Inzerce

Afty

Nebo je na to také dobrý klas. sluneč. olej.

Inzerce
Odpovědi
koralína

Mně zabral dobře Grep-out, do měsíce jsem byla bez příznaků. Taky jsme upravila stravu, což výrazně pomohlo.

Reagovatpoděkovatnahlásit

10. září 2010, 10:00:44

Sandra Hruboňová

Mě na to pomáhá propolis

29. května 2015, 11:59:55

Filip

Na afty je nejlepší Larypront - stačí přiložit na aft.

29. června 2015, 10:37:01

Jan

Mám stejnou zkušenost s Laryprontem, navíc mi vždycky pomůže od akutních bolestí v krku :)

1. července 2015, 21:41:58

Tomáš

Larypront jsem vyzkoušel a zabral výborně. Aft se do dvou dnů odporoučel. Filipovi děkuji za tip.

13. června 2016, 08:49:33

Marta

vylečilo mi je koloidni stribro,..... a uprava stavy

11. dubna 2016, 16:21:45

Jana

Marto, jaké používáš? Něco málo jsem o nem cetla, ale četla jsem ruzné diskuze. Beres ho vnitrne nebo zevne?

29. dubna 2016, 14:40:13

Přidat nový komentář

Neradi počítáte? Přihlášení uživatelé nemusí.

[ pravidla diskuse ]
Inzerce
loading...
Nové články emailem
Inzerce
banner_voucher_ordinace_3.jpg

Chcete zdravě spát? Stáhněte si voucher s 10% slevou na zdravotní matrace a polštáře Magniflex a využijte jej při nákupu v Showroom Magniflex, Šaldova 1, Praha-Karlín, nebo v síti certifikovaných obchodních partnerů Magniflex po celé ČR.
Anketa
Jak řešíte u svých dětí popraskané a bolavé koutky úst?
Zatím hlasovalo 92 lidí.
Inzerce http://www.mamlupenku.cz
Inzerce
Inzerce
Aktuální diskuse
  • Jana Dvořáková (Aurorix Roche 300mg (antidepesivum)) 6. prosince 2016, 09:33:24

A jak se jich člověk může zbavit? Diskutovat

• Lucie (Klasická léčba (chirurgická operace, ozařování, chemoterapie)) 5. prosince 2016, 11:23:57

Linod,děkuji.Soudím,že váš tatínek je velký bojovník,pokud zvládá tak dlouhé… Diskutovat

• Jean (ukončení léčby antidepresivy) 4. prosince 2016, 04:33:53

Ahoj Nika: to je správné, příčina nemocí se AD neléčí a antikoncepce je také k… Diskutovat

Inzerce
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.