Inzerce

opalování nástřikem(sunfix)

chtěla jsem se zeptat, jestli mátě někdo zkušenosti s tímhle způsobem opalování?

Inzerce
Odpovědi
Hanka6 poděkování

Kamarádka mi říkala že vyzkoušela opalování nástřikem od této firmy http://www.t an-go.cz ale mám z toho trochu obavu ,ale vypadá to lákavě. Je to nějaká nová metoda. Nemáte někdo nějaké informace nebo zkušenosti? Díky.

Reagovatpoděkovatnahlásit

5. března 2006, 20:25:20

Yvona Michálková3 poděkování

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

17. května 2006, 23:22:43

Petr3 poděkování

chtěl jsem se zeptat, k založení studia na samoopalování potřebuju živnost vázanou? Nebo volná? Předem mockrát děkuji, západní Čechy

21. října 2007, 11:35:20

Yvona1 poděkování

K provozování nástřiku je potřeba živnostenský list na kosmetické služby, což je řemeslná živnost.

25. listopadu 2007, 12:32:56

DENISA2 poděkování

AHOJ.NEVITE JESTLI JE NAKY SALON OKOLI PLZNE NEBO V PLZNI.DEKUJI MOC

1. července 2008, 17:53:33

lukáš

classictan v k.varech 790/366950

4. ledna 2009, 22:18:07

jméno a příjmení2 poděkování

Nevíte prosím o nějakém studiu, které provozuje sunfix v okrese Vsetín? Děkuji

5. ledna 2010, 21:36:42

jméno a příjmení1 poděkování

Nevíte prosím o nějakém studiu, které provozuje sunfix v okrese Vsetín? Děkuji

5. ledna 2010, 21:36:48

HelenShar

kabinu Provocative beauty najdete v Plzni, Denisovo nábřeží 6. Studio HelenShar . Tel.: 605119639

14. května 2013, 17:26:01

Petra

Dobrý den,tak to jste přesně to co hledám.Kde vás najdu?

13. dubna 2012, 20:21:00

Ilona

Ja jsem vyzkousela nastrik v automaticke kabine a byla jsem nadsena, super prirozena barva a bez fleku, doporucuju Provocative Beauty

15. srpna 2014, 18:04:13

JA1 poděkování

Pro nástřikové opálení doporučujeme htttp://www.bronze-studio.info naleznete tam dost informací.

23. dubna 2006, 23:54:23

JA

Pro nástřikové opálení doporučujeme htt p://www.bronze-studio.info naleznete tam dost informací.

23. dubna 2006, 23:54:59

motlix1 poděkování

Je to tu špatně vysvětlené. Látka je tvořena ze 2 přírodních látek.První dělá ten okamžitý efekt ten se během 2 dnů smeje...Druhá látka tzv.DHA reaguje s pokožkou a tmavne postupně následujících 24 hodin.Více najdete třeba na wikipedii.com Pokud měl někdo fleky je to tím že látka byla nanášena špatně a nebyla dostatečně otřena. Vždy se doporučuje spodní tmavé prádlo, protože se člověk potí...ale jde to bez problému vyprat. Apropo do solaria nesmíte pokud berete antikoncepci nebo antibiotika - ale to vám tam nikdo neřekne že z toho jsou pigmentové skvrny.Nástřik je taky zdravější - nemáte z něj vrásky a rakovinu!!!... Chtěl bych Vás tímto pozvat do nového salonu v K.Varech na Nám.Dr.M.Horákové 14 naproti Poliklinice. Máme plněautomatickou kabinku na nástřikové opalování neboli opálení bez UV záření s 20 tryskami-jediná v ČR.Za velmi výhodné ceny!!!Nástřik trvá necelou 1minutu a vydrž íto podle chování i 10dní. Výsledky jsou viditelné po prvním nástřiku ale během 24hodin to dále tmavne. Pokud budete mít nějaké další otázky neváhejte zavolat 790/366959 nebo 775334566 www.kvtrend.cz

