Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Chci zhubnout

Chci zhubnout,ale nedaří se mi.Již jsem toho podstoupila mnoho, od diet,prášků-Xenikal,Adipex retard,Meridia,Herbalaiv,akupu nkturu,koktejly apd.Má silná nadváha vznikla při ročním užívání kortikoidů a hormonálních prášků po operaci hlavy.Prosím poraďte mi,jak zhubnout alespoň 30kg.Děkuji

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
rr

Už řadu let jsem si držel váhu kolem 85 kg a ne a ne pořádně zhubnout na svých hezkých 7x kilo. Aniž bych jakkoli měnil jídelníček či začal požírat nějaké pilulky na hubnutí nebo zkoušel jiné blbosti, shodil jsem za poslední dva měsíce 6 kg. Na začátku nového roku jsem si oproti dřívějšímu zvyku nekoupil šalinkartu. Do práce chodím každý den 3,5 km (změřeno na www.mapy.cz)< /a> za 35-37 minut, z práce taktéž (chodím i když mě třeba zrovna bolí sval na noze, nebo na mě něco leze). Šalinama s jedním přestupem cesta mezi domovem a prací trvala v průměru 40 minut. Ušetřím tedy na čase, na penězích za jízdné, nejsem vystaven bacilům, které si předávají lidé cestující prostředky hromadné dopravy. Pozoroval jsem, že teď se ke konci hokeje cítím skoro stejně svěže jako na začátku, zatímco z jiných hráčů, stejně jako dřív ze mě, se stávají mátohy. Nevýhody: přece jen dnes výdaj 69 Kč za pásek ze sekáče, některé kalhoty mi totiž začaly sjíždět nepříjemně nízko, tak je musím zaaretovat ve správné pozici. Přišel jsem též o čas na čtení, který jsem míval v tramvaji. Čtení při chůzi není moc pohodlné a cítím se při něm trochu podivínsky, tak ho omezuji na minimum. Když jsem šel takto pěšky z práce poprvé, v půlce mě přepadl takový hlad, až se mi skoro dělalo mdlo a začal jsem se klepat. Ale takovéto nelibé pocity byly brzy tytam, tělo si na pohyb zvyklo. Taky mám pocit, že jsem ještě vyrovnanější, než dříve, je-li to vůbec možné.

Marta55

Ahoj dlouho jsem se snažila zhubout v těhotenství jsem přibrala 22kg a hledala jsem všechno možné až jsem najela stránky zadala tam jen své jméno a mail a už se potom se mnou spojila konzultantka která se mnou probrala váhu kolik bych měla správně vážit jak se stravuji a podobné návyky poradila mě a potom to už bylo jen na mě zkuste to nebude Vás to stát víc než pár minut času. Pokud chcete vědět o jaké stránky jde napište mě na můj mail [email protected] ráda napíšu víc

ruprecht

Poradím nejen jak zhubnout nebo přibrat,ale hlavně jak se cítit výborně a být zdravý.

ruprecht

Stačí napsat na [email protected]

Růžena

Dobrý den,prosím můžete mi napsat info na email: [email protected]

Hanka

Ahoj.. mám problém ktrým v dnešní době trpí většina populace... na můj věk a výšku jsem moc tlustá... chtěla bych opravdu zhubnout a to myslím vážně.. potřebovala bych zhodit tak 20 kg co nejrychleji, ale se zárukou že je hned zase nenaberu zpět.. pomůžete mi prosím???

Ondra

Co nejrychleji a bez jojo efektu nejde moc dohromady :P 20 kg je tak práce minimálně na půl roku, tak aby se ta váha nevrátila zpátky. Kdybyste chtěla poradit a říci něco o hubnutí, tak se stačí ozvat na [email protected]

veronika

ahoj všichni, taky jsem si nechala předepsat meridii, beru ji již 17 dní, mám dole 2kg, sice to jde pomalu, ale jde to. Myslela jsem si, že to nebude moc fungovat, ale opravdu nemám takový hlad, dokonce i já se musím odpoledne a večer přinutit k jídlu, aby tělo vše neshromaždovalo, ale začalo spalovat tuky. Všem mohu vřele doporučit!!!

lenulka68
1x

Hledám zde podvedené lidi, kteří se připojí k trestnímu oznámení na člověka, který posílá místo Lindaxy je Ibalgin.Potřebuji min. 3 osoby, aby policie mohla získat IP adresu a majitele bankovního účtu.Kontakt : [email protected]

