Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

Léčba chlamydií přírodní cestou

Veroniko,mohu Vám pomoci s léčbou chlamydií přírodními produkty z Číny.Máte-li zájem, pište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
dana
5x

zjistili mě chlamydie nevím odkud je mám ale jsem z toho docela špatná mám léčbu antibiot,ale myslím že mám stále probléby jeden den mám bolesti kolenou pak nártu a vůbec jeden lékař říká to je chlamdama další že nikoli jsem zmatená takže čekám až mě asi kámošky chlamdy sežerou!!!

danulina
4x

proč nikdo nereaguje?jsem na těchto stránkách sama?

Alena
3x

Dobrý den ráda bych se zeptala co to je ta léčba wp?Mám už 8.mesicu strašně problémy .Mám jen chlamidie trachomatis protilátky.A nikdo mě není schopný pomoc,měla jsem 11.antibiotik a nezabíralo nic.Jsem už i u psicholozky,mám bolest v Třísle a vyrážky bolesti kloubů.Muzete ne prosím poradit děkuji.Moje obvodní a neuroložka to svádí má psichicku.

jindra
8x

Ahoj Dano,mám také problémy už tři roky.Tedˇ momentálně užívám wobenzym,lichořeřišnici větší,koloidní stříbro.Krevní testy jsem měla negativní,tak se se mnou nikdo nebaví a musím si pomoci sama.Je mi líp než mi bylo,ale pořád to není ono.Maximálně se objednám na imunologii do prahy.Ráda získám další informace.Jindra

jirka
3x

Léčit, respektive"léčit" protože bez uvozovek to opravdu napsat nelze...chlamidie přírodní cestou není nic než hazardování a to nejen se zdravím, ale i životy infikovaných a jejich okolí.. Zlatokopové, kteří vám vsugerovávají že vás vyléčí ad již komerčními preparáty,bylinami,či různými prvky, by správně měli být postaveni před soud, s rozpětím trestu 5 až 10 let...

J.
5x

Tak trochu souhlasím:Rok na TcM,každá návštěva kolem 3000kč,-dali mě jakš- takš dohromoady a po roce ukončení léčby jsem skončila stejně na revmatologii,a stále se mi zhoršují problémy ,pomáhá jen ATB.

erwin
5x

asi jsi chlamdy nikdy neměl, protože tohle by jsi nikdy nenapsal, doktoři potřebují body a šarlatáni prašule, ale všechno je jinak..................

ric

Jak jinak?

Mária Poperníková
7x

Podle dostupných výsledků za poslední roky mám chronické chlamydie. Prodělala jsem boreliozu - EBV virózu - mám plicní chlamydie a pozitiv mycoplazmu a kdoví - co ještě :-(( Na léčbu nemám !!!!!!! peníze. Dr. Klubal v Praze je absolutně nedostupný - Dr. Ďurovská v Bratislavě taktéž. Zůstává mi měsíčně necelých 4-tisíce - pokud si 3 tisíce vyhradím na léčbu. :-)) :-)) :-)) směšné !!! pro obvodní doktory jsem zralá - pacient na psychiatrii. Prosím - jakou mám možnost léčby ? Přírodní cesta ? Prý Cistus je na chlamydie. Nebo někdo poradí ? Neraďte, prosím oprátku. To mě napadlo dávno, ale pořád ještě mám chuť žít !

anonym
4x

Dej si znovu udělat test na borelie a použij antibiotika potom bylinky, kyselost těla, dieta, je to málo inf.

marcel
2x

zkuste biorezonanci ,je to dostupné ve všech krajských městech ovšem dražší ,držim palce snad s výeledky dostaví

Jean
7x

je to nesmysl :-)

Martina

Ahoj prosim napises mi na email moznosti lécby? Děkuji moc [email protected]

Radka
3x

Ano ,potvrzuji biorezonanci a uzivani lichorerisnice. Me to pomohlo

marek
2x

zdravim,zkuste olejový výplach ůst na internetu známé jako mlgání ,dochází při tom k nastartování imunitniho systému těla

Alicia

Mám úplně to samé a nervy hrůza nevzdávej to používám pm chkamidil

Ivica
4x

Vyřešila jsem chlamydie Ivermectinem. Mám též prodělané borelie trvale zvýšené EB viry. Zkusila jsem náhodně, po 30 letech problémů. Snědla jsem necelé 2 krabičky po 24 lécích. 3x 2 tablety denně, mám 80 kg. Po xy letech nejsem unavena a každou chvíli nemocná. Dá se sehnat v Egyptě. Imunolog to ví, řekla jsem mu to po vyléčení.

