Inzerce

Léčba chlamydií přírodní cestou

Veroniko,mohu Vám pomoci s léčbou chlamydií přírodními produkty z Číny.Máte-li zájem, pište na radkakasalova@bady.cz

Inzerce
Odpovědi
Petr2 poděkování

Ahoj Jeane. Jakou mas zkusenost s lecbou jinak nez atb vkuse? Beru ctyrkombinaci jako protokol 1,5 roku u Klubala. Muj email: petrcpn@seznam.cz Dekuji Ti, Petr

Reagovatpoděkovatnahlásit

11. června 2017, 03:06:03

Dana

Dobrý den, víte o nějakém odborníkovi na léčbu chlamydií na Moravě, který používá Wheldonův nebo Marshalův protokol?

8. března 2017, 19:13:32

Jean4 poděkování

Ahoj Dano, protokol je nesmysl, nic se tím nevyléčí, pdívej se na vývoj CPN, ATB se v tahu brát nemůže.

8. března 2017, 23:05:51

MIchaela2 poděkování

Jean muzu poprosit jak na chalmidie?Mamka se s tim potyka uz pul roku a ma to chronicke :( tramora@seznam.cz dekuji moc!

1. června 2017, 16:10:56

Lea

Vřele doporučuji wobenzym.

4. září 2017, 13:59:24

Ina

Dobrý den Jane, prosím o radu jak vyléčit chronické pl. Chlamidye. Můj email inatrefilikova @seznam.cz. Předem děkuji

9. srpna 2018, 08:29:17

Petr2 poděkování

Ahoj simulanti a hypochondři .Mám chronickou Boreliozu a plicní chlamydie a bojuji s nimi už léta.Bolí mne celé tělo, hrozná únava ale mám největší strach že než umřu tak oslepnu.Chce to brát dlouhodobě antibiotika a hodně pít.Mně pomáhá když se jednou týdně pořádně proliji pivem a to si moje tělo doslova žádá.Dále na posílení imunity beru korejský žen šen a Echinaceu v tabletkách plus vitamín C s prodlouženým účinkem . Ty potvůrky dostanou každého kdo má nějak oslabenou imunitu a mnozí doktoři takto nakažené pacienty neradi vidí a nemají zájem je léčit .Chce to asi zajít do infekční ambulance ale tam má člověk strach že chytne ještě další infekci.

12. března 2017, 17:18:06

Jean1 poděkování

je to málo co děláš pro zdraví, ATB na to nestačí a nedá se brát v tahu :-)

12. března 2017, 19:39:25

Sobi35 poděkování

Ahoj Jean bylo by možné mi poradit, jak bojovat s chlamydiovou infekcí? Tvoje zkušenosti co zabralo? Jsem bezradna. Nikdo mi nechce udělat testy na infekčním mi řekli že na to nevěří a tím to skončilo. Budu zadat o výsledky krve a třeba tam chlamydie budou a nebo taky ne. Jinak mám pozitivní boleriozu.. Igg. Dlouhodoba únava, otoky kloubů a šílené pálení očí každý den to me trapi nejvice, take zavrate a spoustu dlasiho. Tyto problémy mám už tak 9 let a já nevím co dělat. Takhle se nedá žít. Jsem bezradna a psychicky na dne. Nikdo mi nedokáže pomoct a mam pocit, že ani nepomůže. Takhle, ale žít nechci a ani nedokážu. Beru antidepresiva abych mohla aspoň trošku fugovat. Jsem si jistá ze to není jen od psychiky prosím o pomoc. Děkuji.

13. dubna 2017, 21:41:24

Jean2 poděkování

Ahoj Sobi, jestli to budeš číst, tak jedině mimo diskusi.

