Inzerce

zalehlé ucho, po čištění uší na levé ucho neslyším

Večer jsem si čistila uši vatovou štětičkou a potom jsem přestala na levé ucho slyšet.Jse z toho nervozní a ptám se, co s tím?

Inzerce
Odpovědi
skladnik38 poděkování

dobrý den, mám stejný problém... nevím co s tím. K doktorovi se mi nechce. Jestli má někdo pomoc sem s ní :) Díky

Reagovatpoděkovatnahlásit

19. ledna 2007, 15:34:20

Drahomír52 poděkování

Mám stejný problém. Při koupání se mi dostala voda do levého ucha. Protože nešla pár hodin ven, snažil jsem se ucho pročistit standardním vatovým smotkem. Pravděpodobně jsem tím ucho ještě více ucpal mazem, který jsem pravděpodobně smotkem zatlačil do dutiny ještě dál. Je to fakt nepříjemné, když se sluchová citlivost stále mění a tak jsem zašel do nemocnice na vyčištění. Proplach i odborné čištění vatovým smotlkem, který provedle ušní lékařka pomohl cca na 2 hodiny. Z ucha v podstatě nic nedostala. Koupil jsem si v lékárně sprej na proplach uší ale i po několika dnech opakujících se proplachů se nic nemění. Občas na chvíli odlehne, občas je slyšet nějaké bublání. Přivítal bych, kdyby tuto stránku občas četl i nějaký lékař a vyjádřil se k uvedeným problémům. To, že si o problému "pokecají" jen postižení nic neřeší.

4. října 2007, 11:03:44

Jakub Dvořák33 poděkování

Dobrý den, taky jsem měl zalehle ucho a bylo to hrozné. Zkoušel jsem kdecos, ale pomohlo mi obyčejné vyplachování sprejem a smrkání. Když jsem se vysmrkal, tak jsem hned po tom zkoušel zacpat si nos a fouknout nim. Ucho se mi rázem vyčistilo.

22. ledna 2011, 08:32:37

jiřík10 poděkování

estlik tam máš vzduchovou bublinu,zkus na to teplý olej,normálně stříkačku s olejem dej na chvílku do mikrovlnky a stříkni do ucha,možná ti to pomůže

9. srpna 2011, 20:25:29

Nicola29 poděkování

Mám stejný problém. Jela jsem lanovkou na horu a cestou dolů mi zalehlo pravé ucho. Hrozně to bolelo zkoušela jsem ledacos ale nic nefungovalo. Dávala jsem si obklady a ležela na tom uchu aby to vyfouklo pryč, ale nic. Zkoušela jsem to vyčistit vatovým tampónkem ale to mi vůbec nepomohlo, bolí to ještě víc ! Když si ucho vypláchnu vodou chvíli je v pořádku ale do 5 minut se zase zalehne. Neví nikdo co s tím ?

4. června 2012, 19:21:44

xxx3 poděkování

co vám pomohlo

22. února 2015, 17:54:07

Jirka 2 poděkování

jestli je tu nekdo online mam stejny problem prosim ....help me,,,

10. května 2015, 19:55:38

Vojta13 poděkování

Dobrý den. Rád bych se podělil o způsob, který pomohl mě. Nalil jsem do ucha peroxid vodíku, který jsem nechal Cca 10 minut ucinkovat. Potom jsem opakovaně proplachoval ucho injekční strikackou s vlaznou vodou. Doporučuji to vystrikat tlakem. Je to nepříjemné, ale pomůže to. Vystrikaval jsem to opakovaně Cca 15 minut a pak zase nalil peroxid vodíku. Dále zase proplach Cca 15 minut. Následně jsem na tenké paratko namotal kousek vaty, aby to bylo co nejtenci. Varove tyčinky jsou moc tlusté a ušní zátka se akorát zatlaci dovnitř ucha. Opatrně jsem ucho čistil co nejhlouběji až nakonec ucho odlehlo a bolest postupně odeznela. Doufám ze Vám ten způsob pomůže stejne jako me. Ahoj

8. července 2015, 15:18:01

Petr5 poděkování

Asi by bylo vhodné poznamenat, že peroxid vodíku musí být zředěný, cca 1%. Pokud by si někdo do ucha nalil koncentrovaný peroxid vodíku, tak mu ucho patrně upadne a se sluchem už problém mít nebude, zcela jistě už nikdy nic neuslyší, ale možná ani neuvidí, neboť bude po smrti.

22. února 2016, 15:10:26

Veronika

pomohlooooooo děkujiiiii :D ...ten pocit když se odlehlo je k nezaplacení :D

10. srpna 2016, 21:50:54

vera

Vojtomoc dekuji za radu.vyborny.Uz tri nedele chodim na usni a stale profuky a nic. Dala jsemna vasi radu a hned se me ulevilone uplne ale ulevilo. Moc dekuji.