Ivica
2x

V Egypte se jmenuje Iverzine( Ivermectin 6 mg) 24 tablet.

Honza

Můžete mě prosím Vás soukromě kontaktovat? [email protected]

Svitlana

Dobrý den, Já se synem už dva roky bojujeme s plicními chlamydiemi a zatím bez výsledku. Nejdřív ATB, pak chlanydyl extra, koloidní stříbro, což projevy nemoci vždy utlumilo a pak znovu nemoc získala na síle... neustále zvýšená teplota, únava bolesti hlavy, kloubů atd... navíc se přidala mononukleóza a borelióza... Lékaři chlamydie řešit nehodlají, prej to bylo vyřešené ATB... Mohla byste prosím dát podrobnější informace ohledně léčení Ivermectinem na e-mail: [email protected] Děkuji.

Beata Jelova

Dobrý den já tiez riesim plucne chlamidie vybrala som od prosinca 6 antibiotik plucna doktorka mi povedala že to nieje možné že mi nic nepomáhá v pondelok idem na dalsie testy cítím sa úplně na umretie a myslym si že už ich mám velmi dávno predtym má stále liecili na záněty co bola určitě chyba testy na chlamidie mi nikto nerobil a k tomu mám este infekciu klebsiella som úplně nešťastná jeden den mi je na umretie a druhý den trocha lepsie a takto sa to opakuje už 2 mesiace vie mi prosím niekto pomoct?

Petra
11x

Je to týden co my zjistily chlamdy a po čtení nejrůznějších stránek jsem stoho dost vyklepaná.Dostala jsem antibiotika na 3 týdny tak ted jen doufám...snad budu jedna z mála co jse vyléčí co nejdříve.Jinak doktoři otom neví vůbec nic,pořád jsem běhala na gynekologii že mě bolí toto a toto ale posílaly mě pryč že jsem zdravá a má prakticka lékařka jelikož mě hrozně bolely záda a nohy tak mě posílala na rehabky ze zádama...až jsem si našla příznaky sama a šla požádat o tety!!takže všem kteří tímto svinstvem trpí držím palečky at jse o nejdříve uzdraví!!!

Leontyna
2x

Mám to samé první my našli infekcí v moči brala sem antibiotyka a je my stejně brnění nohou někdy rukou úzkost bolesti hlavi bolení oči chodím pořád na WC a bolesti pod bříšku moc nejím a přestala sem kouřit celí den unavena chce se mi spat

Jakub
1x

Ahoj mám to samé co si otom popovídat?

Honza
14x

Chlamydie to je boj s větrnými mlýny. Při léčbě dostáváme velké množství antibiotik, ty však vše nevyřeší, musíme si pomoc sami a to podpůrnými léky. Bohužel to není levné, kvalitní přípravky za tu cenu to stojí, když člověk chce být fit. Pokud bereme léky musíme vždy vyčistit organismus od toxinů, které vznikají při léčbě a způsobují nám zdravotní problémy. Dále musíme doplnit a posílit imunitu, potlačit zánět, posílit naše orgány a prokrvit. S touto nemocí bojuji rok a teprve před půl rokem se mi konečně ulevilo a mohu normálně žít jako člověk a ne jako zvíře. Jedná se o přírodní přípravky, objednal jsem je na emailu: [email protected] , kde jsem získal cenné rady a popis přípravků. Chce to napsat všechny problémy, které vás trápí, rádi poradí a vysvětlí co a jak a pak už to záleží na Vás, jak se rozhodnete.

humo
3x

boli me zada hlava a pritel ma 3 koule a obcas nema zadny.sme v prdeli

SAKUMAHUMA
3x

MAME CHLAMIDII

miska
5x

chtěla bych se zeptat jak poznam ze chlamidii mam?