Kača

dobrý den chtěla bych se zeptat jak nejrychleji zhubnout, ale účinně ..... jsem z toho už zoufalá a už nevím co mám dělat...... Budu ráda když mi někdo z Vás napíše buď taky nebo na můj email [email protected] děkuji mooc

Je jasné,že samo to nepůjde asi nikdy ,dát dolů nějáké to kilčo,ale vím jak na to ,aby jste pro to udělali jen minimum a výsledky určitě budou.Pro vás kteří chcete poradit mi napište na maila.Budu se těšit

šššáry

Dobrý den, nemohu stále pochopit, jak může na světě existovat tolik žen, které pořát ještě nepochopily, že jim žádně rádoby zázračné prášky, čajíčky, náplasti a podobné blbosti nepomůžou. Kdyby někdo vynalezl něco, co by zabíralo, dostal by za to Nobelovku a byly by toho plné noviny a televize. Jediné, co Vám může pomoct, je normálně přestat jíst tučné a smažené a instantní a přeslazené, jíst kvalitní normální zdravou stravu (místo tučného libové, místo chypsů zeleninu, místo dortů ovoce, místo bílého celozrnné, ...) a nesedět doma na gauči. Pokud je člověk zdravý, může mít nadváhu jedině z toho, že energie moc přijímá a málo vydává... Člověk by si řekl, že v dnešní době už to snad každý ví, nechápu, proč si stále dokola kupujete ty blbosti, když už Vám jich tolik nezabralo. A podvodníci, co je vyrábějí a prodávají, těm bych dala metál za to, jak dokážou skvěle zpeněžit lidskou blbost. š.

Ladaa

jak mam zhodit na určité partii..zadek..ale nechci svaly pouze to shodit..PS: děkuju moc..

Jana.M

mám velký problém..dříve jsem sportovala a chci se nejak zbavit..svalu,konkrétně na nohách ,šlo by to?? předem děkuju

Maruska18

Člověk by měl chtít zhubnou ze zdravotních důvodů.Náš národ hubne jen proto,že baculatí lidé nejsou in a všichni je považují za špatné.Nebo nevím jak bych to líp vyjádřila.Amerika je tlustá celá a nikdo si nedovolí vás nepřijmout do práce protože nejste atraktivní.Bud umíš nebo ne.No to je diskuze nadlouho a zbytečná.Prostě mějte rádi své tělo.Snažte se být v pohodě a zdráví.Všem přeju hlavně pohodu a nemyslet na pitomosti,život je krátký a lidská hloupost je nesmrtelná.:)

Táňa

Ahoj, já mam se shazováním kil také bohaté zkušenosti... Po zkoušení čehokoli jsem zjistila,že nejlepší je přijmout samu sebe takovou jaká jsem, a k tomu se snažit o vyvážený jídelníček a dostatek pohybu. Také už nějaký čas užívám Vitalbren, čistě přírodní produkt, který mi pomáhá jak ke snižování nadváhy, tak i k celkově lepšímu zdravotnímu stavu. Snižuje cholesteroul, upravuje zažívání, lépe se vyprazdňuji.

Petra

ahoj chci poprosit také o radu chtěla bych zhubnout tak 5 kilo nechci však úbytek na váze ale chci si vyformovat postavu jsem nespokojená s břichem, jsem tanečnicí a trénuji4* týdně takže pohybu mám hodně i přesto nevím jak shodit. Děkuji za odpověd

jana

[email protected] je PODVODNICE!!!! Holky všechny které z vás byly podvedeny údajnou prodávající [email protected] se mi ozvěte, žádná meridie vám nepřijde jen prázdná flakonka s práškem, obracíme se na Policii,už je nás pár a čím víc nás bude tak větší trestní postih ji čeká, ozvěte se mi na mail [email protected], nedovolme aby ji to prošlo!

chce někdo se mnou hubnout?Již třičtvrtě roku hubnu.Měřím 170cm a moje porodní váha u druhého dítěte,když jsem šla rodit,byla 123kg.Zpočátku jsem jen vysadila sladké.Od listopadu cvičím zumbu a od ledna cvičím i doma.Hodinu denně a od března to chci zvýšit na hodinu a půl.Samozřejmě ne v kuse.Mám malé děti.Ale mám už jen 90kg.Omezuji se i v jídle.Sladké vůbec,vydatný jen oběd,večeřím málokdy.Ještě chci 20kg shodit do podzimku. Nechci hubnout rychle,ale natrvalo a pak si váhu udržet.Už mám 33kg dole a těch 20kg ještě dám.Mám půjčený rotoped.Změnila jsem způsob života.Již nežiji proto,abych jedla,ale ím proto,abych žila.Napište mi na e-mail,kdo chcete se mnou hubnout,sestavíme si společný jídelníček a budem si psát,jak nám to jde.Lidé už mě zastavují a nepoznávají,je to příjemné.Hlavně vydržet do těch mých vysněných 70kg.