26. listopadu 2008, 17:01:33

Iveta.Z

Ráda bych reagovala na komentář uživatelky MOTLIX. Co si myslíte, že se stane když zničeho nic zmizí slunce? Že by lidstvo vymřelo? Hmmm řekla bych že jo. Slunce je z 90% jediným zdrojem vitamínu D bez kterého člověk nepřežije. Sluneční záření je stejné jako voda. Když je jí málo nebo vůbec je to špatně, jsme dehydrovaní nebo umřem žízní. Když je jí moc hrozí selhání ledvin nebo utopení. Nedá se bez ní žít, ale hodně jí být taky nesmí. Stejné je to se slunečním zářením, nesmí ho být ani moc ani málo. Žít bez něj nejde, ale opět když je ho moc je to špatné. Pokud si člověk bude solárium vybírat tak aby co nejvíc ušetřil musí se smířit s tím, že šetří na svém zdraví. Pokud si někdo vybere solárium s platným certifikátem EU normy s doloženými servisy strojů a výměny trubic což je potom znám ale na ceně, nemusíte se ničeho bát. Solária obsahují pouze UVA a část UVB záření. Slunce obsahuje UVA, UVB, UVC, gama záření atd, které jsou natolik agresivní, že kdyby bylo gama záření v solárku už po minutě budete na škvarek. Udivují mě lidi co se na slunci vystavují záření, které je využíváno k laserům, ale do solárka kde je jen UVA a UVB tak tam řeší že je to nezdravé. Stačí o tom jen něco vědět a nebýt jako stádo ovcí. Je zvláštní, že sami kožní doktoři posílají klienty s lupénkou a ekzémem do solária protože je to to jediné co jim pomáhá. VITAMÍN D

1. října 2012, 15:30:41

HelenShar

Příspěvek byl odstraněn administrátorem diskuse z důvodu porušení Pravidel diskuse Ordinace.cz.

18. září 2013, 16:01:24

Petra 1 poděkování

Nástřik opalování / nástřik samoopalovací emulzí / SUN FIX / BRONZ EFEEKCT / AIRBRUSH BRONZE/ ARUBA TAN. Sama jsem to hledala všude možně pod různými názvy a v podstatě je to všechno jedno a to samé, v Počernicích je to nejlevnějsí v Praze stojí tam 390Kč celé tělo vydrží to 10 až 14 dní a pokud přijdete do 10 dnů dají Vám výhodnější cenu za 250 Kč, je to opravdu zdravější něž solárium a nevznikají vrásky. Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti !!!! Mají stránky www.kadernictvi-pocernice.cz tel 281922833. Na stránkách je to v sekci jako SUN FIX. Krásný den všem Petra

5. května 2006, 09:59:57

Cerna Petra

Nástřik opalování / nástřik samoopalovací emulzí / SUN FIX / BRONZ EFEEKCT / AIRBRUSH BRONZE/ ARUBA TAN. Sama jsem to hledala všude možně pod různými názvy a v podstatě je to všechno jedno a to samé, v Počernicích je to nejlevnějsí v Praze stojí tam 390Kč celé tělo vydrží to 10 až 14 dní a pokud přijdete do 10 dnů dají Vám výhodnější cenu za 250 Kč, je to opravdu zdravější něž solárium a nevznikají vrásky. Mohu vřele doporučit z vlastní zkušenosti !!!! Mají stránky www.kadernictvi-pocernice.cz tel 281922833. Na stránkách je to v sekci jako SUN FIX. Krásný den všem Petra

13. května 2006, 23:30:33

Dana

Ahoj.Domažlicko,Klatovsko-sal on Tonia,tel.602575204.Celé tělo za 200Kč.do konce prázdnin.

13. července 2007, 12:15:05

Natasa2 poděkování

Na tomhle nástřiku jsem byla, po 6 hodinách jsem ztmavla tak o 5 odstínů, je to velice pěkné, ale po čištění pleti a odličování, se mi začaly dělat fleky a to hned po dvou dnech. No, ale jinak je to pěkné na ten den. Mějte se hezky, ale kdo nezkusí neuvěří...