Ondra
11x

Ahoj. Pomáchá doplněch stravy Chlamydyl nebo Chlamydyl extra. Funguje to lépe než antibiotika - zabere po 1.-2 dnech. Symtomy ustoupí. Lze podávat společně s antibiotiky, ale je to zbytečné - funguje to samo. Nevyléčíte je však úplně - pokud budete unaveni, budete mít oslabený organismus tak se vám to vrátí, ale stačí opět nasadit Chlamydyl..!

Lena Amálie
7x

Zdravím. Právě čekám na výsledky krevního testu na chlamydie. Jak vidím, moc možností dostat ty potvory z těla, není. Opravdu funguje Chlamydil? Já se potýkám se "stěhovavými" bolestmi po celém těle, čas od času prodělám infekci horních i dolních cest dýchacích a trvá hodně dlouho, než to přejde. Další moje problémy - dlouhodobé bolesti chodidel (možná 5 - 6 let, teď mě nebolí), mívám bolesti v zádech, sedací nerv (teď začaly v červenci a až v listopadu odezněly, RHB léčba nepomáhala). Večer nikdy nevím, co za bolesti mě překvapí na druhý den. Teď mám opět problém s dýchacími cestami - začalo to banální rýmou, pokračovalo to akutním zánětem průdušek, bolely mě uši, mám je zalehlé, teď mě bolí v krku, hrtan, zejména večer a ráno vykašlávám z průdušeknechutnosti (fuj), dnes jsem se vzbudila se zalepeným okem. Tak si myslím, že to jsou chlamydie, ale doktoři to neumí léčit (ani nevidím snahu a připadám si, že jsem pro ně vzduch). Proto bych ráda věděla, že Chlamydil Vám opravdu pomohl. Moc děkuji i za další rady, jak jste si zvýšili imunitu.

Lucka
1x

Co tedy zabírá na plicní chlamydie přírodního nejvíce? Nechci brát antibiotika, homeopat mi řekl,že mé tělo by si na antibiotika navyklo a samo by nejsoíš stejně nezačalo fungovat (imunita), na gynekologii mi našli chlamydie i v pochvě, nevím však jestli plicní mohou být i tam..co za přípravky přírodní si tedy mám prosím sehnat a mohu tomu opravdu věřít, že si nebraním antibiotik ale přírodních léku, neublížím ještě víc? Děkuji Vám moc za odpověď, jsem totiž z toho už zoufála..

Jean
3x

je to málo inf. záleží na testu jestli je to chronické, tak se to vyléčit nedá, následky trvalé, tady se nedá víc napsat, jedině mimo diskusi.

Prosim o radu ako sa zbaviť chlamydii prosim pekne

Alicia

Prosím mám chronické chlamidie můžete mě poradit.Dekuji

Nikol
1x

Já brala na chlamydie 3 tydny antibiotika... po 2 tydnech po dobraniatb se priznaky se vratily... zabral az CHLAMYDIL EXTRA cca za týden, brala jsem 2x2 tablety denne... nutno brat aspon 3 mesice a vice - dle toho jak dlouho jste nakazeni a zamoreni... jinak se vam to zpet vrati

Petr
9x

Vylečit se dá i chronické onemocnění chlamydiemi,ovšem neexistuje žádný recept který zabere každému. Někomu zabere chlamydil nebo úprava stravy a pravidelné biorytmy s dostatkem spánku.Chronické stádium se v drtivé většině dá léčit pouze kombinovaným antibiotickým protokolem a to je poslední možnost.Tento protokol někomu zabere a jinému ne.Já jsem zřejmě přešel do chronicity,měsíční atb léčení dvojkombinací nezabralo.Zkouším "přírodní" cestu,zlepšení je minimální.Platí přímá úměra mezi délkou doby propuknutí infekce a promořeností těla chlamydiozou / pravděpodobností rychlejšího vyléčení.Jinými slovy,čím dříve se začne s léčbou,tím dříve se člověk může vyléčit.