Peťka

Ahoj já si myslím, že nejlepší hubnutí je při cvičení, ale chce to mít vůli něco se sebou dělat. Já beru každý den Kofein K, koupila jsem si ho v lékárně na doporučení kamarádky a jsem s nim velmi spokojena. Energie mám na rozdávání a do posilovny teď už chodím s nadšením. Začátky jsou vždycky těžké, ale když člověk chce tak všechno jde. Nejlépe si zajděte tak 2x týdně do posilovny + 1dnou týdně dát saunu a budete se cítit mnohem lépe.

katka

Ahojky, zkouším pořád taky zhubnout a docela mě zaujal Tvůj příspěvek. O Kofeinu jsem ještě neslyšela. Můžeš mi poradit?

Peťka

Nic těžkého, zajdi si do lékárny a ptej se na Kofein K. Dáš si jednu tabletu denně a pokud máš chuť si trochu zacvičit tak tím líp. Kofein stimuluje svalstvo. Mám s ním jen dobré zkušenosti. Pak dej vědět jak jsi na tom:) Pa

Roman

Ahoj, já právě cvičím již delší dobu, začal jsem právě kvůli hubnutí, teď si hlídám svoji váhu, se kterou jsem již spokojený. Do fitka chodím 3x týdně, jen v poslední době mám nějak méně energie, možná za to může počasí...Píšete tady o tom Kofeinu K, koukl jsem na net co to je zač a docela mě to zaujalo. Jen mám strach, že když ho začnu brát tak to bude chvilku dobrý a pak ta energie opadne ... jako tomu býva u kafe, ve kterém je taky kofein. Jak to zabírá vám ?

David

Já používám l-carnitin, před cvičením. Pak mám mnohem více energie a více mě to i baví. Taky musím říct, že jsem se v životě při cvičení tak nepotil jako po karnitinu, většinou to tričko můžu ždímat :)

Peťka

Nene není to jako u kafe, Kofein vydrží mnohem déle a není pravda, že jsi po tom ještě více unavený. Teda aspoň na mě to tak nepůsobí. Ale myslím, že jakýkoliv lék když bereš může působit indivinduálně. Někomu zabere hned někomu ne fakt záleží.

lada

ahoj lidi.je mi 20 let merim 17xcm a vazim 91kg...chtel bych zhubnout alepson na 82-85kg...jenze neni cas...rano jdu do prace...prijdu z prace utahany krute se najim a jdu do me druhe prace zase neco prividelat..vecer prijdu v 20:00 zase se krute najim a jdu spat...pohybu mam dost..jsou nejake doplnky ktere by mi pomohly shodit?

Danča

Dobrý den, chtěla bych zhubnout, abych se líbila:) Při svých 175cm vážím 90kg a ne a ne zhubnout. Většinou nemám pevnou vůli. Po chvilce cvičení shodím kilo, ale pak už se to ani nehne a není to ani vidět, tak se na to vykašlu. Snažím se jíst pravidělně a zdravě, ovšem zase málo piju. Beru prášky na štitnou žlázu. Ráda bych nějaký vhodný spalovač tuků, který by mi pomohl při cvičení. Něco co by mi konečně dalo viditelný důkaz o tom, že to půjde. Četla jsem na interenetu o léku EMULIPS, máte s ním nějaké zkušenosti? Jakékoliv rady na [email protected] .. Děkuji

marcela nová

ahoj, já jsem taky nemohla dlouho zhubnout, pak jsem ale vyzkoušela krabičkovou dietu, bylo to v době kdy se o tom hodně mluvilo, tak jsem to zkusila a ono to vyšlo:).. hubnutí se dařilo jídlo ti dovezou až domů a ty se nemusíš o nic starat:)

Dietarka1234

Ahoj, jak jsem tady někde již zmiňovala, mě nejvíce pomohla krabičková dieta. Několik let jsem nemohla zhubnout, zkoušela jsem všechno možné, včetně dietologa, ale bohužel, vše ztroskotalo na mé pevné (nebo spíš slabé) vůli. Mám náročnou práci, takže jsem nestíhala jíst pravidelně, nebavilo mne si připravovat jídlo předem do práce ap. Letos na jaře jsem objevila Dietu v pohodě a zhubla za měsíc 7 kg. Zkoušela jsem i jiné krabičkové diety, ale tahle mi chuťově, množstvím jídla i jednáním firmy vyhovovala nejvíc. Jídelníček se jim často střídá, takže se jídla neopakují a jsou fakt pestrá ...

