Inzerce

pocení dlaní

Strašně se mi potí ruce, nevím si stím rady.Prosí Vás o Radu, co se stím dá delat.Předem Vám děkuji.

Inzerce
Odpovědi
Meil

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co můžu dělat, aby se mi nepotily tolik dlaně. Neustále vlhké ( někdy pár hodin suché), jednou za několik dní je taky cítím, jako kdyby byly "nafouklé" nebo "ztuhlé" a do toho pořádně propocené (vypadají však normálně). Ať mám dlaně chladné či teplé, jsou zpocené a je mi to nepříjemné zvláště, když si podávám s někým ruku, nebo musím ručně psát atd. prosím poradte - existuje něco opravdu účinného?

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. srpna 2008, 23:01:45

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Inzerce
Inzerce http://www.stopstigma.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jakub 27 let (Operace hemoroidů) 12. ledna 2017, 02:03:20

Ahoj. Na klas. operaci hemeroidů jdu za necelý měsíc. Po přečtení některých zkušeností… Diskutovat

• Eva (Zánět močového měchýře: na vině je hygiena i nechráněný sex) 10. ledna 2017, 04:32:18

Chtěla bych se zeptat když mám menstruaci a už dva tři dny mě palí vagína jestli to je… Diskutovat

• Petra (operace krční páteře) 16. ledna 2017, 20:15:22

Dobrý den. Při mírném sklonu hlavy mě brní nepříjemně skoro celé tělo. Je mi 25 let a… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.