Jean
4x

v chronickém stavu se CPN a CTR vyléčit nedá, za každou nemocí stojí chlamydie a mají je všichni !

ja
8x

Ach boze Jeane! Jdi uz se bodnout s temito vykriky a desenim lidi. Jake mas vubec vzdelani. Kdes k temto "zarucenym" informacim prisel. Rady ktere by byly k uzitku nedas a jen tady lidi desis. O chlamydiich dnes nikdo nic zaruceneho nevi, promorenost je obrovska a nekomu skodi (zrejme) a nekomu ne. Je to tedy asi dano tim, jak kvalitni mame imunitni system. Tedy nejlepsi pomoc by byla nejspis jeho posilovani. Echinacea, zensen...Zkvalitnit zivot, delat, co ma clovek rad, odpocivat, tesit se, nestresovat atp. Lehce se to rika, tezko dela, ale nase babicky rikavaly - zdrava mysl, pul zdravi. Drzte se!!!

Petr
5x

Jenze on ma bohuzel pravdu. Za kazdou nemoci jsou chlamydie. U Klubala uz rok a pul beru ctyrkombinaci antibiotik. Nyni i infuze atb. Vysledek je, ze se citim lepe. O dost. Ale chlamydie jsou v nalezu stale. Bylyny me nepomohly. A ze jsem jich zkusil. No. Jsem na mizine. Silene vedlejsi obtize. Presto se nebodlam vzdat. Hloupe rady o dobre nalade a pozitivnim mysleni me ale dokazi pobavit. Bohuzel je realita kruta! Chlamydie jsou nemoc, na kterou se umira.

Jarda
27x

Ahoj. Mýlíte se. Vše je léčitelné. Já jsem se dostal z podobné situace. Není to tak složité. Tento vzkaz posílám těm, kteří chtějí žít. Těm, kteří chtějí udělat cokoli, aby byli zase svými pány, samy v sobě. Vše co k tomu potřebujete, je selský rozum. Neděste se strachu a paniky. Ta je přirozeným průvodcem podobné situace. Vrhněte se vší silou do procesu vyléčení. Vyzkoušejte co vám nabízí profesionálové, třeba 2-4kombinaci ATB..ale pokud nezabere za měsíc, dva, jděte jinam. Nevěřte pouze lékařům, a nevěřte ani pouze alternativcům. Nejvíc ze všeho poslouchejte co vám říká vaše tělo. Ono k vám hovoří a říká, co mu pomůže. Naučte se ho znovu slyšet. To že jste tady a máte tendenci věřit místním manipulátorům, je důkaz toho, že neslyšíte vlastní tělo. První krok je změna stravy. Vylučte všechnu chemii. Vařte si vlastní jídlo a nikoho nezajímá, že nemáte energii. Vysazení cigaret, alkoholu, cukru, mouky a lepku je samozřejmostí, kterou vůbec nerozporujte. Začněte dietou na masových vývarech a čistě přírodní stravě - zelenina, vařené přílohy. Po měsíci, dvou, tělo zesílí a vyloučí část nepořádku, který je v něm usazený. BUde daleko citlivější na léky a/i/nebo bylinky. To že některá bylinka nezabrala, neznamená že nefunguje. Množství, způsob braní, doba braní, citlivost těla, to vše ovlivnuje zda funguje nebo ne. A nevěřte, že bylinky nefugují. Pokud budete silní (změna stravy je první věc, která vás silnými učiní), účinek preparátů ucítíte a sami si dokážete regulovat, co chcete dál brát. Druhá skupina lidí, a tech je bohužel většina, veškerou svou energii investuje do naříkání a křičí na všechny strany - dejte mi lék!! Ten ale v naprosté většině případů nezabere. Získat lék je hrozně jednoduché. Změňte se. "Chorobě" navzdory. Zesílíte a zjistíte, že ta choroba vlastně neexistuje. Druhá varianta je setrvat v roli oběti a naříkat co jsem to za chudáčka. Já si vybral tu první variantu. Je pekelně těžká. Ale moje rozhodnutí znělo žit a být svým pánem. Bůh s Vámi.