15. srpna 2016, 12:08:41

Jana6 poděkování

:D pomohlo

28. listopadu 2013, 14:19:59

helena8 poděkování

Děkuji za radu,pomohlo to i mně

7. října 2014, 08:03:25

Domča44 poděkování

To se mi stalo také znamená to že ste si tu špínu v uchu vrazili dovnitř..pomoc je vzít si stříkačku(bez jehly!) dej do ní vodu naklonte hlavu nad umyvadlo a stříkněte tlkakem do ucha..poprvé sem se bála ale nic to není voda zase vyteče i se špínou..;)

10. ledna 2012, 16:45:46

vašík49 poděkování

jedině injekční stříkačkou (bez jehly) tak dlouho stříkat tlakem teplou vodu do ucha, až se špunt z mazu rozpustí a voda ho vyplaví ven. Stříkal jsem si skoro 1/2 hodiny, ale nakonec to pomohlo.Ven s vodou vyšel tmavě žlutý, skoro hnědý maz, který byl opravdu "mastný".Ihned se mi ulevilo!!!

26. srpna 2012, 20:34:53

Elinor4 poděkování

Díky moc za radu, opravdu to pomohlo!

15. února 2013, 10:52:55

Lenka8 poděkování

týýýjo ta stříkačka opravdu pomohla zkoušela jsem olej a vše možné a nic nezabralo a ta stříkačka úžasná krásně to propláchla jak od doktorky fakt moc děkuji samou mě to nenapadlo úplná úleva :)

31. března 2013, 21:49:43

Zasrano- ušec5 poděkování

Koupil jsem si stříkačku za 1 Kč, a třikrát si stříkl do ucha vlažnou vodu 20 ml. Uleva obrovská, jen ten maz je fakt nechutnej ....

28. července 2014, 11:25:43

Lenka4 poděkování

týýýjo ta stříkačka opravdu pomohla zkoušela jsem olej a vše možné a nic nezabralo a ta stříkačka úžasná krásně to propláchla jak od doktorky fakt moc děkuji samou mě to nenapadlo úplná úleva :)

31. března 2013, 21:50:14

Linda4 poděkování

Bože, díky moc!!!!! Konečně toto mi pomohlo a jak jednoduché:-) Díky!!!

24. června 2013, 11:40:18

Hanka4 poděkování

Opravdu to funguje, měla jsem ucho zalehlé snad tři týdny a nevěděla co s tím a tohle konečně pomohlo! Konečně se mi ulevilo...

25. října 2013, 10:55:55

michal1 poděkování

dekuju to co sem vyplavil z ucha pomoci strikacky bylo nepopsatelne az sem se sam lakl jeste jendou dekuju za radu

1. listopadu 2013, 17:16:05

pevzenie7 poděkování

Díky moc za radu, fakt uleva. Trápila jsem se asi 5dni a toto jediné zabralo.Díky,díky, díky !!!

5. ledna 2014, 19:03:19

Petr7 poděkování

Ani nevíš jak moc ti děkuji za radu s tou injekcí a ještě tomu, kdo tu psal s tím panenským olejem - ten mi o dost zmírnil bolest ucha... Z doktorů mám fakt strach, ale vy jste lepší než nějakej doktor, který k Vám nemá ani cit... Opravdu ještě jednou moc děkuji - pomohli jste mi... :-)

21. února 2014, 14:43:51

Nighth3 poděkování

Paráda díky tvé radě slyším opět parádně. Nepomáhal mi ani sprej, který mi dřív pomoci dokázal. 20ml stříkačka chvilka snažení a je hotovo. :)

12. května 2014, 20:32:11

Jáchym3 poděkování

a jak moc velkým tlakem tam stříkám, tj jako hodně tlačim nebo jen zvolna, docela nerad bych nějak poškodil bubínek

19. května 2014, 15:47:22

David3 poděkování

Díky moc ,už druhý den jsem měl zalehlé ucho a buchna fakt pomohla ! :))

11. června 2014, 23:18:45

Eva Hájková1 poděkování

Též mi to už několikrát pomohlo. Místo stříkačky používám zdobítko na perníčky....... Perníčky s ním samozřejmě nezdobím :-))))

20. června 2014, 17:53:50

rena

Vtipne;-)

21. března 2015, 20:08:57

alena3 poděkování

díky za radu se stříkačkou. Půlku dovolené jsem byla hluchá na jedno ucho a představa, že tu druhou budu běhat po doktorech, byla hrozná. Párkrát jsem si stříkla do ucha a zase slyším. Podrobnosti o obsahu mého ucha raději vynechám. Děkuji, ohromně se mi ulevilo.

16. července 2014, 08:59:38

lenka

diky moc,už jsem byla temeř na ceste k doktorovi,když manžel našel na netu tuto radu,šla jsem to vyzkoušet a po 5 opakovaní vypadla kulicka.od té chvíle stereo... super ,diky moc

29. března 2015, 15:39:29

Jitka2 poděkování

Dobrý den je to vhodné taky pro děti roku 10let a prosím kde se tato stříkačka kupuje prosím dejte vědět. Děkuji paní Jitka

5. dubna 2015, 09:17:02

Radim Černý

Paní Jitko ta stříkačka může být klidně od dětského sirupu. Nebo můžete použít stříkačku na perníčky.

