Inzerce

Léčba chlamydií přírodní cestou

Veroniko,mohu Vám pomoci s léčbou chlamydií přírodními produkty z Číny.Máte-li zájem, pište na radkakasalova@bady.cz

Inzerce
Odpovědi
dana3 poděkování

zjistili mě chlamydie nevím odkud je mám ale jsem z toho docela špatná mám léčbu antibiot,ale myslím že mám stále probléby jeden den mám bolesti kolenou pak nártu a vůbec jeden lékař říká to je chlamdama další že nikoli jsem zmatená takže čekám až mě asi kámošky chlamdy sežerou!!!

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. října 2007, 16:43:16

danulina

proč nikdo nereaguje?jsem na těchto stránkách sama?

13. října 2007, 22:22:48

jindra3 poděkování

Ahoj Dano,mám také problémy už tři roky.Tedˇ momentálně užívám wobenzym,lichořeřišnici větší,koloidní stříbro.Krevní testy jsem měla negativní,tak se se mnou nikdo nebaví a musím si pomoci sama.Je mi líp než mi bylo,ale pořád to není ono.Maximálně se objednám na imunologii do prahy.Ráda získám další informace.Jindra

14. prosince 2007, 03:24:41

jirka2 poděkování

Léčit, respektive"léčit" protože bez uvozovek to opravdu napsat nelze...chlamidie přírodní cestou není nic než hazardování a to nejen se zdravím, ale i životy infikovaných a jejich okolí.. Zlatokopové, kteří vám vsugerovávají že vás vyléčí ad již komerčními preparáty,bylinami,či různými prvky, by správně měli být postaveni před soud, s rozpětím trestu 5 až 10 let...

23. ledna 2009, 10:45:03

J.2 poděkování

Tak trochu souhlasím:Rok na TcM,každá návštěva kolem 3000kč,-dali mě jakš- takš dohromoady a po roce ukončení léčby jsem skončila stejně na revmatologii,a stále se mi zhoršují problémy ,pomáhá jen ATB.

18. února 2009, 20:42:04

erwin2 poděkování

asi jsi chlamdy nikdy neměl, protože tohle by jsi nikdy nenapsal, doktoři potřebují body a šarlatáni prašule, ale všechno je jinak..................

29. března 2009, 23:07:59

Mária Poperníková

Podle dostupných výsledků za poslední roky mám chronické chlamydie. Prodělala jsem boreliozu - EBV virózu - mám plicní chlamydie a pozitiv mycoplazmu a kdoví - co ještě :-(( Na léčbu nemám !!!!!!! peníze. Dr. Klubal v Praze je absolutně nedostupný - Dr. Ďurovská v Bratislavě taktéž. Zůstává mi měsíčně necelých 4-tisíce - pokud si 3 tisíce vyhradím na léčbu. :-)) :-)) :-)) směšné !!! pro obvodní doktory jsem zralá - pacient na psychiatrii. Prosím - jakou mám možnost léčby ? Přírodní cesta ? Prý Cistus je na chlamydie. Nebo někdo poradí ? Neraďte, prosím oprátku. To mě napadlo dávno, ale pořád ještě mám chuť žít !

23. října 2016, 00:08:50

anonym

Dej si znovu udělat test na borelie a použij antibiotika potom bylinky, kyselost těla, dieta, je to málo inf.

23. října 2016, 11:50:59

Petra5 poděkování

Je to týden co my zjistily chlamdy a po čtení nejrůznějších stránek jsem stoho dost vyklepaná.Dostala jsem antibiotika na 3 týdny tak ted jen doufám...snad budu jedna z mála co jse vyléčí co nejdříve.Jinak doktoři otom neví vůbec nic,pořád jsem běhala na gynekologii že mě bolí toto a toto ale posílaly mě pryč že jsem zdravá a má prakticka lékařka jelikož mě hrozně bolely záda a nohy tak mě posílala na rehabky ze zádama...až jsem si našla příznaky sama a šla požádat o tety!!takže všem kteří tímto svinstvem trpí držím palečky at jse o nejdříve uzdraví!!!