Jean
2x

je vidět jak jsou lidi naivní, vzdělání není potřeba, ale zkušenosti, hlavně doktoři umí léčit CPN , oblbujou a mrzačí pacienty :-)

nikys

Dobry den muzu poprosit o radu jak na chlamidie trach. a mykoplazmata mam uz asi 10 antibiotika a furt se toho nemuzem s pritelem nak zbawit Moc vas prosim o radu . [email protected]

Moly
5x

Zdravím,s chlamydiemi se potýkám cca 3 roky,přístup lékářů je katastrofa :o Neradi dávájí testy na chlamky,na plícním mi dr.odvětil na můj koment,že mi ten klacid nezabral,že zanět je výlečený,nashledanou:oO pár měsíců později při dalších větších potíží jsem zašla za dr.,testy zase pozitvní,summamed taky nezabral.Rok jsem nějak přežívala,problémy se zhoršily,před 2 týdny jsem zašla opět k dr.,že se mi to všechno horší,tak mi udélala testy s upozorněním,že nemám na chlamydie všechno házet,výsledky zase pozitvní,zítra dobírám poslední klacid,co mi předepsala jen na týden,ehm...žádná změna :oDělala jen testy na plícní chlamydie a když jsem jí požádala,at mi udělá testy i na ty trachomatis,prý moje potíže gynekologickě,které mám stejnou dobu jako s plícními problémy,s tím nesouvisí,že to mám řešit opět na gyndě,at mi udělá testy tam :o Už musím docházet i na onkologii,tam jsem odvětila dr.,že mám plícní chlamydie,tak se mě zeptal,prý jak to poznám,že je mám :DByla jsem předevčírem na gyndě a požádala o ty testy,tak mi je udělá až dnes,protože mám blbou pojišťovnu,která to nechce moc proplácet,že jsou tam nějaké limity a doporučila mi,že se mám přihlásit k jiné pojištovně,která prý zatím vše proplácí :) Proto asi ta nevůle ohledně testů na chlamky u ostatních dr. :oTa neochota,když se uráčíte říct,že atb.nezabraly,je mazec.Ty testy by se měli dělat pravidelně po dobrání atb.a přeléčovat,jenže dr,nejde o zdraví,ale o prachy:(Zkusím alternativní medicínu,dr.už nevěřím a pořád se doprošovat o testy a léčbu už mě nebaví a stejně napíšou atb.,které nepomůžou a tím to je pro ně vyřízené,dál nezájem :(

Jean
8x

Ahoj, léčíš se špatně, musí se na to jinak, jestli chceš napiš email, tady se nedá psát :-)

Majkl
3x

Jeane, zajímá mě jak jinak léčit, už se v tomto docela dost orientuji a rád si vyslechnu i tvůj příběh nebo způsob který ti pomohl. S tím co jsi napsal, že to má každý s tebou dost souhlasím... :( kdyžtak napiš [email protected]

Zdena
5x

Dobrý den , prosím mohl by jste mě poradit jak se zbavit chlamydií , nemohu se z toho dostat již několik let . Moc děkuji .Můj e-mail je z.mateju@centrum,cz

Janyfe
2x

Jeane, prosím, můžeš i mně napsat jaké máš jiné zkušenosti s tímto?Trápí mě již 2,5 roku. Velmi děkuji. [email protected]

Romča
1x

Jeane, prosím o radu jak na ně, [email protected] díky

Dana
1x

Ahoj Jeane, prosím, pošli mi, jak bojovat s chronickým výskytem chlamydií. Dík [email protected]

Jean
2x

Ahoj Dano, napiš jaké máš ptíže, jestli je to CPN a co Mudr.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

První gynekologická prohlídka - co vás čeká?

Každá dívka by měla první gynekologické vyšetření absolvovat ještě před zahájením sexuálního života, a to i když nemá žádné problémy.

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Výlet do Telče

Výlet do Telče.... Zuzana Lamačová

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce