Inzerce https://www.lekarna.cz/doprava-zdarma/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=doprava-zdarma

Léčba chlamydií přírodní cestou

Veroniko,mohu Vám pomoci s léčbou chlamydií přírodními produkty z Číny.Máte-li zájem, pište na [email protected]

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
Dana
4x

Ahoj Jeane, mám stěhovavé bolesti kloubů, pozitivní IgG, občas zvýšenou teplotu. MUDr. dal ATB na 14 dní.

Jean
2x

Ahoj, je to chlamydioza, samotná ATB nestačí a ATB je potřeba brát přerušovaně a dlouhou dobu, proč nepíšeš na email ?

Jana
3x

Ahoj Jean, můžeš mi napsat email, jak Lecis chlamydie, u mne způsobily skrytý pánevní zánět.diky [email protected]

kik
3x

ahoj, prosím ozval by ses mi také na e-mail? [email protected] - napíšu víc. Mám aktuálně atb.na probíhající plic.chlam., ale když se tak začítám, bude to nejspíš chronická záležitost.. díky moc. K.

Gabika
12x

Ahoj prosím môžeš mi poradiť ako vyliečiť chlamýdie u mňa a mojej dcérky.Ďakujem Gabika

Jana

Dobrý den, chtěla bych se s Vámi spojit a probrat možnosti léčby chlamydií? Předem moc děkuji za to, že mi napišete na [email protected]

Alena

Prosím pana Jeana o meil děkuji.Potrebuju radu

Johana

Prosím o info jak lecit na e-mail [email protected]

Andrea

Prosim pana Jeana o meil.Dekuji

Andrea
1x
Katerina

Můžeš mi také napsat email , jak na chlamidie ?

Lucie

Dobrý den, prosím o radu ohledně plicních chlamidií a mykoplasmat. Napadají mi klouby, hlavně operované koleno a i po 4 měsíční léčb+ Klacidem se nic nezměnilo, naopak. Zkusím cokoli, chci normálně fungovat a hlavně chodit. Je to peklo, neustále koleno plné hnusného žlutého výpotku, neustálé punkce. email: [email protected] Děkuji za každou zkušenost, radu. Lucie

Eve
3x

Klacid na týden je BLBOST! U chlamydii pneumonie musí byt Klacid 500mg užívaný 2x denně po dobu 14 dni ( minimálně). Příznaky chlamydii u me - kašel, bolest dutin, bolest uzlin a kloubu a zánět spojivek. Měla jsem tuto potvoru již 2x v životě, vždy jsem se z ni vyléčila, bohužel nyní ji mám potřetí a nemohu z dr. vyrazit antibiotika. Tak pomalu prestavam vidět a silim z bolesti kolene. Jinak je nutné s těmi antibiotiky jist Wobenzym, bez nej jsem se dříve nikdy neuzdravila, s nim ano. Pokud vám po dobrani Antibiotik zmizí všechny problémy kromě bolesti kloubu, tak s tím si pořadí kombinace Kremeliny, vitamínu C a Serrapeptazy. Alespoň me to pomohlo. Jinak smutným faktem je, ze někdo ma tak silnou imunitu, ze se jeho tělo vyléčí z této potvory samo (moje matka se nakazila a i bez léku byla v pohodě, jen ji chvíli bolely kolena a někdo bohužel trpí, jako zvíře a je mu jen hůř a hůř. To jsem já - bohužel vrozená imunodeficience. Takže me žádná strava ani vitaminy nikdy nepomohly, jen Antibiotika v dostatečně sile a délce užívání. To je moje zkušenost.

anonym

Nemáš správný názor na léčbu chlamydiozy, je potřeba užívat ATB jinak a k tomu spoustu bylinek.

Ivan
2x

Ahoj všem. Denně bojuji s bolestmi zad, kloubů a hlavně neustálým pocitem "nemoci". Takový ten pocit, jako když by měl člověk dostat chřipku, těžko se to popisuje. Může se jednat o Chlamydie? Problémy trvají už asi rok v různé intenzitě

Marie
1x

Ahoj, ten pocit nikdy nekončící chřipky .....tak ten také znám. Taky patřím mezi vlastníky těchto potvor. Mám ty plicní a zřejmě několik let. Lítám po netu a hledám a hledám.....doktorům moc nevěřím. Včera jsem našla vědeckou studii v časopise remedia online.Doktor Tomáš Snížek tam shrnul poznatky o této chorobě, čerpal z různých zahraničních zdrojů....a opravdu je to dost děsivé čtení, četla jsem ho hodně pozorně. Pokud by někdo měl radu , nebo zkušenost s něčím , co doopravdy pomůže....určitě tady bude spousta vděčných lidí.