9. dubna 2009, 21:57:45

Leontyna

Mám to samé první my našli infekcí v moči brala sem antibiotyka a je my stejně brnění nohou někdy rukou úzkost bolesti hlavi bolení oči chodím pořád na WC a bolesti pod bříšku moc nejím a přestala sem kouřit celí den unavena chce se mi spat

14. listopadu 2015, 22:28:34

Honza9 poděkování

Chlamydie to je boj s větrnými mlýny. Při léčbě dostáváme velké množství antibiotik, ty však vše nevyřeší, musíme si pomoc sami a to podpůrnými léky. Bohužel to není levné, kvalitní přípravky za tu cenu to stojí, když člověk chce být fit. Pokud bereme léky musíme vždy vyčistit organismus od toxinů, které vznikají při léčbě a způsobují nám zdravotní problémy. Dále musíme doplnit a posílit imunitu, potlačit zánět, posílit naše orgány a prokrvit. S touto nemocí bojuji rok a teprve před půl rokem se mi konečně ulevilo a mohu normálně žít jako člověk a ne jako zvíře. Jedná se o přírodní přípravky, objednal jsem je na emailu: csm-sunkins@seznam.cz , kde jsem získal cenné rady a popis přípravků. Chce to napsat všechny problémy, které vás trápí, rádi poradí a vysvětlí co a jak a pak už to záleží na Vás, jak se rozhodnete.

11. dubna 2009, 20:47:30

humo1 poděkování

boli me zada hlava a pritel ma 3 koule a obcas nema zadny.sme v prdeli

10. srpna 2009, 18:39:49

SAKUMAHUMA1 poděkování

MAME CHLAMIDII

10. srpna 2009, 18:41:50

miska4 poděkování

chtěla bych se zeptat jak poznam ze chlamidii mam?

22. listopadu 2013, 17:30:01

Ondra2 poděkování

Ahoj. Pomáchá doplněch stravy Chlamydyl nebo Chlamydyl extra. Funguje to lépe než antibiotika - zabere po 1.-2 dnech. Symtomy ustoupí. Lze podávat společně s antibiotiky, ale je to zbytečné - funguje to samo. Nevyléčíte je však úplně - pokud budete unaveni, budete mít oslabený organismus tak se vám to vrátí, ale stačí opět nasadit Chlamydyl..!

13. října 2014, 10:01:32

Lena Amálie1 poděkování

Zdravím. Právě čekám na výsledky krevního testu na chlamydie. Jak vidím, moc možností dostat ty potvory z těla, není. Opravdu funguje Chlamydil? Já se potýkám se "stěhovavými" bolestmi po celém těle, čas od času prodělám infekci horních i dolních cest dýchacích a trvá hodně dlouho, než to přejde. Další moje problémy - dlouhodobé bolesti chodidel (možná 5 - 6 let, teď mě nebolí), mívám bolesti v zádech, sedací nerv (teď začaly v červenci a až v listopadu odezněly, RHB léčba nepomáhala). Večer nikdy nevím, co za bolesti mě překvapí na druhý den. Teď mám opět problém s dýchacími cestami - začalo to banální rýmou, pokračovalo to akutním zánětem průdušek, bolely mě uši, mám je zalehlé, teď mě bolí v krku, hrtan, zejména večer a ráno vykašlávám z průdušeknechutnosti (fuj), dnes jsem se vzbudila se zalepeným okem. Tak si myslím, že to jsou chlamydie, ale doktoři to neumí léčit (ani nevidím snahu a připadám si, že jsem pro ně vzduch). Proto bych ráda věděla, že Chlamydil Vám opravdu pomohl. Moc děkuji i za další rady, jak jste si zvýšili imunitu.

14. listopadu 2014, 20:03:03

Lucka

Co tedy zabírá na plicní chlamydie přírodního nejvíce? Nechci brát antibiotika, homeopat mi řekl,že mé tělo by si na antibiotika navyklo a samo by nejsoíš stejně nezačalo fungovat (imunita), na gynekologii mi našli chlamydie i v pochvě, nevím však jestli plicní mohou být i tam..co za přípravky přírodní si tedy mám prosím sehnat a mohu tomu opravdu věřít, že si nebraním antibiotik ale přírodních léku, neublížím ještě víc? Děkuji Vám moc za odpověď, jsem totiž z toho už zoufála..

15. února 2016, 12:49:26

Jean

je to málo inf. záleží na testu jestli je to chronické, tak se to vyléčit nedá, následky trvalé, tady se nedá víc napsat, jedině mimo diskusi.