2. března 2008, 15:23:54

Lucie1 poděkování

Pokud máte někdo zájem vyzkoušet metodu "Sun fix" - opalování nástřikem, kontaktujte mou osobu - tel. 603871347 - jde o přírodní nezávadné byrvy několika odstínů - nástřik trvá cca 15 min - cena 490,-Kč - nástřik vydrží 7-14 dní dle typu pokožky a péči o ni (někdy i déle) - po nástřiku - bez zápachu kůže, bez barvení oděvů, pokud se používají kvalitní barvy tak se fleky ani jiné nežádoucí jevy nevyskytnou

4. ledna 2009, 21:31:16

marie

Rada bych vyskousela metodu sun fix,poradi mi nekdo kde v Prraze najdu salon ?dekuji marie

4. března 2009, 09:51:59

eva

Marie, doporucuji Ti misto metody Sun fix nasprejovani v kabine Pro-B, je to mnohem rychlejsi a pohodlnejsi. Nikdo Te nestrika, jen vejdes do kabiny a za chvilku jsi nastrikana. Kontakt www.provocative-beauty.com

25. března 2009, 20:48:43

Adéla

Na Pro-B je super, že má člověk soukromí a ten výsledek je opravdu přirozený. Ale hlavně Vás nikdo neokukuje a je to ve finále hrozně příjemný relax.

26. března 2009, 11:36:47

Lenka

Jak dlouho Vám ten nástřik vydržel? Chystám se jít také na nástřik a právě mám strach, že se mi začnou dělat fleky po umytí...

10. května 2010, 02:43:51

martina

nevite jestli je v Brne samoopalovaci kabina Provocative beuty?diky m.schupplerova@centrum,cz

16. března 2013, 01:50:44

Lucie

Metoda SUN Fix - samoopalovací nástřík, v případě potřeby informací kontaktujte - 603871347

10. dubna 2009, 08:36:46

nitra1 poděkování

zdravím, nevíte o nějakém salónu v oblasti LBC? na netu nemůžu nic najít... díky

7. ledna 2009, 18:53:14

Martini

AHoj lidicky, zacla plesova sezona, tak sem si domluvila SunFix domu, slecna, co to jezdi delat do Praze by byla radsi, kdybychom byly alespon 2-3 najednou, ja ale nemam zadnou kamosku, ktera by zrovinka chtela. Bude to ted ve stredu 4.2. v 17:00, tak kdyby mel nekdo zajem, ozvete se na 724278671 a ja dam vic info :) Martina

31. ledna 2009, 14:31:06

dani

Hele nemáš prosimte na ní císlo? jsem z Plzně, mela jsem slečnu co jezdí i sem,ale ztratila jsme ho. kdybs ses ozvala na Dannyelkaa@seznam.cz budu moc ráda diky

31. května 2009, 17:44:51

sisi

Měla bych zájem o nástřik opalování v Příbrami,moc prosím,mohl by mi někdo poradit,v kterém kosmetickém studiu toto dělají nejlépe a nejlevněji?Předem mockrát děkuji za odpovědi,které prosím posílejte na můj e-mail sisi.66@seznam.,cz Bud¨te krásné,papa...sisi...

4. března 2009, 23:10:52

sisi

Opravuji e-mail- sisi.66@seznam.cz

4. března 2009, 23:13:06

sisi

Opravuji e-mail sisi.66@seznam.cz

4. března 2009, 23:14:50

Simca1 poděkování

ja jsem vyzkousela kabinu Provocative Beauty a vypadala jsem jako od more, zadne fleky, super bronz barva, kontakt je www.provocative-beauty.com

25. března 2009, 20:32:54

Lucie

pokud potřebuje informace o samoopalovacím nástřiku - SUN Fix - kontaktujte 603871347

10. dubna 2009, 08:38:53

Danča1 poděkování

Nevíte někdo o sunfixu v okolí Liberce mám s ím velice dobré zkušenosti v Jablonci nad Nisou,ale bohužel slečna,ke které jsem chodila to přestala dělat,že neměla velké odběry,....děkuju moc

23. dubna 2009, 11:55:29

Stepulka

Nevíte někdo prosím jestli se nástřik opalení dělá i někde ve východních čechách?????Moc prosím o radu.Budu se vdávat a jsem na začátku těhotenství takže do solária nemůžu.Budu ráda za jakoukoliv odpověď.Můj email je Stepulka.Sp@seznam.cz