Maga

Slimex? Na ty jsem teda moc dobré ohlasy neslyšela. Osobně mám nejlepší zkušenost s CLA Corectia. Hubnutí s něma šlo rychleji a to na člověka působí hrozně pozitivně.

Marta...

Ahoj, mám dotaz, je v současné době nějaké anorektikum na trhu? Teda krom ADIPEXU !!! Myslím, že třeba Acomplia byla lepší než adipex !! Aspon co sem o ní četla neměla tolik vedlejších účinkú ba na některé nemoci byla dobrá :-) Tak nevím proč se zakázala a ADIEPX NÉ ? Nevíte zda se dá u nás ještě sehnat? myslím legálně .-) Děkuji moc za odpověd :-)

Michalka

Ahoj nevím jak začít , moje váha se pohybuje okolo 140.kilo a potřebovala bych pomoct v hubnutí. Už nemůžu dál za chvíli oslavím 30.let a chci žít a ne přežívat...pomůže mi někdo jsem z Olomouce.

Vladimír

Prý byla v nedávné době v Africe objevena bylina (snad kaktus..). Domorodci jí znají a jedí staletí. Působí anorekticky a údajně obsažené látky poprvé v historii anorektik nemají vedlejší účinky. Má mít i nutriční hodnotu a zahání pocit hladu. Ví o tom někdo něco?

Daniela

Dobrý den, rostlina se jmenuje Hoodia. Zkoušela jsem u nás najít prodejce, ale ten už s prodejem skončil. Hoodia byla ve formě tablet. Jinak se u nás prodává nějaký sprej s Hoodií, ten je na kůži prý na zhubnutí postříkaných partií, ale moc bych tomu nevěřila, protože Hoodia působí tak, že člověk, který jí sní po jednom soustu už nemá pocit hladu, ani chuti na jídlo. To bych potřebovala, protože mám neustálý pocit velkého hladu a chuti k jídlu i 5 minut po jídle.

hubnutí

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Daniela23
1x

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu nedovolené nabídky prodeje registrovaných léčivých přípravků.

Katka

Ahoj, rozhodně nevěř různým pilulkám. Musíš vážně hubnout jen kvůli sobě, mít pevnou vůli, zdravě jíst a cvičit - nicméně to tvoří jen 20% úspěchu. Doporučuji přečíst články s odborníky v aktuální Dietě. Sama mám za sebou výkyvy váhy - za poslední rok cca 15 kg - a proto vím, že jediné co doopravdy funguje je prostě ZDRAVÝ ŽIVOTNÍ STYL se vším všudy. Držím palce!

Jolča03

Ahojky ráda bych se zeptala jestli, by mi zde někdo neporadil jak si zpevnit postavu a začít se lépe stravovat. Studuji v Brně a nemám mnoho času na sport, ráda bych o dobrou radu? Neznáte nějakého/kou poradkyni ? nebo nemáte s něčím nějaké zkušenosti. Díky

Lenka

Dobrý den, zdravá strava a praidelnost je urcite zaklad,ale to uz vsichni ví, jen se k tomu dokopat a dodržet. Já k tomu začala užívat c.l.a. trio active se zeleným čajem a chromem,ten napomaha potlačit chut k jídlu a také slozky v nich obsazené napomáhají snizovat telesný tuk,takze já se ted cítím skvele, kdyz mam dole 7 kilo.

Paraplicko

Za sebe mohu doporučit Obethin. Měla jsem problém s přejídáním a díky Obethinu se mi podařilo porce zmenšit. Pak jsem začala chodit s dětmi na delší procházky do nedalekého lesíka a kila šla dolů. Pro mě parádní způsob hubnutí bez jojo efektu :)

Anousek

No já se díky němu naučila jíst menší kvanta A to bylo takové nakopnutí, pak člověk začne promýšlet co jí. No a začne následně jíst zdravě. A pak se k tomu začneš i hýbat a už to jde jak lavina jedno s druhým. No a ve výsledku mám 11 kg dole