6. července 2017, 21:12:48

anonym2 poděkování

Co je chlamydie Jde o nemoc, kterou způsobují baktérie. Dříve panovalo přesvědčení, že se jedná pouze o pohlavně přenosnou chorobu. Bohužel se ukázalo, že nákaza je možná i jinak. Rizikové je použití stejných ručníků, kapénková nákaza, nákaza na veřejné toaletě a další možnosti. Často se stane, že nakažený o nemoci neví a to třeba i dlouhá léta. Uvádí se, že zhruba 90 procent nakažených nemá o tom, že jsou nemocní ani ponětí. Neléčená chlamydie ale způsobuje velké obtíže a u žen je dokonce prokázána neplodnost nebo snížení plodnosti. Jak se projevuje V okamžiku propuknutí příznaků se může zdát, že jde o nějakou běžnou nemoc. Chlamydie totiž s oblibou napadá plíce, a pak se vše jeví jako zápal plic nebo chřipka. Pokud napadne pohlavní orgány, může zpočátku všechno vypadat jako kapavka, kandidóza či trichomonáza. Někdy se projevy nemoci zamění s boreliózou. Nemocný může být extrémně unavený. U plicní formy se obvykle dostaví intenzivní kašel, který přetrvává řadu týdnů. Bakterie napadají i nervový systém, což se projeví různými záškuby svalů, bolestí zubů a dalšími příznaky. Pokud je napaden imunitní systém, způsobuje nákaza únavu. U napadení pohlavních orgánů se může objevit bolestivý vřed, horečka se zimnicí a zduří uzliny v tříslech. U některých žen vypadají příznaky jinak. Mají charakter hnisavého výtoku, bolesti v podbřišku, nezvyklé bolesti při menstruaci a někdy také dochází k drobnému krvácení mimo cyklus. Velkým rizikem je přenos z matky na dítě při porodu. Tam hrozí dítěti vážné komplikace, jako je slepota či pneumonie. Jak se léčí Velmi účinná jsou antibiotika, která je třeba podávat delší dobu a ve zvýšené dávce. Často jde o běh na dlouhou trať. Nemoc se může vracet. Někteří pacienti udělali dobrou zkušenost s podpůrnou léčbou prostřednictvím úpravy stravy a pomocí posílení imunity. Pokud bude strava chudá na cukry a naopak přidáme cibuli, česnek, kořenovou zeleninu a další byliny, znepříjemníme bakteriím život. V tomto jarním období se také hodí pít odvar z kopřiv, který má čistící účinky. Je třeba vydržet alespoň tři týdny třikrát denně. Pomůžeme tak léčbě antibiotiky. Bron

22. března 2017, 20:55:18

Lucie5 poděkování

zdravim, u koho jak probihala lecba? chci se zeptat, delali mi testi, chlamydie trachomatis negativni, ty plicni take, vysledky mam doma, jen chlamydie sp. pozitivni a ty dve ostatni hranicni s tim, ze se mi po sesti tydnech ma brat znova krev, problemy zacaly po viroze, nejdriv me zacalo palit pod kolenem a bolet i koleno, stehno, bodave bolesti, delalo problem na tom i lezet, stale mi v tom koleni neco drazdi a uz mam i kus kuze pod kolenem necitlive, pak se to vrazilo i do ruky, brneni prstu, paleni rezani svalu, bolest ramene, mezi lopatkami, driv caste virozy, sem tam zanet mocovych cest, vim, ze imunitu asi nemam nejlepsi, zatim jsem na bylinkovych cajich, vitaminech, wobenzymu..nektere problemy odeznely, jen koleno stale poboliva, a ruce mam takove divne jehlicky, bodani, sem tam nekde cukne sval..po vsem co jsem cetla, to na chlamydie sedi, tedy na ty chronicke, borelie negativni, revmatologie negativni, cevni take, jeste me ceka navsteva neurologie, dal uz nevim...jsem objednana k psychologovi, trpim od detstvi uzkostma, ale nerada bych, aby se vse svedlo jen na psychiku... pokud by za to mohla psychika, je to take beh na dlouhou trat stejne jako chlamydie, ale ja nechci nic zanedbat, aby se jakakoliv lecba neminula ucinku..dekuji za rady, kdyztak si muzem psat i na mail :)

6. května 2017, 13:14:24

Jean1 poděkování

kdyztak si muzem psat i na mail :)

6. července 2017, 21:18:06

romana2 poděkování

Prosím Jeane,zda by mi napsala na mejl romanajindrova2@seznam.cz.Asi mě trápí chlamydie.Děkuji