Jean
2x

Ahoj, co může takovej doktor vědět o chlamydii, ještě jsem takového nepotkal, jeden mi řekl, že je to móda dneška, proto ho považuju za hlupáka, žít se s tím dá, ale jsou to muka, když se neví o co jde a píšou se nesmyslné prášky na všechno možné, jenom né na chlamydie, vyléčit se to nedá, pokud je to v chronickém savu, akutní je to do týdne ATB.

erzebet
1x

Zdravím Jeane. Pokud můžeš něco bližšího poradit - evidentně mám chronické chlamydie - léčené posledních 8 let několikrát - v únoru positivní i mycoplasmu - v létě už chlamydie negativ - jen protilátky. Tak asi se to vypařilo či co :-)) protože jsem už žádné antibio nebrala :-)) mám prodělanou boreliózu asi 16 let zpět "bajvoko" a EBV virózu také po té borelce. Dnes čerstvý výsledek na vitamin D hodnota 21,2 min. má být 50 a max. 160,5. Prý nízký obsah D znamená chronickou fázi. Podle paní doktorky Ďurovské. ? Pan doktor mě odeslal na denzitometrii. Ale údajně jsem na osteoporózu ještě mladá :-)) Bude mi 52 :-)) Tak nevím. Byla jsem objednaná k Dr. Ďurovské, ale prostě nebudou stačit finance a také bojím - bojím, dcera se léčí na WP protokol, začínala u Klubala a teď se přeobjednala do Blavy. Když vím, jak tu léčbu nese a jaký má s tím problém a i ostatní lidé, opravdu mám strach a veliký. Ale takto se žít také nedá. Tak co a jak a kdo poradí ? [email protected] Děkuji.

Hana

Dobrý den Jeane, mohu Vás požádat o e mail? Můj je: [email protected] děkuji

On

Dobrý den, mohl bych poprosit p. Jeana o mail jak se léčit s chlamýdiemi? můj je [email protected]

Jean
1x

je to asi chlamydie, málo inf.

Petr
2x

Ahoj Jeane. Jakou mas zkusenost s lecbou jinak nez atb vkuse? Beru ctyrkombinaci jako protokol 1,5 roku u Klubala. Muj email: [email protected] Dekuji Ti, Petr

Dana

Dobrý den, víte o nějakém odborníkovi na léčbu chlamydií na Moravě, který používá Wheldonův nebo Marshalův protokol?

Jean
4x

Ahoj Dano, protokol je nesmysl, nic se tím nevyléčí, pdívej se na vývoj CPN, ATB se v tahu brát nemůže.

MIchaela
2x

Jean muzu poprosit jak na chalmidie?Mamka se s tim potyka uz pul roku a ma to chronicke :( [email protected] dekuji moc!

Lea

Vřele doporučuji wobenzym.

Ina

Dobrý den Jane, prosím o radu jak vyléčit chronické pl. Chlamidye. Můj email inatrefilikova @seznam.cz. Předem děkuji

Tomas

Ahoj Jeane, trpím všemi příznaky, na antb u Klubala 5 měsíců (minocyklin, summamed). Samozřejmě nic nezabralo, další léčbu u Klubala si už nemohu dovolit. Proto prosím o nějakou radu. Dekuji [email protected]

Petr
2x

Ahoj simulanti a hypochondři .Mám chronickou Boreliozu a plicní chlamydie a bojuji s nimi už léta.Bolí mne celé tělo, hrozná únava ale mám největší strach že než umřu tak oslepnu.Chce to brát dlouhodobě antibiotika a hodně pít.Mně pomáhá když se jednou týdně pořádně proliji pivem a to si moje tělo doslova žádá.Dále na posílení imunity beru korejský žen šen a Echinaceu v tabletkách plus vitamín C s prodlouženým účinkem . Ty potvůrky dostanou každého kdo má nějak oslabenou imunitu a mnozí doktoři takto nakažené pacienty neradi vidí a nemají zájem je léčit .Chce to asi zajít do infekční ambulance ale tam má člověk strach že chytne ještě další infekci.