15. února 2016, 13:07:53

Petr1 poděkování

Vylečit se dá i chronické onemocnění chlamydiemi,ovšem neexistuje žádný recept který zabere každému. Někomu zabere chlamydil nebo úprava stravy a pravidelné biorytmy s dostatkem spánku.Chronické stádium se v drtivé většině dá léčit pouze kombinovaným antibiotickým protokolem a to je poslední možnost.Tento protokol někomu zabere a jinému ne.Já jsem zřejmě přešel do chronicity,měsíční atb léčení dvojkombinací nezabralo.Zkouším "přírodní" cestu,zlepšení je minimální.Platí přímá úměra mezi délkou doby propuknutí infekce a promořeností těla chlamydiozou / pravděpodobností rychlejšího vyléčení.Jinými slovy,čím dříve se začne s léčbou,tím dříve se člověk může vyléčit.

8. března 2016, 20:30:34

Jean

v chronickém stavu se CPN a CTR vyléčit nedá, za každou nemocí stojí chlamydie a mají je všichni !

9. března 2016, 09:47:52

ja

Ach boze Jeane! Jdi uz se bodnout s temito vykriky a desenim lidi. Jake mas vubec vzdelani. Kdes k temto "zarucenym" informacim prisel. Rady ktere by byly k uzitku nedas a jen tady lidi desis. O chlamydiich dnes nikdo nic zaruceneho nevi, promorenost je obrovska a nekomu skodi (zrejme) a nekomu ne. Je to tedy asi dano tim, jak kvalitni mame imunitni system. Tedy nejlepsi pomoc by byla nejspis jeho posilovani. Echinacea, zensen...Zkvalitnit zivot, delat, co ma clovek rad, odpocivat, tesit se, nestresovat atp. Lehce se to rika, tezko dela, ale nase babicky rikavaly - zdrava mysl, pul zdravi. Drzte se!!!

6. dubna 2016, 13:02:38

Jean

je vidět jak jsou lidi naivní, vzdělání není potřeba, ale zkušenosti, hlavně doktoři umí léčit CPN , oblbujou a mrzačí pacienty :-)

6. dubna 2016, 14:21:52

Moly1 poděkování

Zdravím,s chlamydiemi se potýkám cca 3 roky,přístup lékářů je katastrofa :o Neradi dávájí testy na chlamky,na plícním mi dr.odvětil na můj koment,že mi ten klacid nezabral,že zanět je výlečený,nashledanou:oO pár měsíců později při dalších větších potíží jsem zašla za dr.,testy zase pozitvní,summamed taky nezabral.Rok jsem nějak přežívala,problémy se zhoršily,před 2 týdny jsem zašla opět k dr.,že se mi to všechno horší,tak mi udélala testy s upozorněním,že nemám na chlamydie všechno házet,výsledky zase pozitvní,zítra dobírám poslední klacid,co mi předepsala jen na týden,ehm...žádná změna :oDělala jen testy na plícní chlamydie a když jsem jí požádala,at mi udělá testy i na ty trachomatis,prý moje potíže gynekologickě,které mám stejnou dobu jako s plícními problémy,s tím nesouvisí,že to mám řešit opět na gyndě,at mi udělá testy tam :o Už musím docházet i na onkologii,tam jsem odvětila dr.,že mám plícní chlamydie,tak se mě zeptal,prý jak to poznám,že je mám :DByla jsem předevčírem na gyndě a požádala o ty testy,tak mi je udělá až dnes,protože mám blbou pojišťovnu,která to nechce moc proplácet,že jsou tam nějaké limity a doporučila mi,že se mám přihlásit k jiné pojištovně,která prý zatím vše proplácí :) Proto asi ta nevůle ohledně testů na chlamky u ostatních dr. :oTa neochota,když se uráčíte říct,že atb.nezabraly,je mazec.Ty testy by se měli dělat pravidelně po dobrání atb.a přeléčovat,jenže dr,nejde o zdraví,ale o prachy:(Zkusím alternativní medicínu,dr.už nevěřím a pořád se doprošovat o testy a léčbu už mě nebaví a stejně napíšou atb.,které nepomůžou a tím to je pro ně vyřízené,dál nezájem :(

1. července 2016, 02:47:56

Jean2 poděkování

Ahoj, léčíš se špatně, musí se na to jinak, jestli chceš napiš email, tady se nedá psát :-)