27. prosince 2017, 07:52:09

Lucie

ale pokud je populace tak promorena, jakto, ze nekdo si s tim vesele funguje a jineho to uplne odrovna... ? asi je to jak s rakovinou, vse je to jak casovana bomba ty nemoci...snad se nam to telo snazi jen neco rict...take sem cetla, ze v cesku je nejvice nemocnych lidi, a to diky tomu ze jsme tu pod velkym stresem a tlakem...malo pohybu, nezdrava strava, atd...to si clovek ovsem uvedomi az mu neco je..do te doby funguje jak vetsina populace..takze si rikam, nedelame si to z nejvetsi casti my sami? je jasne, ze jak neco boli a boli to hodne a vsude, tak zacne jit dolu i psychika..tim se snizi i takovy hormon stesti v tele a to telo pak samo o sobe hur pracuje s jakoukoliv bakterii, virem atd... jeste jsem cetla od Ozanicha (nejaky lecitel v USA), ze spousta nemoci je i z bloku v hlave..proto je pry vzdy dulezite vedet, co ji predchazelo, kdyz ji mame v tele treba roky a pak se spusti..tak musi mit duvod (sok, trauma, umrti, atd...) dekuji predem za nejake vase poznatky...ja uz se tomu snazim prijit na ,,kloub,, tri mesice, co mi potize zacaly...

6. května 2017, 13:19:44

Yana696 poděkování

Problémy mi začali cca před 4 lety. Měla jsem novou práci , která byla časově i psychicky náročná ale hlavně strašně špatný kolektiv ženských , které po mně šly . Chodila jsem do práce s odporem.... Najednou závrať , teplota a pocity na zvracení. Šla jsem marodit ale začaly další příznaky , bolesti uzlin a žvýkacích svalů a kloubů , bolest a hučení v uších , celková slabost a neskutečná únava.... Dostala jsem 2* po sobě atb , obešla všechny možné doktory a všude negativní výsledky. Jako spoustu tady jsem na antidepresivech. Změnila jsem práci ale úvazek jen na 20 hod / týdně. Asi 8 měsíců byl klid ...V září to bude rok , co opět marodím.Chlamidie je zákeřná a napadne vám místo na těle , co je nejvíc namáhaný nebo zrovna bolestivý. Protože dělám prodavačku / pokladní , tak se mi pustily do ramen. Už mi odložili jeden termín operace ( čekala jsem na něj 4 měsíce ! ) , protože jsem měla opět pozitivní hodnoty .... Dostala jsem Clacid na 6 týdnů a potom se uvidí. Pokusím se tedy stravovat bez cukru a přikoupím nějaké léky ...Léčil se tu někdo Chlamydylem ? Prosím o zkušenosti. A držte se ;)

28. května 2017, 14:12:16

Jean1 poděkování

samotný chlamydyl na to nestačí !

6. července 2017, 21:26:17

Hedvika1 poděkování

Dobrýden,Jaene, mám také chlamidie plicní , můžete mi poradit na meil? hedvika.hanusova@email.cz........moc děkuji

3. dubna 2018, 22:51:58

Čuča3 poděkování

Ahoj Jeane,mám prokázané chronické chlamydie pneumonie,způsobují mi už dlouho velké závratě,pískání v uších,rozmazané vidění,stěhovavé bolesti svalů a kloubů v různé intenzitě a mnoho dalších bonusů,sebemenší změnu počasí proležím,po měsíční antibiotické léčbě -už několikáté se nic nezměnilo-naopak,prosím o radu na email cucadanova@seznam.cz moc děkuji

5. července 2017, 11:58:49

DANTO2 poděkování

danto2004@seznam.cz poprosil bych o radu díky

18. července 2017, 00:26:40

Simona2 poděkování

Ahoj. Po osmi měsících na neschopence a letos léčení už třetími antibiotiky a lítání po všech možných doktorech mi konečně na alergologii udělali krevní testy a zjistili plicní chlamydie a zvýšený počet bílých krvinek. Je mi furt jako bych měla chřipku, neustále mě bolí v krku, pokašlávám a hlavně po ránu vykašlávám hnusný bordel z průdušek. Někdy jsou tyhle stavy mnohem horší, že kašlu doslova jak tuberák. Naposledy celý letošní duben. Od toho dubna se mi navíc přidal i průjem, který trvá do teď, bolesti kolen a svalů nad nimi, zhoršila se bolestivost kloubů a brnění rukou, přidalo se brnění celé levé nohy. Do toho trpím velkou nespavostí, únavou, je mi furt horko nebo mám naopak zimnici a navíc mi ještě našli na UV plno uzlů na štítné žláze. Nemocenská mi skončila, ale v práci jsem to nedávala, tak jsem musela dát výpověď a jsem 14 dní na pracáku. Přestože mám ty nálezy, tak mám pocit, že na mě moje doktorka kouká jak na hypochondra. Hledám jinou cestu, jak se těch potvor zbavit. Za každou radu či zkušenost budu vděčná. Děkuji. Můj email: simonecka73@email.cz