Jean
1x

je to málo co děláš pro zdraví, ATB na to nestačí a nedá se brát v tahu :-)

Sobi
36x

Ahoj Jean bylo by možné mi poradit, jak bojovat s chlamydiovou infekcí? Tvoje zkušenosti co zabralo? Jsem bezradna. Nikdo mi nechce udělat testy na infekčním mi řekli že na to nevěří a tím to skončilo. Budu zadat o výsledky krve a třeba tam chlamydie budou a nebo taky ne. Jinak mám pozitivní boleriozu.. Igg. Dlouhodoba únava, otoky kloubů a šílené pálení očí každý den to me trapi nejvice, take zavrate a spoustu dlasiho. Tyto problémy mám už tak 9 let a já nevím co dělat. Takhle se nedá žít. Jsem bezradna a psychicky na dne. Nikdo mi nedokáže pomoct a mam pocit, že ani nepomůže. Takhle, ale žít nechci a ani nedokážu. Beru antidepresiva abych mohla aspoň trošku fugovat. Jsem si jistá ze to není jen od psychiky prosím o pomoc. Děkuji.

Jean
2x

Ahoj Sobi, jestli to budeš číst, tak jedině mimo diskusi.

Kateřina

Mohla bych poprosit o Váš email

Kateřina

Prosím o info k léčbě chlamydií, jsem už 5 měsíců v neschopnosti, přeléčená Doxybene, bez efektu. Doktor mě chce uschopnit, ale já nejsem schopna fungovat. Děkuji za případné info. [email protected]

Ivana Krejčová

Mohu také poprosit o info o léčbě [email protected] moc děkuji Iva

anonym
4x

Co je chlamydie Jde o nemoc, kterou způsobují baktérie. Dříve panovalo přesvědčení, že se jedná pouze o pohlavně přenosnou chorobu. Bohužel se ukázalo, že nákaza je možná i jinak. Rizikové je použití stejných ručníků, kapénková nákaza, nákaza na veřejné toaletě a další možnosti. Často se stane, že nakažený o nemoci neví a to třeba i dlouhá léta. Uvádí se, že zhruba 90 procent nakažených nemá o tom, že jsou nemocní ani ponětí. Neléčená chlamydie ale způsobuje velké obtíže a u žen je dokonce prokázána neplodnost nebo snížení plodnosti. Jak se projevuje V okamžiku propuknutí příznaků se může zdát, že jde o nějakou běžnou nemoc. Chlamydie totiž s oblibou napadá plíce, a pak se vše jeví jako zápal plic nebo chřipka. Pokud napadne pohlavní orgány, může zpočátku všechno vypadat jako kapavka, kandidóza či trichomonáza. Někdy se projevy nemoci zamění s boreliózou. Nemocný může být extrémně unavený. U plicní formy se obvykle dostaví intenzivní kašel, který přetrvává řadu týdnů. Bakterie napadají i nervový systém, což se projeví různými záškuby svalů, bolestí zubů a dalšími příznaky. Pokud je napaden imunitní systém, způsobuje nákaza únavu. U napadení pohlavních orgánů se může objevit bolestivý vřed, horečka se zimnicí a zduří uzliny v tříslech. U některých žen vypadají příznaky jinak. Mají charakter hnisavého výtoku, bolesti v podbřišku, nezvyklé bolesti při menstruaci a někdy také dochází k drobnému krvácení mimo cyklus. Velkým rizikem je přenos z matky na dítě při porodu. Tam hrozí dítěti vážné komplikace, jako je slepota či pneumonie. Jak se léčí Velmi účinná jsou antibiotika, která je třeba podávat delší dobu a ve zvýšené dávce. Často jde o běh na dlouhou trať. Nemoc se může vracet. Někteří pacienti udělali dobrou zkušenost s podpůrnou léčbou prostřednictvím úpravy stravy a pomocí posílení imunity. Pokud bude strava chudá na cukry a naopak přidáme cibuli, česnek, kořenovou zeleninu a další byliny, znepříjemníme bakteriím život. V tomto jarním období se také hodí pít odvar z kopřiv, který má čistící účinky. Je třeba vydržet alespoň tři týdny třikrát denně. Pomůžeme tak léčbě antibiotiky. Bron

