díky moc, Karin

Inzerce
Odpovědi
jenys

ahojky prosimte kolik sotji to co si na to brala a da se to kouit na predpis nebo aji normalne? diky moc

Reagovatpoděkovatnahlásit

8. ledna 2007, 11:12:26

lortzinga

Mě pomohlo, když jsem jela na týden do Bulharska. Akné se mi v prvé řadě zhoršilo, ale po 3 dnech to zmizelo. Ale byl jeden problém, když jsem přiletěla, tak hned co jsem byla v ČR, tak mi to naskákalo znova, nevím čím to, zda to je akné, ale jse asi první komu se to tak stalo...Je to změna klíma...

Reagovatpoděkovatnahlásit

1. srpna 2007, 14:55:10

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce https://www.musimcasto.cz/?utm_source=banner&utm_content=ordinace.cz
Anketa
Poskytoval/-a jste někdy první pomoc u epileptického záchvatu?
Zatím hlasovalo 91 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • emilie (Zkušenosti s léčbou akné) 21. února 2017, 11:02:23

Zdravím, ohledně akné mi hodně pomohl Tea Tree od Renovality, nevysušuje, ale pupínek byl na… Diskutovat

• lenka (Růžovka) 18. února 2017, 12:19:00

Skuste si tvar denne cistit zriedenym jablcnym octom,najlepsie vyrobenym doma. Diskutovat

• Silvie (Lumbální punkce) 21. února 2017, 14:38:03

Mám pár hodin po zárkoku. Bolí to, ale dá se to v pohodě zvládnou a hned je po všem. Ležet… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.