8. července 2009, 19:17:28

Alena

Tak jsem jedna z těch co hledá a hledá kontaktní místo kde by provedly nástřik.Jelikož jsem z Plzeňského severu,a mám dva malé kluky,nemohu si dovolit jezdit někam do Prahy,Brna,Třebíče apod. Děvčata můžete mi poradit kde bych takové studio našla v Plzni? mail: llollka@seznam.cz Děkuji

10. července 2009, 11:31:58

Monika1 poděkování

Dobrý den, mám zájem o nástřik opalování, ale mám dvouměsíční dcerku a kojím, tak by mě zájímalo jestli je tento způsob zdravotně neškodný a vhodný pro kojící matky. Děkuji za odpověď.

10. srpna 2009, 16:00:52

gloglo

Chtěl jsem se zeptat,pro toho,kdo tuhel zkušenost už máš,jak je to se stratou opalení?jestli je postupně vyjmevaná nebo tedy jak,ptám se kvůli tomu,že mám obavy z toho,že když se člověk spotí.

9. září 2009, 21:51:41

monika

Prosím o info, Je v Ostrave salon,kde funguje sun fix,a v akej cenovej relácií sa to pohybuje?5,2, DEM NA PLES MOC MI NA TOM OPÁLENÍ ZÁLEŽÍ.´DAKUJEM.

29. ledna 2010, 14:41:18

monika

Prosím o info, Je v Ostrave salon,kde funguje sun fix,a v akej cenovej relácií sa to pohybuje?5,2, DEM NA PLES MOC MI NA TOM OPÁLENÍ ZÁLEŽÍ.´DAKUJEM.

29. ledna 2010, 14:41:18

perfect1 poděkování

Nejlepší air-brush opalení je u Filipa Gregora na Vinohradech.. nebo kdekoli kde používej Sienna X Krasný barvy, výber odstínú a dlouho vydrzí.

1. února 2010, 19:36:34

Silvie Elizabeth Bednářová

ahojte, nevíte někdo o opálování nástřikem v okolí okresu ústí nad orlicí? nemůžu nic najít. Moc díky za info. e-mail: sissi-eliz@seznam.cz

8. února 2010, 11:37:58

anina

Prosím víte někdo o nástřiku opalování v okolí Olomouce diky email beladicka12@seznam.cz

11. února 2010, 13:23:02

edita

MĚLA BYCH ZÁJEM O NÁSTŘIK OPÁLENÍ V PŘÍBRAMI...ČI NA PŘÍBRAMSKU...ZNÁ NĚKDO PROSÍM KONTAKT...???DĚKUJIII...

29. srpna 2010, 21:12:42

edita

MĚLA BYCH ZÁJEM O NÁSTŘIK OPÁLENÍ V PŘÍBRAMI...ČI NA PŘÍBRAMSKU...ZNÁ NĚKDO PROSÍM KONTAKT...???DĚKUJIII...

29. srpna 2010, 21:13:47

edita

29. srpna 2010, 21:14:23

andrea

Zkusili jste už někdo automatickou samoopalovací kabinu Provocative Beauty? Slyšela jsem, že je to super že nabízí nejen opálení, ale i zároveň péči o pokožku. A mají různé odstíny opálení. Dejte prosím vědět. Díky

28. prosince 2010, 22:11:42

Ilona

Ja jsem vyzkousela nastrik v automaticke kabine a byla jsem nadsena, super prirozena barva a bez fleku, doporucuju Provocative Beauty

15. srpna 2014, 18:05:46

12
Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce http://www.doktorvkapse.cz/astmainfo/
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Nika (ukončení léčby antidepresivy) 5. prosince 2016, 21:42:42

Nemyslím, že v tom nemám jasno, ja viem o čom píšeš, ale zaujímalo by ma či si sa… Diskutovat

• YXCV (schizofrenie a lék Abilify) 4. prosince 2016, 20:08:02

Zdravim, beru abilify asi pul roku 30mg denne,plus do toho rano haloperidol 1,5 mg. Mam hlasy, Jsem… Diskutovat

• Rad (Zrudnutí po sportu) 8. prosince 2016, 21:42:18

Taky jsem rudy pri sportu odmala, pri stresu i pri obycejnem zavazovani tkaniček. Nemyslim si ze… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.