Lucie
6x

zdravim, u koho jak probihala lecba? chci se zeptat, delali mi testi, chlamydie trachomatis negativni, ty plicni take, vysledky mam doma, jen chlamydie sp. pozitivni a ty dve ostatni hranicni s tim, ze se mi po sesti tydnech ma brat znova krev, problemy zacaly po viroze, nejdriv me zacalo palit pod kolenem a bolet i koleno, stehno, bodave bolesti, delalo problem na tom i lezet, stale mi v tom koleni neco drazdi a uz mam i kus kuze pod kolenem necitlive, pak se to vrazilo i do ruky, brneni prstu, paleni rezani svalu, bolest ramene, mezi lopatkami, driv caste virozy, sem tam zanet mocovych cest, vim, ze imunitu asi nemam nejlepsi, zatim jsem na bylinkovych cajich, vitaminech, wobenzymu..nektere problemy odeznely, jen koleno stale poboliva, a ruce mam takove divne jehlicky, bodani, sem tam nekde cukne sval..po vsem co jsem cetla, to na chlamydie sedi, tedy na ty chronicke, borelie negativni, revmatologie negativni, cevni take, jeste me ceka navsteva neurologie, dal uz nevim...jsem objednana k psychologovi, trpim od detstvi uzkostma, ale nerada bych, aby se vse svedlo jen na psychiku... pokud by za to mohla psychika, je to take beh na dlouhou trat stejne jako chlamydie, ale ja nechci nic zanedbat, aby se jakakoliv lecba neminula ucinku..dekuji za rady, kdyztak si muzem psat i na mail :)

Jean
1x

kdyztak si muzem psat i na mail :)

romana
2x

Prosím Jeane,zda by mi napsala na mejl [email protected] mě trápí chlamydie.Děkuji

Ma

Dobrý den, míč prosím poradíte mi někdo jaké doplňky stravy či cokoliv jiného si mám koupit na plicní chlamídie? Zatím beru na 10dní ATB. Začalo to rýmou, únavou, teď OK, jen mě často bolí klouby k nevydržení. Děkuji za jakoukoliv reakci.

Lucie

ale pokud je populace tak promorena, jakto, ze nekdo si s tim vesele funguje a jineho to uplne odrovna... ? asi je to jak s rakovinou, vse je to jak casovana bomba ty nemoci...snad se nam to telo snazi jen neco rict...take sem cetla, ze v cesku je nejvice nemocnych lidi, a to diky tomu ze jsme tu pod velkym stresem a tlakem...malo pohybu, nezdrava strava, atd...to si clovek ovsem uvedomi az mu neco je..do te doby funguje jak vetsina populace..takze si rikam, nedelame si to z nejvetsi casti my sami? je jasne, ze jak neco boli a boli to hodne a vsude, tak zacne jit dolu i psychika..tim se snizi i takovy hormon stesti v tele a to telo pak samo o sobe hur pracuje s jakoukoliv bakterii, virem atd... jeste jsem cetla od Ozanicha (nejaky lecitel v USA), ze spousta nemoci je i z bloku v hlave..proto je pry vzdy dulezite vedet, co ji predchazelo, kdyz ji mame v tele treba roky a pak se spusti..tak musi mit duvod (sok, trauma, umrti, atd...) dekuji predem za nejake vase poznatky...ja uz se tomu snazim prijit na ,,kloub,, tri mesice, co mi potize zacaly...

Yana69
6x

Problémy mi začali cca před 4 lety. Měla jsem novou práci , která byla časově i psychicky náročná ale hlavně strašně špatný kolektiv ženských , které po mně šly . Chodila jsem do práce s odporem.... Najednou závrať , teplota a pocity na zvracení. Šla jsem marodit ale začaly další příznaky , bolesti uzlin a žvýkacích svalů a kloubů , bolest a hučení v uších , celková slabost a neskutečná únava.... Dostala jsem 2* po sobě atb , obešla všechny možné doktory a všude negativní výsledky. Jako spoustu tady jsem na antidepresivech. Změnila jsem práci ale úvazek jen na 20 hod / týdně. Asi 8 měsíců byl klid ...V září to bude rok , co opět marodím.Chlamidie je zákeřná a napadne vám místo na těle , co je nejvíc namáhaný nebo zrovna bolestivý. Protože dělám prodavačku / pokladní , tak se mi pustily do ramen. Už mi odložili jeden termín operace ( čekala jsem na něj 4 měsíce ! ) , protože jsem měla opět pozitivní hodnoty .... Dostala jsem Clacid na 6 týdnů a potom se uvidí. Pokusím se tedy stravovat bez cukru a přikoupím nějaké léky ...Léčil se tu někdo Chlamydylem ? Prosím o zkušenosti. A držte se ;)

Jean
1x

samotný chlamydyl na to nestačí !