Karolina

Bohužel je to běh na dlouhou trať, ale o to je vytouženější výsledek... Sama jsme potřebovala zhubnout 14-15kg díky onemocnění štítné žlázy, jsme vlastně teď na chemii a zpomalený metabolismus akila se na mě držela jako klíšťata. Neměla jsem čas někam chodit, tak jsme doma jela skalpovačky, sedy, lehy, procvičení břišních, stehenních svalů, ráno pila vodu s citronem, omezila bílou smrt-ledničku, rsp. jím častěji, ale mnohem menší porce, tudáž nemám pocit hladu a na zahnání mlsnoty a podporu hubnutí beru Slimax. Nyní jsem dole +-9kg, ale hlavně to jede dolů přes cm, mám ze 48 vel. 42/44 a to už je sakra rozdíl, takže držím moc palečky:)

Kikina
1x

Nechci si nic nalhávat, nedokážu dietit a ani nechci. Nejím nezdravě, ale jsem skoro celý život oplácaná. Na cvičení si málokdy najdu čas nebo chuť. Zkoušela jsem diety, vynechání některých jídel, zrychlování metabolismu, ale mám pocit, že se nezměnilo nikdy nic. Nikdy bych asi neuvažovala o prášcích, ale nevěřím, že to nejde přírodní cestou. Prostudovala jsem diskuze a narazila na slim. Přečetla jsem blog, kde si píše blogerka deník s těmi tabletkami a hubne. Má tam fotky a popisuje den po dni. Fakt zvažuju že do toho dnu, tabletky mají zrychlit metabolismus a to hubnutí fakt napomáhá.

Jana

Ahoj, já vyzkoušela ještě něco jiného. Spíš jsem neměla silnou vůli vydržet diety, cvičit a tak. Takže jsem vždycky začala, pak párkrát zhřešila (čokoládou nebo tak), a tak. Pak mi kamarádka doporučila jednu paní, která se zabývá magií a energií a tak. To mi pomohlo. Asi na to většina nevěří. Nebylo to o tom, že by udělala kouzlo a já najednou byla o 20 kilo lehčí. Ona mi jen "změnila" myšlení. Asi to vysvětluju blbě, ale měla jsem pak silnou vůli vydržet. jsou to asi tři roky, kámoška ji využívala kvůli dotazům na lásku a tak. tenkrát byla na mejlu - [email protected] , tak to můžete zkusit, jestli to ještě provozuje. Káča

Sára Nováková

Holky, jak zde někdo dělal reklamu jisté paní, která mu pomohla s hubnutím s e - mailem: [email protected], je to jistá paní Sára (Darina Kříčková), varuji před ní, pobere peníze a už o ní neuslyšíte!!!

Dana Nová

dobrý večer, poradil byste mi někdo vhodný přípravek na hubnutí, resp. nějaké prášky na předpis? z lékárny nic nefunguje. Je mi 35 a BMI mám 30,3. děkuji moc za tipy Dana

bára

Nevěřím práškům na hubnutí a nebo různým krátkodobým dietám. To nepomáhá, případně jenom na chvíli a pak se dostaví jojo efekt. Takže za mě jedině zdravá strava prakticky napořád a pravidelné cvičení a pohyb. Taky k hubnutí pomáhá správné myšlení. Pokud budu věřit tomu, že nedokážu zhubnout, tak se mi to nepodaří. U mě taky fungovala tahle kombinace. I když je fakt, že jsem si nakonec pomohla liposukcí. Nedařilo se mi hubnout na břiše i když tuk na zbytku těla šel dolů. Takže jsem navštívila dr.Justana a nechala si tuk na břiše odsát. Je to asi tři měsíce zpátky a jsem z toho nadšená ještě doteď :D

Hanka

Už několik měsíců se snažím zhubnout cvičím, posiluji a snažím se stravovat zdravě. Bohužel mi to nějak moc nepomáhá, pořád nemám takové jaké chci některé partie- boky. Možná se jednou naštvu a také liposukci podstoupím, je to zřejmě jediné co i pomůže. Mohu se zeptat na kolik tě to vyšlo a za jak dlouho jsi zase byla opět v pořádku a mohla pracovat a tak?

Berus

Pokud potřebuješ zhubnout tolik a máš to z důvodů prášků apod, zkus se poradit z odborníkem, výživová poradkyně ti určitě pomůže, kamarádka má taky takovou zkušenost.

Kerolajn

muzu se zeptat, kam chodila tvá kamarádka? Také bych chtěla vyhledat nějakého dobrého nutric. porad. Budu klidně i někam dojíždet, jen když mi dokáže pomoct.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se&hellip;

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči&hellip;

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho&hellip;

Naši partneři

Inzerce