1. července 2016, 06:27:19

Majkl

Jeane, zajímá mě jak jinak léčit, už se v tomto docela dost orientuji a rád si vyslechnu i tvůj příběh nebo způsob který ti pomohl. S tím co jsi napsal, že to má každý s tebou dost souhlasím... :( kdyžtak napiš exstres@seznam.cz

31. srpna 2016, 20:37:30

Zdena 1 poděkování

Dobrý den , prosím mohl by jste mě poradit jak se zbavit chlamydií , nemohu se z toho dostat již několik let . Moc děkuji .Můj e-mail je z.mateju@centrum,cz

1. listopadu 2016, 08:38:31

Janyfe

Jeane, prosím, můžeš i mně napsat jaké máš jiné zkušenosti s tímto?Trápí mě již 2,5 roku. Velmi děkuji. Janyfe@seznam.cz

7. listopadu 2016, 12:18:56

Ivan1 poděkování

Ahoj všem. Denně bojuji s bolestmi zad, kloubů a hlavně neustálým pocitem "nemoci". Takový ten pocit, jako když by měl člověk dostat chřipku, těžko se to popisuje. Může se jednat o Chlamydie? Problémy trvají už asi rok v různé intenzitě

6. října 2016, 11:16:57

Marie1 poděkování

Ahoj, ten pocit nikdy nekončící chřipky .....tak ten také znám. Taky patřím mezi vlastníky těchto potvor. Mám ty plicní a zřejmě několik let. Lítám po netu a hledám a hledám.....doktorům moc nevěřím. Včera jsem našla vědeckou studii v časopise remedia online.Doktor Tomáš Snížek tam shrnul poznatky o této chorobě, čerpal z různých zahraničních zdrojů....a opravdu je to dost děsivé čtení, četla jsem ho hodně pozorně. Pokud by někdo měl radu , nebo zkušenost s něčím , co doopravdy pomůže....určitě tady bude spousta vděčných lidí.

7. října 2016, 08:48:30

Jean

Ahoj, co může takovej doktor vědět o chlamydii, ještě jsem takového nepotkal, jeden mi řekl, že je to móda dneška, proto ho považuju za hlupáka, žít se s tím dá, ale jsou to muka, když se neví o co jde a píšou se nesmyslné prášky na všechno možné, jenom né na chlamydie, vyléčit se to nedá, pokud je to v chronickém savu, akutní je to do týdne ATB.

7. října 2016, 17:36:50

erzebet

Zdravím Jeane. Pokud můžeš něco bližšího poradit - evidentně mám chronické chlamydie - léčené posledních 8 let několikrát - v únoru positivní i mycoplasmu - v létě už chlamydie negativ - jen protilátky. Tak asi se to vypařilo či co :-)) protože jsem už žádné antibio nebrala :-)) mám prodělanou boreliózu asi 16 let zpět "bajvoko" a EBV virózu také po té borelce. Dnes čerstvý výsledek na vitamin D hodnota 21,2 min. má být 50 a max. 160,5. Prý nízký obsah D znamená chronickou fázi. Podle paní doktorky Ďurovské. ? Pan doktor mě odeslal na denzitometrii. Ale údajně jsem na osteoporózu ještě mladá :-)) Bude mi 52 :-)) Tak nevím. Byla jsem objednaná k Dr. Ďurovské, ale prostě nebudou stačit finance a také bojím - bojím, dcera se léčí na WP protokol, začínala u Klubala a teď se přeobjednala do Blavy. Když vím, jak tu léčbu nese a jaký má s tím problém a i ostatní lidé, opravdu mám strach a veliký. Ale takto se žít také nedá. Tak co a jak a kdo poradí ? erzebet@centrum.cz Děkuji.

15. listopadu 2016, 11:19:27

Jean

je to asi chlamydie, málo inf.

9. října 2016, 21:23:07

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 41 lidí.
Inzerce
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Lubomilka (Brusinky jsou prý dobré na zuby i močový měchýř) 29. listopadu 2016, 17:24:06

Doporučuji určitě Vitapixlu, přímo na močový měchýř Diskutovat

• Johana (Asentra 50) 26. listopadu 2016, 23:01:59

To vypadá spiš jako reklama farmaceutické firmy-skvělá Asentra, je to Zoloft s jiným… Diskutovat

• Niky (boule na zadku) 28. listopadu 2016, 21:20:26

Jestli je to na me tak boulicla teda nezmizela, ale nemam to uz tak bolestivy kdyz si sednu nebu… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.