4. srpna 2017, 13:29:17

Jitka2 poděkování

Prosila bych o radu jak na CPN. Můj email je titusak@seznam.cz.

10. srpna 2017, 16:28:29

zdeněk2 poděkování

Ahoj Jeane, nebudu tady psát všechny potíže, ale vypadá to na chlamydie taky. Jestli máš nějaké rady, budu rád, když mi napíšeš na hraba.z@seznam.cz. Díky. Z.

25. srpna 2017, 18:15:38

Renata

Já četla že pomáhá i oreganovy olej, atb se mi už moc brát nechcou, na 3 tydnyvklid a pak znova, jak s tím mam bojovat když mám imunitu na prd skrz ATB... M.zant v kyčlích bolest na plicích a trápí mě dušnost...

30. srpna 2017, 12:18:06

PH2 poděkování

Ahoj Jeane,mám chronickou CPN a chci tě požádat o info k léčbě.Více napíšu do mailu. kuschenwajt@seznam.cz

3. září 2017, 22:12:30

Honza2 poděkování

Ahoj Jeane, také poprosím o informace , zkušenosti ohledně léčení chronické chlamydie trachomatis. Thrakis22@seznam.cz

10. září 2017, 10:39:00

JanRybka1 poděkování

Co na škubání svalů u Chlam infekce?

22. října 2017, 16:30:25

TWIXI2 poděkování

Ahoj Jeane, prosím také info ohledně léčby plicních chlamydíí. Děkuji. topca @centrum.cz

20. listopadu 2017, 19:49:41

Jitka2 poděkování

Hezky den Jeane, taky bych poprosila o info ohledně léčby plicnich chlamidyí.Děkuji jitka.janousova@seznam.cz

27. listopadu 2017, 03:32:20

aninaz2 poděkování

Dobrý den, Jeane, prosím rovněž i informace ohledně léčby plicních chlamydií. Moc děkuji předem. stzackova@seznam.cz

27. prosince 2017, 11:00:32

Eva

Když si čtu o tom, že se má dlouhodobě užívat ATB, je mi z toho smutno,protože jak asi sami vidíte, problém chlamydíí to nikdy nevyřeší, jen na tu chvíli dají pokoj, ale pak při oslabeném imunitním systému po antibiotické zátěži zase brzy vylezou. Jedna možnost je tinktury- echinacea, ženšen a štětka,nebo Chlamydil, nejlepší je ale podle mých zkušeností plazmový generátor. Také to není hned, ale plazma vždy odstranuje ty aktivní chlamydie a človíčkovi se uleví. Je potřeba ale tuto léčbu opakovat vždy po aktivaci spících chlamydií. Držím palce. Eva

30. prosince 2017, 22:40:22

Marcela1 poděkování

Dobrý den, prosím o radu, již dva měsíce po určité události jsem se cítila velmi unaveně, necítila jsem prsty, mravenčení končetin, bolesti páteře v oblasti mezi lopatkami a beder, poté noční záškuby, charakteru, kdy spím velmi málo hodin a během měsíce šly kila dolů cca 8 kilo. Léčena OL hořčíkem. Nyní jsem si vyběhala testy a výsledek budu znát zítra avšak příznaky mi sedí na plicní chlamydie do puntíku. Nasadila jsem si ATB Doxyciclin a chlamydil, 12 den, bez efektu.. Před dvěma měsíci zcela zdravá, nyní nemohu chodit, jsem paralyzovaná bolestmi, velmi rychlý sešup dolů, hlavně ta bedra, jakobych cítila každý nerv. Poradíte prosím na mail marcys123@seznam.cz, velmi děkuji