Hedvika
1x

Dobrýden,Jaene, mám také chlamidie plicní , můžete mi poradit na meil? [email protected] děkuji

Radka
1x

Dobrý den Jeane, také prosím o nějaké rady, jak na plicní chlamidie ...děkuji vám. můj email je [email protected]

Ivan

Dobry den. Neviem ci je to este aktualne ale potreboval by som poradit ohladne liecby Chlam. Trach. Mozem vas poprowit o radu ktoru posielate iba na mail? [email protected] dakujem

Pavel P

Ahoj můžeš mi poradit [email protected]

Čuča
3x

Ahoj Jeane,mám prokázané chronické chlamydie pneumonie,způsobují mi už dlouho velké závratě,pískání v uších,rozmazané vidění,stěhovavé bolesti svalů a kloubů v různé intenzitě a mnoho dalších bonusů,sebemenší změnu počasí proležím,po měsíční antibiotické léčbě -už několikáté se nic nezměnilo-naopak,prosím o radu na email [email protected] moc děkuji

DANTO
2x

[email protected] poprosil bych o radu díky

Simona
2x

Ahoj. Po osmi měsících na neschopence a letos léčení už třetími antibiotiky a lítání po všech možných doktorech mi konečně na alergologii udělali krevní testy a zjistili plicní chlamydie a zvýšený počet bílých krvinek. Je mi furt jako bych měla chřipku, neustále mě bolí v krku, pokašlávám a hlavně po ránu vykašlávám hnusný bordel z průdušek. Někdy jsou tyhle stavy mnohem horší, že kašlu doslova jak tuberák. Naposledy celý letošní duben. Od toho dubna se mi navíc přidal i průjem, který trvá do teď, bolesti kolen a svalů nad nimi, zhoršila se bolestivost kloubů a brnění rukou, přidalo se brnění celé levé nohy. Do toho trpím velkou nespavostí, únavou, je mi furt horko nebo mám naopak zimnici a navíc mi ještě našli na UV plno uzlů na štítné žláze. Nemocenská mi skončila, ale v práci jsem to nedávala, tak jsem musela dát výpověď a jsem 14 dní na pracáku. Přestože mám ty nálezy, tak mám pocit, že na mě moje doktorka kouká jak na hypochondra. Hledám jinou cestu, jak se těch potvor zbavit. Za každou radu či zkušenost budu vděčná. Děkuji. Můj email: [email protected]

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Práce na zahradě může být riziková pro váš zrak. Jaká je první pomoc při úrazech oka

Startuje letošní zahrádkářská sezóna. S pracemi na zahradě je ale spojena řada úrazů. Od drobných škrábanců přes řezné rány až po úrazy oka. Následky poranění očí jsou velmi nepříjemné a mohou mít dokonce trvalé následky. Zmírnit je může správná první pomoc.

Fenistil kapky na kašel

Dobrý den. Pediatr napsal synovi kapky Fenistil na kašel. Jak je to možné, když je na alergii?

Reflexní terapie: Masáž nohou, která dodá energii a vitalitu celému tělu

Když potřebujete „dobít baterky“, zbavit bolesti, stresu nebo zlepšit imunitu, sundejte boty a choďte bosí! Dopřejete si tak přirozenou reflexní terapii plosek nohou, která zahání únavu a působí na zdraví vnitřních orgánů.

Když na nás padne jarní únava

Pocit vyčerpání, podrážděnost, výkyvy nálady nebo snížená energie. Jarní únava může mít mnoho podob. Tento stav způsobený nejen nedostatkem slunečního světla, ale také omezeným pohybem na čerstvém vzduchu je přirozeným jevem, který podle odhadů trápí až tři čtvrtiny populace. Když si totiž v zimě vyčerpáme zásoby „hormonu štěstí“ serotoninu, může dojít k hormonální nerovnováze a přebytku „spacího hormonu“ melatoninu.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce