Inzerce

bandaz zaludku

Srdecne zdravim, mam dotaz.Na koho se mam obratit o informace.Bydlim v Hradci Kralove. Dekuji.

Inzerce
Odpovědi
Čierny1 poděkování

Laparoskopická adjustabilní bandáž se nejblíže provádí asi v Praze, Neratovicích, Ostravě, Olomouci a v Brně. Zkuste hledat na www.obesit as.cz a www.bandingklub.cz

Reagovatpoděkovatnahlásit

26. února 2006, 16:31:10

Nina

Muzete byt prosim konkretnejsi - ve kterych zarizenich se laparoskopicka bandaz provadi.Dekuji

20. října 2006, 20:05:54

Josef Petružálek1 poděkování

Tuto operaci dělaj i ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.Dr.Chobola a Dr.Hroch.Dostal jsem se tam od Dr.Prixoví,ta je taky v Hradci na metabolicky klinice,budova č.10.Mnoho úspěchu přeji.

5. ledna 2007, 16:30:32

Rendy3 poděkování

dobrý den já měla v loni v září provedenou bandáž žaludku,a operoval mě dr.Hroch a jsem velmi ráda,že jsem jela až do Hradce Králové,ten přístup k pacintům a ochota a děkují všem i personálu.Rendy

26. dubna 2009, 17:08:47

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 158 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jaroslava (Zánět slepého střeva) 21. září 2018, 20:31:29

Dobrý den , syn je týden doma po opraci tlustého Střeva, měl bolesti v podbřišku az do… Diskutovat

• Mirka (jak mam zhubnout) 20. září 2018, 16:31:20

Já bych se chtěla zeptat jestli jste někdo zkoušel jít k odborníkům aby vam poradili co a… Diskutovat

• Demetrios (Lexaurin) 18. září 2018, 10:49:23

Lexaurin neni špatný tak pro fetaky, nic totiž vubec neřeší, pokud člověk nevyviji s… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.