5. června 2016, 17:21:53

Radim Černý

A ano je to vhodné pro děti do 10 let akorát zkuste být trochu opatrnější. :)

5. června 2016, 17:24:02

Sara

Díky, injekční stříkačka a teplá voda pomohla, trvalo to asi 15 min, už jsem to chtěla vzdát, ale nakonec to opravdu zabralo!

7. října 2015, 15:21:37

Dee

Moc díky za tuhle radu. Vyzkoušel jsem toho strašně moc, ucho zalehlé přes týden nic nepomáhalo......tohle vyřešilo můj problém během 10ti minut. Klaním se, díkec !

13. června 2016, 11:27:59

Pavla2 poděkování

Dobrý den, děkuji za radu. Taková "blbost" a pomohlo to hned. Zkoušela jsem různé olejíčky apod, bez odezvy, pak jsem ji koupila stříkačku za 5 KČ A BYLO!!!!

7. května 2013, 18:00:35

Ivan1 poděkování

Toto jediné mi pomohlo. Díky za tip.

10. května 2013, 22:05:50

Milan2 poděkování

...super, funguje to. Nejlepsi reseni. Diky.

8. června 2013, 16:46:26

Jarda5 poděkování

OOOOO....JA SLYSIIIIMM !!!! :-D Dekuji moc. Zezacatku to nic nedelalo, pak zacaly litat ven takovy maly cucky a pak tam neco zabublalo, tak sem striknul jeste jednou a vyjela snad centimetrova kulicka mazu a ja konecne slysel stereo :-]

16. února 2014, 16:35:53

Petr1 poděkování

Stereo :DDD Velice jste mě pobavil :D ale ano, máte pravdu :-)

21. února 2014, 14:49:42

tygří oko3 poděkování

v zoufalství , že budu muset navštívit dr. aby mi jen profoukl ucho, jsem tady našla recept. Stříkačkou s vlažnou vodou jsem propláchla několikrát ucho a už nikam nemusím. Díky díky díky za nápad.

18. července 2014, 02:30:51

Marry3 poděkování

Mockrát děkuji, strašně mi to pomohlo, už jsem z toho začínala šílet...

7. března 2014, 20:24:17

Jeník13 poděkování

Na dovolené na Floridě jsem použil místo injekční stříkačky půllitrovou plastovou láhev. Do víčka lahve udělal dírku, dírkou prostrčil trubičku od vatové tyčinky, láhev naplnil vlažnou vodou, trubičku zasunul 2 - 3cm do ucha a vyplachoval, dokud zvukovod nebyl čistý a já zase slyšel.

4. května 2014, 17:26:12

Petr3 poděkování

Výborný nápad, zachránil jste mi dovolenou, děkuji

21. srpna 2014, 09:36:07

Tomáš2 poděkování

Já slyším! Děkuji za radu, obdivuji Vaši vynalézavost...stříkačku doma nemaje, jal jsem se následovat váš návod a voilá! Po půl hodině prostřikování, kdy vypadávala pomalu nečistota, ucho konečně povolilo. Toto je navíc jediné rozumné použití vatové tyčinky!

13. března 2015, 17:27:01

pavel cni3 poděkování

Dobrý den, pet lahev s kouskem tyčinky a hodně teplou vodou pomohl, mačkal jsem lahev vší silou, bylo to nepříjemné, ale po 10 minutách mi vypadli dva velké kusy žlutohnědé nečistoty, pak už bylo poznat, že voda bublá v uchu normálně. No a výsledek je STEREO ZA 5 MINUT ! Děkuji Vám.

19. července 2015, 10:41:34

Tom

prosím Vás jakým směrem jste to vyplaachoval? shora dolů víčkem tu lahev nebo obráceně? moc to nepomáhá zatím :/

2. srpna 2015, 22:31:17

interista

Človeče, vy ste génius! Čítal som si tu tieto rady a rozhodol sa zajtra ísť si kúpiť striekačku. Našťastie som sa dočítal k Vašej vynaliezavosti (akurát som použil 2l fľašu, ktorú som mal doma ako jedinú) a pridal sa do klubu stereo poslucháčov! :D Hrozne moc ďakujem a prajem veľa šťastia!!!

3. srpna 2016, 23:59:57

Luky

Musim rict, ze pokus s lahvi a trubickou jsem vyzkousel, kdyz kapky do usi selhali. Tak jsem si setrojil pripravek podle navodu....a hle, po par proplachnutich, se spunt uvolnil a ja slysim :-) Opravdu super napad!! Kdo ma ucho ucpane usnim mazem, pak doporucuji vyzkouset navod vyse uvedeny!

3. září 2016, 21:46:04

123
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 61 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Hanča (Otitida - zánět středního ucha) 5. prosince 2016, 21:34:55

Děkujeme za Bactoral. Naši Haničku zbavil opakovaných zánětů oušek. Je krásné pozorovat,… Diskutovat

• Jean (pomoc přírodní cestou) 29. listopadu 2016, 20:07:37

jdi do háje s reklamou ! Diskutovat

• Lubomilka (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 29. listopadu 2016, 17:27:03

Dobrý den, doporučuji Vitapixlu na močový měchýř  Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.