Inzerce https://www.lekarna.cz/opalovaci-prostredky/?utm_source=ordinace&utm_medium=leaderboard&utm_campaign=opalovaci-prostredky

zivot s AKNE ZIVOT NA NIC

Ahoj Honza 19let Akne naprosto brutalnim zpusobem, alespon u me podkopava sebevedomi a zpusobuje mi deprese.. zkusil jsem uz dva kozni, jednu kosmeticku a byl jsem stim poslan i k psychologovi.. + jsem zkusil spoustu prostredku co jsem vycet na internetu nebo mi doporucili znamy.. a vysledek, minimalni... dnes jsem zase zaserfoval na internetu pro radu a mam v planu zkusit zase nove veci.. zkusil jsem uz: Eryfluid, Ercelan, Differine, Aknoren, dva typy Sebium, nejake sirove mydlo, zinek, aloe vera, koprivovy caj, caj z preslicky a urcite jsem jeste na neco zapomel.. tak v 16 letech jsem mel strasne mastny oblicej, vnem velke cervene pupinky s bilymi vrsky, podkozni pupinky, cervene fleky.. ted je mi skoro 19 oblicej mam uz suchy, cervenych pupinky ubylo, ale porad dostatek, mam porad cerevene fleky (takove cervene tecky po obliceji) + mam mastne ramena a zada ktera jsou posita cerenymi pupinky a misty s bilem vrskem.. ale nadeju umira posledni doufam, ze v boji s akne zvitezim.. ;)

Inzerce https://www.ordinace.cz/clanek/odborne-poradny-na-ordinace-cz/
Odpovědi
jana

Ahoj Honzo,je vidět,že i kluci jsou nešťastný, když se jim na obličeji vylíhne akné. Je vidět,že se snažíš , aby ses cítil lépe. Mě je již 27,ale bojuji s tím také. Sice jsem zdaleka nevyzkoušela tolik prostředků co ty či ostatní spolutrpící, ale občas zakoupím něco "osvědčeného".Ale většinou to nefunguje nebo jen dočasně. Ale mám pocit, že to chce nejen venčí péči.Ale i zevnitř. Hodně t, zdravě jíst, dostatek pohybu a taky trochu optimismu. Určitě pomůže i dermatolog. Držím ti palce a nestrácej naději a hlavně ÚSMĚV.

Pepa
1x

Ahoj je mi 25 let a také bojuju s akné komerční prostředky a léky jsem snad už vyzkoušel všechny ale ekekt byl vždycky stejný při užívání malé zlepšení a jak se to vysadilo zase problém,ale ted sem se o to začal zabejvet z druhé stránky a přišel jsem na to že to chce dostatek spánku dostatečný příjem tekutim /vody nepervlivé stolní/ vynechat maso rohlíky sladké a kořeněné, mléčné výrobky a jíst hlavně a převážně čerstvou nevařenou zeleninu a ovoce a ted jsem již téměř bez problémů ale stačí se špatně najíst dát si maso a jogurt a hned za dva dny je vidět zhoršení

Pegy

ahojte vsichni,me je 25 akne me trapi od 15,vyzkousela jsem od antib.roztoku od kozařu az po caje,vsech volne prodejnych preparatu,mydel atd.Nemam sice brutalní akne,ale hodne mastnou plet na ktere se tim padem vzdycky neco vyrojí at ve vetsi ci mensí miře a vsechny vněj.preparaty vydrží mít plet "nelesknouci se jak psí kulky"jen na chvíli.Je to hormonalní Zaležitost vazana na stravu stres vnejší.prostredi.Proto doporučuji:pro holky hor.antikoncepci Diane35,pro vsechny:zinkove tablety,riboflavin(vit.B6¨),K OLOIDNÍ STŘIBRO,myti mydlem se solema z mrtveho moře,sírove mydlo,HLAVNĚ DODRŽOVAT HYGIENU(2KRAT DENNĚ)HODNĚ PIT.POMUZE TO ABY SE AKNE MOC NEROZJÍŽDELO.

xichtplnejbeďarů

hele,mě to taky s..e,zkoušel jsem téměř to samý co ty.z vlastní zkušenosti můžu říct,že čaje ani kosmetičky při brutálním akné nepomůžou,pomáhá jedině hodně spánku,hodně pohybu,nebýt furt zavřenej ve vytápěný místnosti plné prachu,chodit mezi lidi,ikdyž se na tebe koukaj jak na nějakého mimozemšťana. Já dělam,když se na mě dívaj blbě holky,že se na ní usměju a říkam si,taky se mi "líbíš" a opačně,když čumí nějakej eda,posílam ho pohledem někam,když je blbá nálada :-),ať si hledí svého,popřípadě slovně,když nerozumí řeči těla (prostě a jednoduše: nečum :-)) - není to rozhodně správný postup,ale někdy to pomůže a nebo prostě z toho být vysmátej :-) to pomáhá mnohem víc :-) ale hlavně to chce pohyb a nějakou podporu :-) a za tu já teď mohu poděkovat své současné lásce :-) jinak mně je 22,studuju VŠ a mam stresu a spěchu tolik, že jakmile se mi to během semestru trochu zlepší,tak na konci se to zase brutálně zhorší :-D jelikož všechno dělam na poslední chvíli a non stop :-D takže SPÁT, SPÁT A SMÁT SE!

