Inzerce

pocení dlaní

Strašně se mi potí ruce, nevím si stím rady.Prosí Vás o Radu, co se stím dá delat.Předem Vám děkuji.

Inzerce
Odpovědi
Meil

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co můžu dělat, aby se mi nepotily tolik dlaně. Neustále vlhké ( někdy pár hodin suché), jednou za několik dní je taky cítím, jako kdyby byly "nafouklé" nebo "ztuhlé" a do toho pořádně propocené (vypadají však normálně). Ať mám dlaně chladné či teplé, jsou zpocené a je mi to nepříjemné zvláště, když si podávám s někým ruku, nebo musím ručně psát atd. prosím poradte - existuje něco opravdu účinného?

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. srpna 2008, 23:01:45

Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce https://boiron.cz/cs/210-magnesium-300?utm_source=ordinace&utm_medium=banner&utm_campaign=c3_2018
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 222 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Eva (Dráždivý tračník) 20. září 2018, 13:16:02

Já trpěla deset let, než nsem se rozhodla to řešit. Na dráždivý tračník užívám tobolky… Diskutovat

• Kamila (HERBALIFE, SHAPEWORKS) 20. září 2018, 08:00:53

Ahoj. Rozhodla jsem se napsat své zkušenosti s koktejlem herbalife. Jedni to chválí, druzí to… Diskutovat

• Jana (Zmenšení) 21. září 2018, 16:21:02

Dobrý den,vždycky jsem měla velké prsa a teď po dětech je to ještě horší. Chtěla bych… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.