Inzerce

sluneční krupice v obklasti dekoltu

Každý rok se mi pravidelně objevovala svědivá krupička v oblasti obličeje a dekoltu. Pak jsem vyzkoušela, že začnu začátkem června užívat v tabletách beta karoten a mazat si tvář a krk beta-karotenovou maskou /on je to vlastně krém, nemusí se smývat/. Tento krém prodává lékárna za velmi přijatelnou cenu, že žlutý, příjemný a je pro všechny typy pleti. Vyrábí ho firma Barekol. Celé léto jsem na této dvojí kombinaci a zaručuji 100 % účinnost. M.

Inzerce
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Má časté používání počítače vliv na váš zrak?
Zatím hlasovalo 196 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • VěrkaKunc (Vápník nad zlato, ale jen s vitaminem D a dalšími minerály) 17. září 2018, 10:05:30

Zlepšení pocítil cca do měsíce. Na každého to ale asi působí jinak.  Diskutovat

• lucky (Konopná kosmetika a atopický ekzém) 21. září 2018, 13:44:00

Veru, o tom už jsem slyšela, je vhodný i pro kojence, že?? Diskutovat

• Zuzana (bolesti kloubu) 21. září 2018, 23:44:07

a zkusila jsi se podívat na www.alavis.cz ? myslím, že ten bude účinnější mnohem více Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.