Eva

Někde jsem četla o koloidním stříbru, že je dobré na akné. Je to něco jako přírodní antibiotikum. Stojí asi 350,- Kč, je k dostání v lékárně. Zatím nemám vyzkoušené. Jinak na kamufláš a perfektní zaschnutí je výborný aknekolor asi za 100,- Kč ve dvojím barevném provedení.

Honzicek

Ahoj lidi, vsem dekuju za vase rady, vezmu si je k srdci. To stim spankem, posledni dobou slycham casto, problem je, ze toho mam hodne na praci a navic pred maturitou takze stim spankem mam krapet problem. Jinak minuly tyden mi doktorka predepsla Akneroxid a Dermabion, tak vam napisu jak to dopadlo. Jinak rikala, jako vy hodne spanku, malo stresu a nepit alkohol.

Bleena

Určitě záleží na tom, jestli člověk dodržuje zdravý životní styl a je v pohodě. Když jsem začala sportovat a pít víc tekutin, cítila jsem se mnohem líp. Každopádně bych ráda doporučila web www.dokto rbio.cz, kde nabízejí bio přípravek na problematickou pleť a samozřejmě další věci :-).

Zdena
1x

Čauky, já jsem teda přímo nadšená z Clinical anti-acne, poprvé mi to donesla mamča od své kosmetičky, dneska už si to objednávám v lékárně. Jsou to pilulky pro problematickou pleť. Poprvé když jsem to brala v lékárně, tak to neznala ani ta laborantka, ale když jsem tam byla naposled, říkala, že už na to má pozitivní ohlasy taky od jiných lidí. Totálně mi to srovnalo mastnou pleť, dřív mi z obličeje do dvou hodin od umytí pomalu odkapával maz, po měsíci užívání tohodle přípravku nádhera! Doufám, že si na to tělo nějak nezvykne a že se to zase nevrátí do původního stavu, ale teď se mi pusa tolik nemastí a akné sice úplně nevimizelo, ale mám jen takové malé pupínky, které snadno zakreju make-upem, ale žádné červené boláky, nebo černé tečky jako dřív. Zkuste se podívat na jejich stránky: www.clinical.cz.

koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Přidat nový komentář

Chcete mít přehled
o novinkách na ordinaci.cz

Objednejte si zdarma náš pravidelný zpravodaj.

Inzerce
Chcete zdravě spát?
Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroomech Magniflex nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.

banner_voucher_sleva_magniflex

Mohlo by vás zajímat

Příběh Olgy: Omdlela na dovolené v Řecku – mohla za to vzácná nemoc

Lékaři Olze odhalili vzácnou a někdy velmi závažnou nemoc kosterních svalů – myozitidu

Ponocování vede ke zdravotním a sociálním obtížím

V poslední době zaznamenávají lékaři u nás i ve světě stále častější výskyt zpožděné spánkové fáze. Ponocování se týká nejen dospělých, ale v současnosti také dětí a mladistvých.

Máte před menstruací chuť na sladké? Mohou za to hormony

Každá žena pravděpodobně zná nutkavou potřebu jíst těsně před menstruací zvýšené množství sladkých a nezdravých potravin. Jedná se o běžné příznaky premenstruačního syndromu, který v určité fázi cyklu postihuje více než 90 procent žen. Proč je touha po čokoládě v tomto období tak silná a jak omezit přejídání?

Pandemie negativně ovlivnila duševní zdraví. Pojišťovny přispívají na psychology

V obtížné covidové době stoupl výskyt duševních onemocnění, a rychlé rozpoznání a řešení těchto obtíží je zásadním krokem pro prevenci. I proto se rozhodly některé tuzemské zdravotní pojišťovny nabídnout klientům příspěvky na psychoterapie.

Nejčtenější články

Nejnovější témata

Nejnovější diskuze

19. června 2008, 10:54:48

Dobrý den .Ano opět bych přestával kouřit bez šidítek ,.Vážím si sám sebe a nebudu se…

28. června 2008, 09:42:17

Hele ty nulo ty ještě žiješ? Dofám ,že nekouříš.kam jedeš na dovolenou ? Nebolí tě oči…

28. června 2008, 09:57:08

Tak vážení poděkujte Karlovy slíbil jsem mu pro zdar Vašeho odvykání ale spíše pro něho…

Naši partneři

Inzerce