3. ledna 2018, 17:06:09

oldpetr

Zdravím všechny smolaře kteří mají tuto zákeřnou infekci jako i já. Bojuji léta s následky pozdě diagnostikované Boreliozy a plícních chlamydií. Jednoho času jsem už nebyl schopen ani chůze do schodů a obout si boty .Doporučuji dlouhodobě užívat léčení na radu jednoho pana doktora z internetové lékárny který mi tvrdil že touto kombinací lze tyto infekce vyléčit už za půl roku.Užívám nyní Echinacea forte 600 2X2 tablety denně a Korejský žen šen 2X1 a Vitamín C s prodlouženým účikem 2X 1 denně po dobu nejméně půl roku a po zlepšení stavu poloviční dávky a to po dobu kdy tu infekci máte pozitivní a to může trvat léta záleží na stavu vaší imunity a rozvinutí infekce.Vzhledem k několika vývojovým stádiím boreliové a chalmydiové infekce musí léčka trvat nejméně půl roku .Ideální by bylo začít učinnými antibiotiky které vás zbaví dospělých chlamydií tím se uleví imunitě a ta potom pomocí uvedeného postupu výrazně posílí a pak si poradí i těmi které časem dokončí vývojové stádium .Já jsem po zlepšení stavu přestal z lakoty příliš brzy užívat tyto doplňky a potíže se mi vrátily .A tak začínám opět znovu neb mi to pomáhá a těch pár stovek měsíčně stojí za tu investici Antibiotika sama od sebe vás této infekce nezbaví to by jste je museli brát nejméně půl roku . Je třeba taky dodržovat pitný režim .S pozdravem Petr N.

4. února 2018, 14:44:47

Martin2 poděkování

Ahoj Jane mam taky CPN ..stavy hrozny ..naval, piskani v usich, nevolnosti, motani hlavy...prosim o radu na mstepan@stream.cz dekuji predem

27. března 2018, 13:27:56

Radka1 poděkování

Ahoj Jeane syn má plýcní chlamydie .Nevím jestli to má chronické a jsme z toho dosti zdrcení,protože byl aktivním sportovcem a sport byl pro něj vším.Ted má na 14 dní nasazený klacid a hledám další léčbu děkuji za radu.Moc jí potřebujeme email je radus.kubajs@seznam.cz

28. března 2018, 21:07:28

Linda 2 poděkování

Jeane, též prosím o info. Momentálně nám nasazena atb s přestávkou před druhou dávkoua potíže se vracejí, už zase začínám kašlat a škrábe mne v krku. Předem děkuji zpravu, jak na ně. klm1@seznam.cz

6. května 2018, 08:25:15

Klára 1 poděkování

Dobrý den Jeane, i já Vás chci poprosit o informace k léčbě chronických chlamydií. Můj mail je Rockova.Klara@seznam.cz Děkuji předem za informace a přeji pěkný den

27. května 2018, 11:05:47

SFrantiška1 poděkování

Dobrý den Jeane, prosím Vás o informace k léčbě chlamydií. Můj email je 5xsvetlo@gmail.com. Děkuji předem za Vaše informace a přeji Vám hezký den.

18. července 2018, 14:32:43

Katarína

Dobrý den, poprosím taky o informace. Mám plicní chlamydii, chronická forma.. Můj mail je k.zatkova@seznam.cz. Děkuji

26. července 2018, 23:25:41

Marcel

Zdravím Jeane, trpím chronickou CPN, pokud máš nějaké zkušenosti s tímto onemocněním prosím napiš na email p. marcel@email.cz děkuji

21. října 2018, 11:17:04

12
Přidat nový komentář
 [ pravidla diskuse ]
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Co děláte, když vás začnou bolet záda?
Zatím hlasovalo 136 lidí.
Inzerce
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Patrik (Sport a prevence) 21. října 2018, 12:00:07

Ano musel jsem zajít do lékárny a zaplatit 4000 korun, lékárna to objednala a doručila do… Diskutovat

• Michal (Rivotril) 19. října 2018, 16:38:48

Jak se máte?  Diskutovat

• Petr (Rivotril) 20. října 2018, 19:44:28

Zdravim Petro, Jozko, Michale. Tres je abstak, telo chce "svou" davku. Jozko, kdyby mi neco pomohlo… Diskutovat

Napsali jste nám

Děkujeme Vám za všechny dotazy a připomínky.
Vaše redakce

Naši partneři
Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.